Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Golin

Golin

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5442
  • Znaleziska 21
  • Mikroblog 5421
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
  • Dodane (98)
  • Komentowane (43)
  • Plusowane (5280)
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
27.05.2026, 11:45:51
  • 1260
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki
RetorykaPisowska - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki

źródło: dabfac0f656852662e168301666005427a5c5bc6969d940b8f1447b49a57472a

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
27.05.2026, 12:12:18 via Wykop
  • 540
napewno to potezne N-----------E ze strony niszowych telewizyjek i internautów to potezny MARATON XDDDDDD


@OskarDeveloperski: w sensie całego aparatu państwa przez 8 lat?

tak potezny lewak samotny, on ma tylko za soba wszystkie korporacje, oligarchów, reżim unijny i media,


@OskarDeveloperski: weź piguły
  • Odpowiedz
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak
27.05.2026, 12:19:41 via Wykop
  • 407
@RetorykaPisowska: Wiem że to mem, ale bawi mnie że na poważnie tzw prawak okazał się typowym płatkiem śniegu, o który oczywiście obwinial wszystkich w koło. Dosłownie nie można jednego słowa powiedzieć, bo obraza majestatu, w drugą stronę to oczywiście tak nie działa. Niebywałe wprost.
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
21.05.2026, 05:37:41
  • 1032
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd

Jak Nawrocki pojechał do UK to robił sobie zdjęcia z kotem bo to chyba jedyny prezydent którego nie chciała widzieć rodzina królewska na swojej pierwszej wizycie w Londynie XD

#kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu
Tommy__ - Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgr...

źródło: IMG_9379

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
21.05.2026, 05:42:51 via Wykop
  • 737
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd


@Tommy__: Jego nie pieczą dobre stosunki z Węgrami, tam jest ból d--y, że tak efektownie to wszystko wyszło i ich g---o marsz przyćmiło.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
21.05.2026, 06:23:03 via Wykop
  • 630
@Tommy__: spokojnie - prawactwo też uważa Francję za nieistotny kraj jak Macron nie spotkał się z Nawrockim xd
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
18.05.2026, 09:43:54
  • 1481
PILNE ŁAMANIE!!!

Giorgia Meloni wykonała "gest sztyletu" wobec karola Nałrokiego!!!

#bekazpisu #heheszki #polska #neuropa #polityka #pdk
KRZYSZTOFDZONGUN - PILNE ŁAMANIE!!!

Giorgia Meloni wykonała "gest sztyletu" wobec ka...

źródło: HIl23P1WwAAE4EM

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PietrekSpodKrakowa
PietrekSpodKrakowa
18.05.2026, 09:52:09 via Wykop
  • 736
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

Kolego, to nie tak bo "gest sztyletu" to był wobec Herr Tußka.
A w przypadku Nałrokiego tow. Melonik skrywa za plecami podarek w postaci czerwonych maków spod Monte Cassino, który za chwilę mu wręczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
18.05.2026, 09:57:03 via Wykop
  • 583
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Pani Giorgia trzyma z tyłu prezent: akt własności kawalerki w Mediolanie
  • Odpowiedz
szychun
szychun
16.05.2026, 13:42:22
  • 330
#polityka #bekazpisu za kazdym razem gdy Nawrocki mówi o wojsku czy innych służbach albo się z nimi fotografuje powinno mu się wytykać wetowanie SAFE i związane z tym konsekwencje.
szychun - #polityka #bekazpisu za kazdym razem gdy Nawrocki mówi o wojsku czy innych ...

źródło: 1000018543

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arcxa
arcxa
16.05.2026, 14:43:49 via Wykop
  • 183
@szychun: patrzcie jak nawrockiego dofinansowana armia piecze
  • Odpowiedz
typowy_zielonek
typowy_zielonek
typowy_zielonek
16.05.2026, 17:12:49 via Android
  • 52
@szychun: najgorsze jest to, że niedawno spotkałem się że znajomymi. SAFE jest niemiecki, będziemy wszystko płacić Niemcom. I jak tutaj skontrować ( ಠ_ಠ) tragedia jak ta durna propaganda działa
  • Odpowiedz
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
16.05.2026, 08:37:01
  • 291
jakie szczęście, że akurat Krzysztof nie jest na grillu lecąc samolotem i może zająć się tym poważnym tematem

#kanalzero #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
16.05.2026, 08:42:37 via Wykop
  • 32
@zapomnialemhaslo: przecież fejkow republiki to trzeba za wszelką cenę bronić.
  • Odpowiedz
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
Autor
16.05.2026, 08:51:29 via Wykop
  • 134
@TenXen47: chłop się tak nie przejmował używaniem Pegasusa jak się przejmuje tym, że policja przyjechała do fałszywego zgłoszenia xD
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
13.05.2026, 16:12:54
  • 241
UK wprowadza z pełną determinacją postulaty prawicy.
FAFO

#bekazprawakow
#bekazpisu
#uk
#polityka
Davvs - UK wprowadza z pełną determinacją postulaty prawicy.
FAFO

#bekazprawakow
#be...

źródło: 1000010138

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quardoz
Quardoz
13.05.2026, 16:16:25 via Wykop
  • 149
@Davvs: a on sam nie mówił ze jakby w 2027 był PiS to on stworzy ministerstwo na wzór ruchu obrony granic i będzie robił to samo co teraz UK w jego stronę>?
  • Odpowiedz
Parker_
Parker_
13.05.2026, 16:52:15 via Wypiek
  • 130
To w końcu suwerenne narody mogą decydować kogo wpuszczać, czy nie?
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
12.05.2026, 16:13:24
  • 1672
Skubany ale trafił XDDDDD

https://streamable.com/e54kbq

#polityka #bekazpisu #tvpis #republika
Amatorro - Skubany ale trafił XDDDDD

https://streamable.com/e54kbq

#polityka #bekaz...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
12.05.2026, 16:23:49 via Android
  • 756
@Amatorro: xDddddddddddddddddd j--------i :D
  • Odpowiedz
murmandamus
murmandamus
murmandamus
12.05.2026, 16:27:09 via iOS
  • 643
@Amatorro: szkoda ze nie dali tego qr kodu na 3/4 lub 2/3 ekranu jeszcze zakiast polowy
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
12.05.2026, 13:09:54
  • 940
Rozmowy o polityce z freethinkerami z konfy
#polityka
thorgoth - Rozmowy o polityce z freethinkerami z konfy
#polityka

źródło: HIHGJhEXkAEiLo0

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek
12.05.2026, 14:11:49 via Wykop
  • 336
Rozmowy o polityce z freethinkerami z konfy


@thorgoth: Za każdym j...nym razem.
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
12.05.2026, 14:14:30 via Android
  • 501
gdzie wady?

@PanAlbert: w pisie i konfederacji
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
12.05.2026, 14:26:20
  • 785
Kosztowny to ten proces będzie dla starych bab, które będą musiały wpłacać na kolejną zbiórkę

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Kosztowny to ten proces będzie dla starych bab, które będą musiały wpłacać ...

źródło: 1000004332

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory
12.05.2026, 14:38:40 via Wykop
  • 277
@Turin89: ciekawe skąd będzie miał na wpłatę 5% wartości przedmiotu sporu
  • Odpowiedz
Alcoholic_Desacrator
Alcoholic_Desacrator
12.05.2026, 15:21:22 via Android
  • 342
@Turin89: proces tak kosztowny jak ten wytoczony Tuskowi przez Wiplera XD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
11.05.2026, 18:14:28
  • 145
Najlepszym dowodem na to, że zrównanie wieku emerytalnego jest świetnym pomysłem jest to, że towarzysz Szmatecki jest przeciwko.

#polityka
Czoso - Najlepszym dowodem na to, że zrównanie wieku emerytalnego jest świetnym pomys...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
11.05.2026, 18:27:03 via Wykop
  • 13
@Turin89: Az se wygooglalem bo jakos nie uwierzylem ze pelczynska chce "podwyzszenia wieku dla kobiet". Oto co na szybko znalazlem:

"Przyznała, że Polska 2050 nie planuje złożyć projektu w tej sprawie. Jak powiedziała, chce poprzestać na poruszeniu tego tematu w publicznej debacie"

https://tvn24.pl/polska/wiek-emerytalny-do-zmiany-pelczynska-nalecz-ktos-w-koncu-musi-ten-temat-podniesc-st9035468

To che czy nie che? A ten kretyn sie odpalil robiac z siebie debila :D W sumie to nie musi robic :D Wiekszego niz jest to juz
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
11.05.2026, 19:13:48 via Wykop
  • 6
@kochamcovid: W dzisiejszych czasach to jest troche "tricky" odroznianie fejka od prawdy. Natomiast dodatnie IQ to juz od wiekow sie sprawdza.

No i to spoleczenstwo wybitnie pokazuje ze sporo ma ujemne IQ.
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
09.05.2026, 12:05:04
  • 242
Ładnie się czerwony rusek rozkręca. Już jesteśmy na etapie obrony biednych rusków bo ukraincy pogardliwie do nich napisali.
To jest obrzydliwy typ.

#polityka #rosja #ukraina #rosja
TenXen47 - Ładnie się czerwony rusek rozkręca. Już jesteśmy na etapie obrony biednych...

źródło: 192264cec17355d94b0846586c0fecca183bc1d997dbcc58de375d9b51bc3653

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
09.05.2026, 12:08:23 via Android
  • 99
@TenXen47: w 2027 jedna z jedynek na listach Brauna obok samego Griszy, Skalika, Jaszczura i Ludwiczka, Walusia i Tymińskiego.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
09.05.2026, 12:08:44 via Android
  • 79
@TenXen47: dobrze, że konfiarze i inni podobni myślą samodzielnie i naprostują tego komucha, że przecież Putin sam zabiegał o zawieszenie broni na ten jeden dzień.
Bo nie dadzą sobie wcisnac kitu, prawda? Prawda?
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy
07.05.2026, 09:53:18
  • 739
"Czy jesteś za bezwględnym ujawnieniem kto jest ojcem dziecka Zajączkowskiej?"
#polityka
#bekazprawakow #bekazpisu #konfederacja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
07.05.2026, 09:55:30 via Android
  • 206
@stjimmy: przecież tego nikt nie wie. Taka to była impreza.
  • Odpowiedz
markus666
markus666
07.05.2026, 10:44:42 via Wykop
  • 42
@stjimmy: Moze Tusk to byłby plotwist
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
07.05.2026, 10:19:10
  • 887
Proponuje pytanie w referendum - czy chcesz by Prezydent Karol Nawrocki komisyjnie podszedł do jednego powtórzenia na 150kg? Myślę że Polacy powinni wiedzieć #bekazpisu #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

labuz
labuz
labuz
07.05.2026, 10:30:28 via Wykop
  • 317
@szmichal: pytanie referendalne.
Czy chcesz żeby Prezydent Nawrocki ustąpil że stanowiska a naczelni przywódcy PiS stanęli przed Trybunałem Stanu za wszelkie niekorzystne działania dla Kraju? Dużo złego zrobili
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01
07.05.2026, 11:17:00 via Android
  • 206
@szmichal:
Za uja tego nie podniesie oszukaniec. Jakby był w stanie to by film latał po wszytkich pisowskich grupkach, a klakierzy by walili konia myśląc o tym do końca kadencji.
  • Odpowiedz
sebinko
sebinko
05.05.2026, 04:32:07
  • 1467
#gielda
sebinko - #gielda

źródło: 1000009872

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson
05.05.2026, 04:54:35 via Wykop
  • 934
@sebinko: Cieśnina Hujmus
  • Odpowiedz
Tyczmistrz
Tyczmistrz
05.05.2026, 05:07:15 via Wykop
  • 903
@sebinko: rynek bursztynu zadrżał
  • Odpowiedz
SmutnoMi
SmutnoMi
SmutnoMi
05.05.2026, 06:53:13
  • 197
Szwagier jechał do sklepu i poprosiłem go, żeby wziął mi kilka rzeczy z promocji. Przywiózł i dał rachunek na 34,92 zł.
Przypadkiem przelałem 34,29 zł. Przytaknął głową i nic nie powiedział. No bo kto by się kłócił o 63 grosze?

Robię to celowo. Od lat.

Nazywam to „Czeskim błędem strategicznym”. Za każdym razem, gdy robię komuś przelew, celowo przestawiam cyfry na swoją korzyść.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
05.05.2026, 06:59:26 via Wykop
  • 63
@SmutnoMi: ale napisz że to kopia z fb ;p
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
05.05.2026, 08:12:13 via Wykop
  • 115
@SmutnoMi: wyleszczanie rodziny, to najwyższa forma wielbienia Jechowy. Szalom Bracie!
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
04.05.2026, 17:57:54
  • 371
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska #bekazkatoli

Sukces dla normalnego lokalnego polityka:
Nowe przedszkole, nowa droga, sprowadzenie inwestora, kanalizacja na wsi, sprawna komunikacja lokalna, doprowadzenie światłowodu, nowy dom kultury, itd.

Sukces dla zakutego pisowskiego łba:
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska #bekazkatoli

Sukces dla normalnego lok...

źródło: AISelect_20260504_195521_Samsung Browser

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
Autor
04.05.2026, 18:03:12 via Wykop
  • 206
@buker07: sukcesem jest mieć takie ideologiczne pierdoły w dupie i pracować dla lokalnej społeczności
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
04.05.2026, 18:16:19 via Wykop
  • 91
@jaroty: Prawdziwy sukces, a dzieci dalej głodne chodzą do szkoły ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag
04.05.2026, 07:44:11
  • 78
#gielda bulisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dorgarag - #gielda bulisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langle
langle
04.05.2026, 07:50:10 via Wykop
  • 121
@Dorgarag: szczur podjadł
  • Odpowiedz
login_nick
login_nick
04.05.2026, 07:55:29 via Wykop
  • 160
dziękuję pani hazardzistce za dorzucenie się do mojej dywidendy


@StdPtr: pani może być hazardzistką, ale gra powinna być uczciwa. A wszyscy dobrze wiemy, że XTB potrafi przestać działać w najmniej odpowiednim momencie.
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
03.05.2026, 18:28:51
  • 108
Snusiarz zachwala poczobuta.
"Czlowiek niezlomny. Byl gotowy pojsc do wiezienia, nie uciekl"

Zero i romanowski pewno lubia to :D
#bekazpisu #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JAuStURYErSE
JAuStURYErSE
03.05.2026, 07:55:19
  • 246
Jestem przekonany że gdyby PiS i Karol istnieli w czasach walki o Konstytucję 3 maja, to byliby po stronie Konfederacji Targowickiej.
#polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
03.05.2026, 08:00:15 via Wykop
  • 43
@JAuStURYErSE:
gdyby okradli Konfederację Targowicką wcześniej niż by do niej doszło, to mogłoby jej nie być
taki paradoks by wtedy powstał
  • Odpowiedz
Ilirian
Ilirian
03.05.2026, 11:33:23 via Wykop
  • 51
Konfederacji Targowickiej


Ciekawa nazwa, kojarzy mi się z jedną taką partią ale nie pamiętam dokładnej nazwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
02.05.2026, 15:13:16
  • 494
Gdyby odkurzacze miały tryb ssania 'max hubner' to wciagalyby okruszki razem z płytą tektoniczną

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Gdyby odkurzacze miały tryb ssania 'max hubner' to wciagalyby okruszki raze...

źródło: 1000004227

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
02.05.2026, 15:16:14 via Wykop
  • 374
@Turin89: ten batyr jak ma coś powiedzieć, to ma taką twarz jak Kubuś Puchatek kiedy musi pomyśleć albo jakby srał
  • Odpowiedz
kris006
kris006
02.05.2026, 16:12:59 via Wypiek
  • 148
@Turin89 teraz to ja nie chcę się spotykać na najwyższym szczeblu xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 264
  • Strona 1 z 264
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking