Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GodSafeTheQueen

GodSafeTheQueen

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15421
  • Znaleziska 706
  • Mikroblog 14715
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 64
AyDeeKay
AyDeeKay
AyDeeKay
10.12.2021, 10:03:38 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 10.12.2021, 10:26:19 via Android
  • 2
@AyDeeKay jak na dojazdy do pracy to moze zamiast Vectry wziąłbym astrę z tym samym silnikiem. Lżejsza a też nie jest mała w środku. Do puli dodałbym peugeota jakiegokolwiek z 1.6 HDi 308 np.

Pamiętaj że kupno używanego diesla też może narobić problemów dlatego sprawdź porządnie. (W zasadzie jak każdego auta)
Może jeszcze Corolla 1.4D?

Żadnych z powyższych nie miałem. Sam jezdziłem S80 2.5Tdi i paliło z 6l super auto. 100k
  • Odpowiedz
Niedobry
Niedobry
10.12.2021, 01:13:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Wczoraj: Drugi dzien nic nie jadl bo zabieg planowany. Mina typu: "Przeciez bylem dobrym pieskiem".
Niedobry - Wczoraj: Drugi dzien nic nie jadl bo zabieg planowany. Mina typu: "Przecie...

źródło: comment_1639098808LFO4OZYTD3A8gEHlYBtTA6.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 10.12.2021, 06:53:09 via Android
  • 1
@Niedobry pogłaszcz zdalnie ode mnie i zdrówka. Jakie te niufki są super.

Wydaje się trochę mały. Młody jest?
  • Odpowiedz
GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 10.12.2021, 07:03:47 via Android
  • 1
@Niedobry cofam te słowa. Faktycznie to perspektywa. Nie jest po prostu ulany.

Ciężko jest utrzymać takiego psiulka i poświęcić mu odpowiednią ilość uwagi?
  • Odpowiedz
GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 10.12.2021, 07:08:07 via Android
  • 1
@GodSafeTheQueen jeszcze gwoli wyjaśnienia zawsze marzylem o nowofundlandzie ale boje się że będę mu poświęcał za mało czasu i że trzeba już pod niego ułożyć życie a nie jak pod moje smieszne gnojki co się sobą zajmą i aby ich wybiegać
GodSafeTheQueen - @GodSafeTheQueen jeszcze gwoli wyjaśnienia zawsze marzylem o nowofu...

źródło: comment_1639120087SNrssheANbk9qwkypzHuIl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 10.12.2021, 07:13:50 via Android
  • 1
@Niedobry czyli raczej tak jak to zawsze sobie wyobrażałem. Teraz tylko dom postawić i przekonać żonę że pies musi spać z nami w domu :P
  • Odpowiedz
diegson
diegson
08.12.2021, 14:16:30
  • 21
Pierwsza honda :)

#chwalesie #motoryzacja #honda
diegson - Pierwsza honda :)

#chwalesie #motoryzacja #honda

źródło: comment_1638972980HghsSSdu7uQQL8aDJ4WL4j.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 08.12.2021, 18:42:57 via Android
  • 1
@diegson dzień dobry. Tylko ja manual bo lubię mieć kontrolę nad autem xD

GodSafeTheQueen - @diegson dzień dobry. Tylko ja manual bo lubię mieć kontrolę nad au...

źródło: comment_1638988976Ub2Ues1eKylgAJxnsN64SM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ausfahrt
Ausfahrt
07.12.2021, 22:20:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polećcie jakas fajna elegancka restauracje żeby zabrać różowego z okazji urodzin :D
Przeglądam różne, ale nie mogę się zdecydować xd
#warszawa #gastrowarszawa #gastronomia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 07.12.2021, 22:37:23 via Android
  • 1
@Ausfahrt Warszawa Wschodnia
  • Odpowiedz
Cedrik
Cedrik
05.12.2021, 06:40:16
  • 0
Miraski, szukam laptopa dla #rozowypasek
Przeznaczenie: #grafika2d i #gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Budżet: 6k max

Coś polecicie? #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 05.12.2021, 08:12:47 via Android
  • 0
@marekseo Matryca się nadaje do grafiki? Jak się IPS sprawuje np. w Adobe Illustrator?
  • Odpowiedz
RolnikSamWdolinie
RolnikSamWdolinie
03.12.2021, 11:17:24
  • 5
Na długich trasach trochę poci mi się ręka i klei do skórzanej kierownicy. Pomyślałem że może kupię sobie takie rękawiczki do szoferowania i będę niczym Statham w transporterze (łysina już jest). Oczywiście różowa mnie wyśmiała na maxa.
Waszym zdaniem jak bardzo cringowe to by było? Kupować czy nie? #cringe #rozowepaski #motoryzacja
RolnikSamWdolinie - Na długich trasach trochę poci mi się ręka i klei do skórzanej ki...

źródło: comment_1638530242CsbNOnNQ68Tf1l9AybIOSY.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 03.12.2021, 13:50:19
  • 0
@RolnikSamWdolinie: zobacz sobie napogloves
  • Odpowiedz
szyderczy_szczur
szyderczy_szczur
01.12.2021, 14:37:10
  • 2
534 kilometry najechane i jeszcze rezerwa sie nie pali nawet
A wy jak tam? Jak tam wasze audi/bmw 15l/100 xD
#samochody #motoryzacja
szyderczy_szczur - 534 kilometry najechane i jeszcze rezerwa sie nie pali nawet
A wy...

źródło: comment_1638369328rCFZhyNePINSFQfnUL42zx.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 01.12.2021, 14:52:06 via Android
  • 0
@szyderczy_szczur miałem stare S80 zasięg na baku 1350km
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
30.11.2021, 22:46:26
  • 11
W 2017 roku na zimę kupiłem opony całoroczne Vredestein Quatrac 5. Made in the Netherlands. DOT 2017 (fajny swoją drogą). Kosztowały 1250 zł, droższe były tylko Goodyear i Michelin. Jeżdżę 8-10 tys. km rocznie wiec uznałem że będzie ekonomicznie i wygodnie. Tyle się mówi jakie teraz te opony są nowoczesne.
Przejechały 40 tys. W piątek żona zawiozła dziecko do przedszkola i po powrocie mówi że miała problem wyjechać (jest lekki podjazd). Myślę sobie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 01.12.2021, 07:26:18 via Android
  • 0
@bigbuck nie da się po prostu zrobić mieszanki gumy która będzie miękka zima i twarda latem jednocześnie.
  • Odpowiedz
metaxy
metaxy
24.11.2021, 07:16:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
13 lat minęło jak jeden dzień... No może jednak trochę dłużej. Z czego już pewnie z 10 lat spamuję Wam tu wyprawami i wyjazdami na #rower. 5 wypraw dookoła Polski, 2 Eurotripy, kilkuset z Was poznałem osobiście, pewnie z setka gościła mnie u siebie w domu. Fajni ludzie. Zobaczmy co kolejne lata przyniosą na portalu ze śmiesznymi obrazkami... Choć "kiedyś to był Wykop, teraz nie ma Wykopu"...

#metaxynarowerze
metaxy - 13 lat minęło jak jeden dzień... No może jednak trochę dłużej. Z czego już p...

źródło: comment_1637738198aNrsWOu2sFINTKZCJunHrh.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 24.11.2021, 07:28:47 via Android
  • 2
@metaxy pamiętam jak kiedyś Twoje wpisy mnie zachęciły do kupienia szosy.

A teraz?

  • Odpowiedz
GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 24.11.2021, 08:26:46 via Android
  • 0
@metaxy chciałem ale za drogie. Poza tym ciągnęła mnie szeroka kierownica bo się przejechałem w górach na wypożyczonym fullu z wspomaganiem elektrycznym i się zakochałem
  • Odpowiedz
B.....y
konto usunięte 21.11.2021, 16:00:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Fot. Nick Hinch
#fotografia #samochody #gory #earthporn #estetyczneobrazki - więcej
B.....y - Fot. Nick Hinch
#fotografia #samochody #gory #earthporn #estetyczneobrazki ...

źródło: comment_16375104529kz9uEwFDJcgAsJP4qntiq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 21.11.2021, 16:49:44 via Android
  • 0
@Borealny #islandia
  • Odpowiedz
Strzelec_wyborowej
Strzelec_wyborowej
19.11.2021, 23:04:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki ma ktoś może Subaru Imprezę GH 2.0 150KM i może się podzielić wrażeniami z posiadania? Na co zwrócić uwagę przy zakupie i jakie są koszta użytkowania i ubezpieczenia? Jak to jest z tym wyciąganiem silnika przy luzach zaworowych bo planuje LPG?

Szukam sobie daily które będzie w miarę bezawaryjne i jakaś frajdę da. Myślałem też nad 1.5 ale to 14 sekund do 100 skutecznie ostudziło mój zapał, ponieważ planuje czasem wyskoczyć
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 20.11.2021, 08:34:58 via Android
  • 1
@Strzelec_wyborowej Stare Subaru jest tylko dla entuzjastów Subaru. Reszta zrazi się po jakimś czasie. Jak już pakować kasę w takie auto to chociaż żeby miało te 200koni plus. Ale to już nie daily jak mówimy o małych kosztach. Jak kolega pisał wyżej. Już lepiej kupić chyba te BMW. Sam miałem chcice na Subaru bo uwielbiam rajdy ale się wyleczyłem z 16 letnich japońskich aut niewiadomego pochodzenia. Stare Japońce na daily to
  • Odpowiedz
GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 20.11.2021, 08:40:11 via Android
  • 0
@Strzelec_wyborowej
Jechałem takim po torze właśnie.
GodSafeTheQueen - @Strzelec_wyborowej 
Jechałem takim po torze właśnie.

źródło: comment_1637397611jHS6Yhs1bH2iJakBA2IlKy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 20.11.2021, 09:30:57 via Android
  • 0
@Strzelec_wyborowej ja wiem tylko napisałem że takim jechałem :D
  • Odpowiedz
GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 20.11.2021, 09:33:22 via Android
  • 0
@Strzelec_wyborowej ja za to jak szukałem niedawno auta z takimi jak Twoje wymaganiami to brałem jeszcze pod uwagę Lancera ostatniego. Niektórzy sprowadzają wersję 2.0 z manualem z USA
I to podobno jest całkiem bezproblemowe bo silnik normalny
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 19.11.2021, 16:11:20
  • 0
Kabina nowego Lincolna na chiński rynek. Ciekawe kiedy producenci wpadną na pomysł umieszczania ekranów również na boczkach drzwi. ;)
#motoryzacja
r.....r - Kabina nowego Lincolna na chiński rynek. Ciekawe kiedy producenci wpadną na...

źródło: comment_16373382768E94XdFL8eOdBRW5M8ZQ4o.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 19.11.2021, 16:25:06 via Android
  • 1
@redemptor Chińczycy lubią gadżety i dobre wyposażenie.
  • Odpowiedz
przemek-
przemek-
05.11.2021, 11:55:00 via Android
  • 0
Jakieś opinie o tym 1,6 silniku, awaryjne to?, ja bojówka #japanmotors, więc się cykam. Ale w granicach 50k można kupić #motoryzacja #pytaniedoeksperta
przemek- - Jakieś opinie o tym 1,6 silniku, awaryjne to?, ja bojówka #japanmotors, wi...

źródło: comment_1636113300RjunlIgxSDldLeMAjqhZik.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 05.11.2021, 12:28:08
  • 2
@przemek-: tam jest w serwisówce zmiana oleju co 30k km. Jak ktoś to zmieniał częściej to raczej ok, jak nie to bym się z dwa razy zastanowił. Plus jeszcze kwestia, że to ma podobno straszny ten komputer pokładowy i interfejs + drobne usterki z elektroniką.

Osobiście wolałbym Mondeo kupić z 1.5 turbo chociaż Talizman jest niezaprzeczalnie ładniejszy.
  • Odpowiedz
GuiiHz
GuiiHz
02.11.2021, 12:02:14
  • 10
#gopro #motocykle #kawasaki
GuiiHz - #gopro #motocykle #kawasaki

źródło: comment_1635854531vZ4MC6fyEjEtTrnj5UQvOJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodSafeTheQueen
GodSafeTheQueen 02.11.2021, 12:24:45
  • 3
@GuiiHz: Fajne ale moja curka ma takie
GodSafeTheQueen - @GuiiHz: Fajne ale moja curka ma takie

źródło: comment_1635855883044Ltsc335lP888XZ63o7D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Marcin

  • Wszystko albo nic

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.03.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.12.2016

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking