Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ipsy

Ipsy

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 143190
  • Znaleziska 13782
  • Mikroblog 129408
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 88
piaskun87
piaskun87
20.05.2026, 07:04:06
  • 806
Zaczęło się.

#heheszki
piaskun87 - Zaczęło się.

#heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 20.05.2026, 09:25:54 via Wykop
  • 16
@f9JXBEArQ2H4TKl:
Ipsy - @f9JXBEArQ2H4TKl:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy 19.05.2026, 11:16:59
  • 21
zgadzacie sie?

#polityka #matecki #bekazpisu
Ipsy - zgadzacie sie?

#polityka #matecki #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
19.05.2026, 11:23:54 via Android
  • 4
@Ipsy: on leci po pensje za lipny etap w lasach państwowych, czy zaszczuc kolejne dziecko.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
19.05.2026, 11:29:13 via Wykop
  • 2
@Ipsy: PILNE!
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
19.05.2026, 08:23:23
  • 45
Ciekawe komentarze pod znaleziskiem.
Widać z nie tylko Czysiu został zmobilizowany, by bronić wyrobu dziennikarsko-podobnego jakim jest Republika.

Oczywiście wszystkim tym oburzonym, że jak to można ujawniać takie prywatne treści, absolutnie nie przeszkadzało, jak Matecki ujawnij dane niewinnego dziecka, byleby je zaszczuć, bo jego matka wytropiła afery w lasach państwowych.
Tak, przejrzałem pobierznie ich profile, bo się nudzę.

I
Turin89 - Ciekawe komentarze pod znaleziskiem.
Widać z nie tylko Czysiu został zmobil...

źródło: 1000004391

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 19.05.2026, 09:36:34 via Wykop
  • 0
@Turin89: pani asystentka znow zostala wezwana zeby guzik w spodniach przesunac o pare cm, bo sie ssakiewiczowi przez noc przytylo 15kg, a tu jakas afera z d--y.
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
19.05.2026, 05:39:43
  • 694
Ja obserwuję to co się dzieje i po prostu w to nie wierzę.
1) w 2017 PiS wprowadza Ustawę, która upolitycznia KRS, bezprawnie kończy kadencję ówczesnego KRS i obstawia ją swoimi ludźmi, w większości byłymi politykami lub sympatykami PiS

Odbija się to szerokim echem w całej demokratycznej Europie, bo to jest rozwalenie trójpodziału władzy, kompletnie niekonstytucyjne. W rezultacie te wszystkie oddolne ruchy w obronie konstytucji, blokada wypłaty pieniędzy z KPO itd.

2) w 2023
codziennaKasia - Ja obserwuję to co się dzieje i po prostu w to nie wierzę.
1) w 2017...

źródło: image

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 19.05.2026, 09:09:25 via Wykop
  • 7
Przecież nazwanie kogoś fanem/wyborcą PiSu powinno już na stałe wejść do języka polskiego jako obelga i wymiennie stosowane z nazwaniem kogoś per "idiota".


@codziennaKasia: w moim slowniku to tak dziala od lat, choc dla mnie slowo pisowiec ma nawet gorsze znaczenie niz idiota, bo idiota moze byc idiota tylko dla siebie, a pisowiec to dodatkowo szkodnik spoleczny.
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
18.05.2026, 18:53:39
  • 19
testowałem herbatę z mlekiem ponownie ale do tego jednak nadaje się ta lepsza herbata tylko bo ta najtańsza to średni efekt daje
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 19.05.2026, 00:52:13 via Wykop
  • 0
@atteint: pamietam jak sie mnie kiedys wspolkolchoznik angielski lokalny zapytal w kantynie dlaczego nie pije herbaty z mlekiem, a ja wypalilem: because im not eight. obrazil sie. :(
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2
16.05.2026, 08:03:23
  • 56
#rosja #wojna #ukraina
Chodzi o firmę monocrystal. Jak mi przykro.
JanTrajbal2 - #rosja #wojna #ukraina
Chodzi o firmę monocrystal. Jak mi przykro.

źródło: 6899

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 16.05.2026, 10:06:28 via Wykop
  • 6
@JanTrajbal2:
Ipsy - @JanTrajbal2:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
15.05.2026, 00:25:25
  • 96
#przegryw Widzę jedynie ludzi stojących w halach produkcyjnych, biegających z wózkami między półkami magazynów, siedzących w słuchawkach call center i zgarbionych nad komputerami w open space. Kierowników odbierających maile o północy, kierowców sikających do butelek bo tachografy wyznaczają im czas. Ich twarze zmęczone, nie tylko fizycznie, to zmęcznie głębsze - takie, które rodzi się, gdy człowiek wie, że jego czas nie należy do niego.

Niektórzy nazywają to "pracą", ja widzę
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 15.05.2026, 11:11:37 via Wykop
  • 2
@Szczur_w_Koronie: patrze na was glodnych, przerazonych
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
15.05.2026, 05:56:46
  • 451
Zawsze ceniłem Wielowieyską za jej materiały ale wrzucać przerobione zdjęcie Mateckiego w AI? To już cios poniżej pasa #bekazpisu #polityka
szmichal - Zawsze ceniłem Wielowieyską za jej materiały ale wrzucać przerobione zdjęc...

źródło: 1000070402

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 15.05.2026, 09:58:17 via Wykop
  • 4
@szmichal:
Ipsy - @szmichal:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
14.05.2026, 15:20:17
  • 249
Co ten matecki taki antypisowski się zrobił XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Co ten matecki taki antypisowski się zrobił XD

#polityka #bekazpi...

źródło: IMG_7549

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 14.05.2026, 21:23:42 via Wykop
  • 6
@donatien-de-sade:
Ipsy - @donatien-de-sade:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
14.05.2026, 11:12:51
  • 11
zastanawiam się nad inwestycją w hak i bagażnik rowerowy bo jeżdżenie ciągle w te same okoliczne miejsca trochę mi się już znudziło, a tak to można by było nawet z noclegiem gdzieś pojechać tylko nie wiem gdzie ten rower wtedy wstawić, to by chyba musiała być jakaś miejscówka typu domek letniskowy a to zbyt drogie mi się wydaje
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 14.05.2026, 12:41:59 via Wykop
  • 2
https://bagazniki24.pl/pl/products/advans-aguri-bagaznik-rowerowy-uchwyt-3-rowery-72.html


@vieniasn: mam dokladnie taki. daje w miare rade, ale ogolnie nie polecam. za duzo p---------a z nim, a i tak podczas jazdy nie jest na tyle pewny, zebym nie zerkal caly czas w lusterko czy jeszcze sie trzyma xd. co jakis czas trzeba sie zatrzymac zeby paski dociagnac bo sie luzuja. testowany na sedanie i hatchbacku. dachowy tez przerabialem. uchylny bagaznik na hak to zdecydowanie najlepsze i najwygodniejsze rozwiazanie.
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy 14.05.2026, 12:51:56 via Wykop
  • 0
@vieniasn: zgadza sie. zapomnialem dodac, ze jak wiozlem 3 rowery w tym jeden elektryk, to mi ten bagaznik zderzak uszkodzil. drugi raz bym sie nie zdecydowal. teraz bym sie chyba na thule outpace 3 skusil.
  • Odpowiedz
Dezodorant93
Dezodorant93
14.05.2026, 05:57:15
  • 16
#dzieci #motoryzacja #offroad
Tu gdzie mieszkam, dzieciaki już od 5 lvl śmigają po lesie i wrzosowiskach na małych motorkach crossowych 50cc, a te starsze nicponie już na pełnowymiarowych, 125cc - 250cc, dziewczęta też, bez różnicy. Ustawiają sobie takie pachołki w lesie i na polanach, żeby wiedzieć gdzie zwolnić bo piłują też po zmroku ( ͡° ͜ʖ ͡°) sejfti fyrst.
Strona, po której
Dezodorant93 - #dzieci #motoryzacja #offroad
Tu gdzie mieszkam, dzieciaki już od 5 lv...

źródło: 51

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 14.05.2026, 08:19:32 via Wykop
  • 1
Od kiedy motor to ruch?


@revente: XD
  • Odpowiedz
staryhuop0
staryhuop0
12.05.2026, 09:00:14
  • 27
#przegryw #jedzzwykopem #zupkichinskie
Jem. Zupkę.
staryhuop0 - #przegryw #jedzzwykopem #zupkichinskie
Jem. Zupkę.

źródło: Zupka

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 12.05.2026, 10:36:56 via Wykop
  • 1
@staryhuop0: juz to gdzies widzialem
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
12.05.2026, 05:05:27
  • 226
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #ekonomia
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #ekonomia

źródło: 1000017018

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 12.05.2026, 10:18:06 via Wykop
  • 3
@ZarodziecMalaryczny997:
Ipsy - @ZarodziecMalaryczny997:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Nacho_Libre
Nacho_Libre
10.05.2026, 05:12:06
  • 16
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 10.05.2026, 10:08:19 via Wykop
  • 3
@Nacho_Libre:
Ipsy - @Nacho_Libre:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Netanstachu
Netanstachu
08.05.2026, 19:47:40
  • 38
#przegryw #gooner
Netanstachu - #przegryw #gooner

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 09.05.2026, 00:38:14 via Wykop
  • 1
@bartlomiej_rakowski: zawsze mnie ta koszulka r---------a xd
  • Odpowiedz
Randy_the_Ram
Randy_the_Ram
08.05.2026, 18:18:01
  • 1137
Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w------a wieżę w kosmos. Na regulowanych kółkach, każde hamowalne osobno, do tego mam połówki ramek, tylko muszę dowieźć. Blaty też mam. To jest punkt zwrotny w mojej karierze. Teraz mam rusztowanie, przyjeżdżam na robotę, rozkładam, każdy przechodzeń z uznaniem kiwa głową "ten gość ma rusztowanie, to zawodowiec" Moje własne rusztowanie. Niektóre ramki są brązowe, a niektóre zielone. Rusztowanko

#praca #pracbaza
RandytheRam - Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w----...

źródło: 1000016724

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 09.05.2026, 00:09:07 via Wykop
  • 0
@Randy_the_Ram: bede mial jutro pytanie typu zwiazanego z tematem jak wytrzezwieje. moge na priw? xd
  • Odpowiedz
Farfocle_w_kurtopie
Farfocle_w_kurtopie
08.05.2026, 08:30:10
  • 150
Sójka - najbarwniejszy z polskich krukowstych, spotkać ją można również w mieście. To cwany ptaszor, który w momencie zagrożenia lub chęci pozbycia się konkurencji przy pokarmie udaje głos myszołowa. Jeśli więc usłyszcie myszołowa, a potem chrapliwy wrzask, to była sójka. Na zdjęciu widać sójkę nasłuchującą robactwa i wypatrującą plusów od Mireczków (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).
#ptaki #tworczoscwlasna
Farfoclewkurtopie - Sójka - najbarwniejszy z polskich krukowstych, spotkać ją można r...

źródło: 1000019931

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 08.05.2026, 11:26:40 via Wykop
  • 7
@Farfocle_w_kurtopie: niedawno taka w odwiedziny do mnie wpadla
Ipsy - @Farfoclewkurtopie: niedawno taka w odwiedziny do mnie wpadla

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy 08.05.2026, 11:37:23 via Wykop
  • 0
@Farfocle_w_kurtopie: tez sobie nie przypominam zebym wczesniej widzial.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
07.05.2026, 07:13:25
  • 65
Daewoo No. 1 (1994; koncepcyjny)

Międzynarodowe Targi Motoryzacji w 1996 roku

#daewoo #motoryzacja #samochody #ciekawostki #ciekawostkimotoryzacyjne
Lardor - Daewoo No. 1 (1994; koncepcyjny)

 Międzynarodowe Targi Motoryzacji w 1996 r...

źródło: 1000091433

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 07.05.2026, 13:24:36 via Wykop
  • 0
@Lardor: ulala, ale nuszki xd
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
06.05.2026, 19:38:09
  • 78
Bez karnego dla Bayernu po zagraniu ręką Nevesa
Mirror: https://streamin.link/v/2d4242e2
#mecz #meczgif #ligamistrzow
Minieri - Bez karnego dla Bayernu po zagraniu ręką Nevesa 
Mirror: https://streamin.l...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 06.05.2026, 22:04:48 via Wykop
  • 1
amiast schodzić na 10 lub lewe skrzydło to by jak


@antarhei: meh bylem za bayernem, ale takie cos nigdy nie powinno byc karnym. ogolnie karne powinny byc ograniczone o 90%
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >
  • do 300 znaków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.02.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.05.2013

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking