Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ImJustCycle

ImJustCycle

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 680
  • Znaleziska 36
  • Mikroblog 644
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 12
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (644)
mmm_MMM
mmm_MMM
26.05.2026, 18:13:54
  • 936
Znikam z terminarzami na jakiś czas. Zmarła bliska mi osoba, nie będę miał siły tu wchodzić. (╥﹏╥)
Jeśli jesteście wierzący to pomódlcie się proszę za nią.
#mmmecz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KocurYT
KocurYT
26.05.2026, 18:15:18 via Android
  • 311
@mmm_MMM: (╯︵╰,)trzymaj się
  • Odpowiedz
kubaadamek
kubaadamek
26.05.2026, 18:19:18 via Wykop
  • 201
@mmm_MMM: trzymaj się tam
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
25.05.2026, 04:42:00
  • 799
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026, zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoysath
anoysath
Autor
25.05.2026, 04:42:32 via Android
  • 87
Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

https://cdaction.pl/newsy/po-6-latach-przerwy-powracaja-mistrzostwa-polski-w-heroes-3-zapisy-wlasnie-ruszyly/

Proszę o plusiki dla zasięgu.
anoysath - Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy ...

źródło: 8737

Pobierz
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
25.05.2026, 05:06:11 via Wykop
  • 20
@anoysath:

w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota


w tym tygodniu nie dam się nabrać, oszuście
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Jestem_robotem123
Jestem_robotem123
18.05.2026, 22:54:10
  • 260
Przecież jak wleci ten program unijny z ktorego 5mld Euro będzie szło na same drony to małpę zmiecie z planszy xd
#ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_robotem123
Jestem_robotem123
Autor
18.05.2026, 23:27:40 via Wykop
  • 305
@Grits: boli d00pka
  • Odpowiedz
impact18
impact18
19.05.2026, 00:25:44 via Android
  • 30
@Grits: złote kible to w zassranej rossji
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
27.04.2026, 06:24:36
  • 631
Czyli najhojniejszy sponsor Republiki, którego Sakiewicz gościł na swojej antenie żeby mógł bronić rynku krypto i promować swoją firmę, był opłacany przez Moskwę. A ruska kasa leciała żeby dotować ten pisowski ściek medialny. No kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A umaczanie w Zondzie Wiplerów i innych konfederatów też staje się jaśniejsze.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
Jabby - Czyli najhojniejszy sponsor Republiki, którego Sakiewicz gościł na swojej ant...

źródło: aq8idw

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
27.04.2026, 06:31:12 via Wykop
  • 303
Jest nadzieja, że jakiś kurek z kasą się skończył to będzie mniej mateckiego w internecie i różnych Braunów.
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
27.04.2026, 06:31:52 via Wykop
  • 459
@Jabby: " powiązania ruskie o których służby nie ostrzegły Polaków "
ależ ostrzegły i to niejednokrotnie to się wszystkie małpy pisowskie rzuciły na Tuska, że wszędzie ruskich widzi a w ogóle to niemcy molo niemcy molo niemcy molo wołyń
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
centerario
centerario
21.04.2026, 19:44:12
  • 153
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
21.04.2026, 19:46:45 via Wykop
  • 131
umęczon przez gestapo ruchańskie
@centerario:
  • Odpowiedz
PajeetGoran
PajeetGoran
PajeetGoran
21.04.2026, 21:26:21 via Android
  • 33
@centerario: na Badoo nic ciekawego nie wpadnie, tam w większości wieśniary siedzą co potwierdza Twoja babcia. Co ciekawe mają bardzo wysoką samoocenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)Chyba za bardzo im wchodzisz w tyłek, zgodnie z zasadą "miej w------e a będzie Ci dane" należy przeczekać a same będą się pchać na bolca.
@69AMG zdarzają się laski bez dzieci, u mnie statystka to 1/5. Te z dzieciakami to
PajeetGoran - @centerario: na Badoo nic ciekawego nie wpadnie, tam w większości wieśn...

źródło: 11393

Pobierz
  • Odpowiedz
jude_88
jude_88
20.04.2026, 04:59:58
  • 753
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
jude_88 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: qqwwq

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czapkapapka
Czapkapapka
20.04.2026, 05:06:31 via Wykop
  • 342
@jude_88: Opus magnum!
  • Odpowiedz
TheSio
TheSio
20.04.2026, 05:36:33 via Wykop
  • 444
@jude_88: Napracowaniu nad tym dziełem dorównuje tylko jego gównianiość. Zasłużony plusik.
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
12.04.2026, 03:07:37
  • 509
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
12.04.2026, 03:27:23 via Wykop
  • 412
@gerwazy-oko: xDDDDDD
winsxspl - @gerwazy-oko: xDDDDDD

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
12.04.2026, 04:15:57 via Wykop
  • 305

Komentarz usunięty przez moderatora

reveh
reveh
07.04.2026, 23:22:52
  • 928
Tyle gróźb końca cywilizacji, całkowitej anihilacji i zrównania z ziemią tylko po to żeby 2 godziny przed własnym deadline zgodzić się na całkowitą kapitulację przystając na wszystkie warunki wroga xDDDDDDDD

#wojna #iran #izrael #usa
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
07.04.2026, 23:24:05 via Wykop
  • 181
@reveh: kompletna kompromitacja
  • Odpowiedz
Eternal_Oblivion
Eternal_Oblivion
07.04.2026, 23:28:03 via Wykop
  • 403
@reveh: @panDario @JaTutylkoCzytam24
Eternal_Oblivion - @reveh: @panDario @JaTutylkoCzytam24

źródło: 6b1b36cd88f5af3262397729deb7572874f6ec20850f178adcf6ae40fc992e2f

Pobierz
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
03.04.2026, 06:41:44
  • 269
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ryhu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000053919

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Y3ll0w69
Y3ll0w69
03.04.2026, 06:45:11 via Wykop
  • 35
@ryhu: moje życie bloki
Właczam ciemiężemie
Mój stary do d--y wpuszcza nasienie
Brzezina i ytongi o to to j-----e
Niesprawidliwosx moja to moje przeznaczenie

"JP krula szczuruw Cwelufka feat rychu pioter"
  • Odpowiedz
white_noiz
white_noiz
03.04.2026, 06:48:20 via Wykop
  • 71
@ryhu:
white_noiz - @ryhu:

źródło: pjoter_ciezkignoj

Pobierz
  • Odpowiedz
Dreddy_94
Dreddy_94
31.03.2026, 04:13:25
  • 278
#mecz studio przedmeczowe powinno być od 6:45, tylko wtedy moglibyśmy w pełni przeanalizować grę Szwedów i wysłuchać wszelakie opinie ekspertów, które c---a wnoszą do meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KebabZSosemTrzepanym
KebabZSosemTrzepanym
31.03.2026, 05:18:56 via Wykop
  • 94
@Dreddy_94: Eh pamiętam mundial w katarze... Zimno szaro buro za oknem a tu cyk codziennie od 6:30 juz wszędzie studia analizy elwadoru z jakąs panamą elegacki to był czas
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
31.03.2026, 05:40:33 via iOS
  • 117
@Dreddy_94: nie ma ludzi odpornych psychicznie na 10-godzinne p---------e Hajto
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
27.02.2026, 04:41:39
  • 1398
Miłego dnia i tradycyjnie można po dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urodziny
Minieri - Miłego dnia i tradycyjnie można po dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urodziny

źródło: s-l1200

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dundes2136
Dundes2136
27.02.2026, 04:58:43 via Android
  • 323
@Minieri: dzięki ale plomby mam
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
Autor
27.02.2026, 05:03:01 via Wykop
  • 160
@Prawdziwy_Oponiarz: Druga osiemnastka w sumie, właśnie sobie zdałem sprawę :)
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
20.02.2026, 06:11:14
  • 76
20 lutego - piątek - terminarz sportowy #mmmecz

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2026 ◯‍◯‍◯‍◯‍◯
Transmisje na antenach Eurosportu, TVP i sport.tvp.pl, a wszystko na platformie HBO MAX.

❄️ Finały 🏅
mmmMMM - 20 lutego - piątek - terminarz sportowy #mmmecz

Zimowe Igrzyska Olimpijskie...

źródło: 20.02

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmm_MMM
mmm_MMM
Autor
20.02.2026, 06:11:19 via Wykop
  • 1

Treść została ukryta...

@mmm_MMM +411
OGŁOSZENIE - nowa lista do wołania
#mmmecz
Robię nową listę do codziennego wołania do terminarzy. Jeśli nadal chcesz być wołany zaplusuj ten wpis.

Zdaję sobie sprawę, że duża część z Was była zainteresowana głównie igrzyskami, a dostaję sygnały, że nie wszyscy mogą cofnąć plusa na starej
więcej
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
Autor
20.02.2026, 06:11:31 via Wykop
  • 0

Treść została ukryta...

  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
16.02.2026, 21:58:12
  • 233
16 lutego - poniedziałek - telegraficzne podsumowanie dnia #mmmecz
◯‍◯‍◯‍◯‍◯ Igrzyska Olimpijskie 2026

MAMY TO! CZWARTY MEDAL na tych IO 🥈 srebro w konkursie duetów w skokach narciarskich zdobyli Paweł Wąsek i Kacper Tomasiak. Kacper z trzecim medalem na tych igrzyskach, nasz multimedalista, 3 medale na jednych igrzyskach, w jednej dyscyplinie! Piękny i dramatyczny konkurs (ʘ‿
mmmMMM - 16 lutego - poniedziałek - telegraficzne podsumowanie dnia #mmmecz
◯‍◯‍◯‍◯‍◯...

źródło: obraz

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majonez-grochen-troll
majonez-grochen-troll
16.02.2026, 21:59:29 via Wykop
  • 62
Pan @mmm_MMM to jednak fachowiec jest
majonez-grochen-troll - Pan @mmm_MMM to jednak fachowiec jest

źródło: 8xj0ov

Pobierz
  • Odpowiedz
majonez-grochen-troll
majonez-grochen-troll
16.02.2026, 22:12:00 via Wykop
  • 36
@Momento83: Nie ma to jak sobie pooglądać przed snem (albo zamiast snu xD) szeregowego Krasulaka meldującego wykonanie zadania
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
16.02.2026, 07:26:37
  • 103
16 lutego - poniedziałek - terminarz sportowy #mmmecz

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2026 ◯‍◯‍◯‍◯‍◯
Transmisje na antenach Eurosportu, TVP i sport.tvp.pl, a wszystko na platformie HBO MAX.

❄️ Finały 🏅
mmmMMM - 16 lutego - poniedziałek - terminarz sportowy #mmmecz

Zimowe Igrzyska Olimp...

źródło: 16.02

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystse
krystse
krystse
16.02.2026, 07:34:03 via Wykop
  • 35
@mmm_MMM: ooo dzisiaj Jasiczek, nasz wicemistrz Iranu i gość który miał w ogóle tutaj nie jechać XD zobaczymy jak mu pójdzie
krystse - @mmm_MMM: ooo dzisiaj Jasiczek, nasz wicemistrz Iranu i gość który miał w o...

źródło: IMG_7503

Pobierz
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
Autor
16.02.2026, 07:35:22 via Wykop
  • 24
@krystse: łatwe, nie ukończy trasy lub nie awansuje do drugiego przejazdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
02.02.2026, 23:14:09
  • 763
wfyokyga

źródło: temp_file6575746461158790274

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

totem_lesnych_ludzi
totem_lesnych_ludzi
02.02.2026, 23:20:22 via Wykop
  • 92
@wfyokyga: ywofkyga
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
03.02.2026, 00:22:24 via Android
  • 292
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99
20.01.2026, 04:15:40
  • 893
Podzielę się z Wami historią, ponieważ niestety mam niewiele osób którym mogę to opowiedzieć- mam po latach tylko jednego przyjaciela któremu ufam, rodzinie nie powiem bo się będą martwili, znajomym nie powiem bo nie całkiem im ufam i nie całkiem wierzę że to przeczytają.

Od 2 miesięcy jestem kierowcą #bolt. W moim mieście wszystkim na Bolcie i nie tylko znana jest jedna osoba. Nadajmy jej Imię. Magda z ulicy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elev
Elev
20.01.2026, 04:19:41 via Wykop
  • 774
@Plotkova99: wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lajsta77
lajsta77
20.01.2026, 04:22:50 via Wykop
  • 1045
@Plotkova99: jestes plynnoplciowa osobowosc?
  • Odpowiedz
Antorus
Antorus
20.01.2026, 02:15:04
  • 1580
to co, chcecie mi powiedzieć, że tag "gry" ma prawie DWIEŚCIE TYSIĘCY obserwujących i z takiej masy wychodzi kilka wpisów przez 10 godzin, z czego żaden nawet do gorących nie wpada?

Te konta-widma widzę że są przypisane do takich najbardziej "sztampowych" ogólnikowych tagów. Gry, film, muzyka, motoryzacja i podobne.

"Gry" mają 189 tysięcy, ale już "staregry" tylko 600 - zaledwie 0,3% ogółu tagu gry. Nawet gothic ma 1500.

To
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
20.01.2026, 02:21:41 via Wykop
  • 609
@Antorus: kleszcze białkowe i tak powiedzą, że wszystko legit i to pasywni użytkownicy
  • Odpowiedz
wujazchin
wujazchin
wujazchin
20.01.2026, 05:20:31 via Wykop
  • 912
@Antorus: to jest przemyslane zagranie - n----------i botow zeby podbic zasiegi pod reklamodawcow powiazanych z tymi tagami, albo zaprezentowac ze 'wypok beel zrzesza fanow motoryzacji czy ai'. bialkov po prostu oszukal ludzi ktorzy placa mu za promocje na jego portalu. Bezwzgledny typ
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 33
  • Strona 1 z 33
  • >

ImJustCycle

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.07.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking