Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ImNemezis

ImNemezis

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1776
  • Znaleziska 859
  • Mikroblog 917
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
tomwick55
tomwick55
13.06.2026, 08:43:02
  • 9
#przegryw #dieta #keto #jedzenie #polskiedomy #gotowanie #ankieta #pytanie #przemyslenia
tomwick55 - #przegryw #dieta #keto #jedzenie #polskiedomy #gotowanie #ankieta #pytani...

źródło: 1000032550

Pobierz

Jadliście kiedykolwiek jajecznicę na maśle z żółtym serem?

  • Tak 53.7% (36)
  • Nigdy 46.3% (31)

Oddanych głosów: 67

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 13.06.2026, 09:50:37 via Wykop
  • 4
Często eksperymentuje z jajecznicą , dobrze smakuje z 1. sosem sojowym i szczypiorkiem 2. z ricottą i orzechami ziemnymi 3. Z kurczakiem i sosem sojowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ImNemezis
ImNemezis 08.06.2026, 09:14:01
  • 0
#fotel #krzeslobiurowe #gaming #sihoo
Przymierzam się do zakupu krzesła biurowego i może ktoś z Was korzysta z produktów Sihoo ? Obecnie biorę pod uwagę 3 modele z serii Doro C300 ( c300 , c300 pro i c300 pro v2)

https://sihoooffice.com/checkouts/cn/hWNCz43r6ppF1jU1WVcxvbZD/en-us?_r=AQABYcU34L1aK3Z38n2JMACqs0H08Zd5L99ef4Jn-VMt8eo&auto_redirect=false&edge_redirect=true&skip_shop_pay=true&_su_rec=zhDGVRHVBzadC1zer6_uVztZrc7NStnu9QqYAMBORlD050XTKH5SZqW1xuSHDkbB9hQs4SrI3dyW3TCErOL6TF2eCPtNXgiQfIQHKgU-Zgh8uQsgrmizz2vtzDNH9MbRkE3z_XJmJ4NV2R1m75dSWdPXkVVlZxfWPyGNVURdhFVOL66gJJ17lmSrWoR8km1JqOResB48lw5Y2rWwcRtSBg

Mam przepuklinę kręgosłupa w odcinku L4 i L5 i spędzam codziennie 6+ h przed kompem a mój obecny fotel to Chińczyk z 0 wsparciem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armt
armt
armt
08.06.2026, 20:58:56 via Wykop
  • 0
Obecnie biorę pod uwagę 3 modele z serii Doro C300 ( c300 , c300 pro i c300 pro v2) [...] mój obecny fotel to Chińczyk


@ImNemezis: Czyli chcesz pozostać przy marce "Chińczyk" - https://www.alibaba.com/product-detail/SIHOO-Modern-Office-Furniture-C300-Executive_1601110540491.html

Mam przepuklinę kręgosłupa w odcinku L4 i L5 i spędzam codziennie 6+ h przed kompem [...] . Czy ktoś może polecić jakiś fotel ?


@ImNemezis: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary,
  • Odpowiedz

0

Siemanko perfumowe świry z #perfumy!

Zamiast tylko przeglądać tag, postanowiłem wyjść do Was z czymś konkretnym. Wjechałem mocno w temat i otworzyłem własny sklep z odlewkami Aromatify.pl. Dekantuję do bezpiecznego szkła w pojemnościach 2 ml, 5 ml oraz 10 ml idealnie, żeby przetestować globalnie przed zakupem całego flakonu albo zab

hasabulla
z
wykop.pl
dodany: 30.05.2026, 23:20:47
  • 5
  • #
    perfumy
  • #
    stragan
  • #
    odlewki
  • #
    rozbiorka
  • #
    sprzedam
  • #
    mililitry
ImNemezis
ImNemezis 01.06.2026, 17:54:12 via Wykop
  • 0
Jakie ceny xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dragonet-30
dragonet-30
dragonet-30
27.05.2026, 08:00:39
  • 0
#druk3d #epapierosy
Szukam kogoś, kto by mi druknął ustnik do efajki, bo już na to g---o wydałem więcej pieniędzy niż na sam vape. Mam nawet projekt, także jedyne czego mi potrzeba, to kogoś kto pomoże mi w moim uzależnieniu :p
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 27.05.2026, 08:09:09 via Wykop
  • 0
@dragonet-30: podeślij projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mietus-grzebidupa
mietus-grzebidupa
26.05.2026, 12:17:53
  • 2
Cześć, jestem na keto od 1 maja. Zrobiłem wyniki krwi w ramach programu profilaktyki zdrowotnej i wyszedł wysoki cholesterol, lekarz zdecydowana przeciwniczka keto (ale przecież na tym im zależy, żebyśmy byli chorzy). Schudłem ponad 2 kg.
Na razie wstrzymujemy się od statyn, zalecone tylko leki ziołowe i monitorowanie cholesterolu. Czy z takimi wynikami mogę dalej stosować dietę keto? Proszę bez hejtu

#keto #dieta #zdrowie
mietus-grzebidupa - Cześć, jestem na keto od 1 maja. Zrobiłem wyniki krwi w ramach pr...

źródło: 1000030832

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 27.05.2026, 06:27:15 via Wykop
  • 0
@mietus-grzebidupa: samo to że jesteś na keto z automatu nie podnosi /obniża cholesterolu . Jak wygląda ta dieta ? Jakie masz produkty ? Czy używasz dużo tłustej śmietany ? Smalcu ? Jaka waga ? Ile nadwagi ? Może próbować zrzucić parę kg , po pewnym czasie znowu badani sprawdzić jak utrata wagi wpływa na cholesterol
  • Odpowiedz
ImNemezis
ImNemezis 25.03.2026, 17:04:52
  • 0
#perfumy

Hej poszukuj odlewki jpg paradise garden + dobrałbym cos jeszcze z listy . Prośba o podesłanie straganów ;)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markaron
markaron
25.03.2026, 17:57:49 via Wykop
  • 4
@ImNemezis: 2,4/ml napisałem pw
  • Odpowiedz
Slejpnir
Slejpnir
25.03.2026, 20:59:34 via Wykop
  • 0
@ImNemezis: napisałem na pw,
  • Odpowiedz
nad_niemnem
nad_niemnem
nad_niemnem
06.03.2026, 20:49:03
  • 4
Zrobiłam keto tort i wyszedł jak oreo. Jeszcze dam na wierzch malinki i może wiórki kokosowe

#keto #torty
nad_niemnem - Zrobiłam keto tort i wyszedł jak oreo. Jeszcze dam na wierzch malinki i...

źródło: IMG_9051

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 08.03.2026, 14:56:57 via Wykop
  • 0
@nad_niemnem: wyglada super , dasz przepis ?
  • Odpowiedz
Drill90
Drill90
Drill90
20.01.2026, 08:34:49
  • 45
"Recenzja"

Opis filmu:
Mentor finansowy Sebastian postanawia zrobić recenzję na żywo pewnej książki motywacyjnej dla widzów swojego kanału. Początkowo prosty plan, który zakładał szybką opinię o książce, zaczyna się sypać, kiedy mentor zaczyna drążyć coraz bardziej historię literackiego bohatera, która nie była zawarta w recenzowanej publikacji, a widzowie swoimi aktywnościami powodują, że relacja coraz bardziej zaczyna odbiegać od tego, co początkowo było zaplanowane.

Gatunek: Komedia, Found footage
Drill90 - "Recenzja"

Opis filmu:
Mentor finansowy Sebastian postanawia zrobić recenz...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 20.01.2026, 09:38:00 via Wykop
  • 3
@Pucios87: bo kłamstwo ma krótkie nóżki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw najlepszy live do tej pory
  • Odpowiedz
Drill90
Drill90
Drill90
19.01.2026, 10:58:59
  • 45
Nie no muszę uczciwie przyznać, że sobotnia transmisja to było złoto najwyższej próby. Cała istota zrecenzowania książki Jeremy'ego Rennera zagłuszana donejtami, stopowaniem mentora, przeskakiwaniem z tematu na temat żeby było jeszcze bardziej bez sensu i w końcu wysprzęglenie się Tomka na końcu "no dziękuję widzowie za tyle pieniędzy, z szacunku do tego że mi je wpłaciliście, zostawię je dla siebie" i ta mina Seby na ten tekst XDDDDDDDDDDDDDD

#sebcel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 19.01.2026, 11:40:10 via Wykop
  • 1
@Drill90: ma ktoś może esencję tego live i mógłby tutaj wrzucić ?;) a po drugie
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
01.01.2026, 18:11:41
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 01.01.2026, 18:13:53 via Wykop
  • 3
@adamsowaanon: typ co mierzy typa ilością potencjalnej spuchy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
11.12.2025, 10:05:16
  • 1
#keto
Mam wątpliwości co do chlebów Probody. Bo mocno pilnowałem węgli. Kupiłem probody i oczywiście wywaliło z keto.
Wywaliło, bo nagły przyrost 2kg, czyli woda. Nic innego z węglami zjeść nie mogłem.
Prawdopodobnie znalazłem winowajcę, dlaczego keto nie działało od kilku miesięcy, gdzie zażerałem się tym chlebem. Później przerwałem, teraz powróciłem, kupiłem chleb i od razu przyrost wagi. Problem w tym, że piekarze kupują mieszankę Probody i dosypują tam mąki wszelakiej
luke-mat - #keto 
Mam wątpliwości co do chlebów Probody. Bo mocno pilnowałem węgli. K...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 11.12.2025, 19:10:17 via Wykop
  • 0
@luke-mat: przydałoby się dokonać pomiarów ciał ketonowych we krwi i zobaczyć co Cię wyrzuca . Kiedyś jak mierzyłem czułem się świetnie zmierzyłem sobie i byłem poniżej progu ketozy 0.3 a innym razem czule się standardowo a wynik w okolicach 1
  • Odpowiedz
Tortcebulowy
Tortcebulowy
11.11.2025, 06:59:05
  • 292
To na pewno była wspólna decyzja. Wspólna bo podjęta przez Anię i kolegów z baciaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #pilkanozna #lewandowski #robertlewandowski
Tortcebulowy - To na pewno była wspólna decyzja. Wspólna bo podjęta przez Anię i kole...

źródło: 1000014735

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 11.11.2025, 10:19:50 via Wykop
  • 1
@EvilRogue: Robert boi się ukamienowania Anki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miteora
Miteora
Miteora
21.10.2025, 13:35:05
  • 46
Miteora

źródło: temp_file5673158588168306135

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 21.10.2025, 14:38:42 via Wykop
  • 1
@Miteora: wygląda jak rookie boss z Elden ring
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
20.10.2025, 14:57:46
  • 1
#keto najgorszy jest ten smród xD

Ten „zapach menela z dworca”, jak to obrazowo ująłeś, naprawdę nie zawsze jest tylko acetonowy. To coś głębszego i bardziej „organicznego” w zapachu, i faktycznie może się pojawiać nawet mimo idealnej higieny i codziennego prania.
Rozłóżmy, co się dzieje — krok po kroku:

🔹 1. Aceton to tylko część historii
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 21.10.2025, 05:49:02 via Wykop
  • 0
@luke-mat: nie miałem nigdy takiego problemu
  • Odpowiedz
ZnUrtem
ZnUrtem
14.10.2025, 11:31:19
  • 5
#perfumy #poplynznurtem

Podobno jeden z lepszych klonów klasyka od Hermèsa — świeży, elegancki i z charakterem ᕦ(òóˇ)ᕤ
Na ten moment chyba nigdzie niedostępny online - ogólnie są z nim problemy jeśli chodzi o dostępność.
Biorę od każdej drużyny po 120
ZnUrtem - #perfumy #poplynznurtem

Podobno jeden z lepszych klonów klasyka od Hermèsa...

źródło: Dominique(8)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 14.10.2025, 18:51:39 via Wykop
  • 1
@ZnUrtem: namówiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapisz mnie chętnie przetestuję ;)
  • Odpowiedz
Belzebub
Belzebub
10.10.2025, 09:31:25
  • 0
#keto zamówiłem sobie keto z #maczfit na kilka dni. I trochę czuję się oszukany potrafią dowalić 30 gramów węglowodanów w jednym posiłku. Po zsumowaniu całego dnia wychodzi 51 gramów.
Przypomiam że dla większosci osób limit dziennu to 20, 30 gram.
Belzebub - #keto zamówiłem sobie keto z #maczfit na kilka dni. I trochę czuję się osz...

źródło: 1000024009

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 10.10.2025, 10:17:55 via Wykop
  • 0
@Belzebub: 30 g w jednym posiłku to sporo . Ze składu typowałbym że w koncentracie białka serwatkowego o smaku truskawkowym jest cukier .
  • Odpowiedz
ImNemezis
ImNemezis 10.10.2025, 10:33:54 via Wykop
  • 1
@Belzebub: Ale biszkoptowy keto omłot to nazwa dania ;) teoretycznie można próbować wrzucić proporcjonalnie składniki do Fitatu i próbować wyjść na makro z opisu . 30 g węgli to sporo jak ktoś jest na początku adaptacji / bez aktywności fizycznych . Z biegiem czasu dobrze poeksperymentować z ilością węgli
  • Odpowiedz
MendaDesuu
MendaDesuu
01.10.2025, 16:51:19
  • 0
Polećcie jakąś dobrą czekoladę 75% + kakao
Bardzo dobra jest Lindta 78% kakao, ale ceny odjechały ostro. Co jecie dobrego z wysokim procentażem? :)
#czekolada #dieta #mikrokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 01.10.2025, 16:56:19 via Wykop
  • 0
@MendaDesuu: 90%+ w Lidlu kupuje
  • Odpowiedz
irastaman
irastaman
24.09.2025, 09:17:42
  • 1
Ma ktoś może kofeinę od all nutrition?? Dziwny temat bo otwieram w domu a to wieczko pod zakrętka prawie do połowy odklejone. Tabletki mają kolor żółty, a z tego co pamiętam zawsze były białe. Na necie też pokazują się białe
#silownia #mikrokoksy
irastaman - Ma ktoś może kofeinę od all nutrition?? Dziwny temat bo otwieram w domu a...

źródło: temp_file4081850733749092871

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImNemezis
ImNemezis 24.09.2025, 10:24:49 via Wykop
  • 1
@krebul: ja nie byłbym taki pewny . Pewnego razu jak wybiło szambo z kreatyną , był Mirek który dzwonił dopytywał czy jego partia jest ok, czy też z dodatkiem rtęci . Zapewniali go że wszystko git- po czym po dniu czy dwóch jego partia też została wycofana . Dobrze wiedzieć że ludzie się nie boją …
  • Odpowiedz

1969

Sprawa postępowania sprawdzającego Karola Nawrockiego. Nowe informacje z MSWiA

Pokaż treści 18+

Sprawa postępowania sprawdzającego Karola Nawrockiego. Nowe informacje z MSWiA

Karol Nawrocki otrzymał poświadczenie bezpieczeństwa, mimo negatywnej rekomendacji po analizie akt.

emperioma
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 27.05.2025, 14:07:40
  • 305
  • #
    afera
  • #
    wybory
  • #
    pis
  • #
    bekazpisu
  • #
    polska
  • #
    polityka
ImNemezis
ImNemezis 27.05.2025, 15:23:27 via Wykop
  • -12
@naszczalnikwolski: ile płacą dostajesz za swoje wpisy ?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking