Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki ma ktoś może Subaru Imprezę GH 2.0 150KM i może się podzielić wrażeniami z posiadania? Na co zwrócić uwagę przy zakupie i jakie są koszta użytkowania i ubezpieczenia? Jak to jest z tym wyciąganiem silnika przy luzach zaworowych bo planuje LPG?

Szukam sobie daily które będzie w miarę bezawaryjne i jakaś frajdę da. Myślałem też nad 1.5 ale to 14 sekund do 100 skutecznie ostudziło mój zapał, ponieważ planuje czasem wyskoczyć poza miasto.

Bije się z myślami czy ten zakup nosi chociaż znamiona rozsądku, bo ten podpowiada kupno jakiegoś Golfa czy Bravo, ale wspomnienia z latania bokiem IS200 po śniegu bardzo kuszą być być nierozsądnym
#subaru #samochody #motoryzacja #kupnosamochodu
  • 16
@Strzelec_wyborowej Stare Subaru jest tylko dla entuzjastów Subaru. Reszta zrazi się po jakimś czasie. Jak już pakować kasę w takie auto to chociaż żeby miało te 200koni plus. Ale to już nie daily jak mówimy o małych kosztach. Jak kolega pisał wyżej. Już lepiej kupić chyba te BMW. Sam miałem chcice na Subaru bo uwielbiam rajdy ale się wyleczyłem z 16 letnich japońskich aut niewiadomego pochodzenia. Stare Japońce na daily to można
@Strzelec_wyborowej: bardzo dobry wóz, ale wszystko zależy jak bardzo zadbany egzemplarz uda się kupić, co jest rzeczą dosyć ciężką i długotrwałą (wymagająca nie tylko wiedzy ale również szczęścia), ale jak się trafi dobra sztuka to tylko eksploatacja. Warunek- serwis w miejscu który się zna na tych samochodach.
Wiem bo sam miałem dwie subaryny i dużo moich znajomych dalej ma legacy, imprezy i forki.
silniki mniejsze niż 2,0 odpuść bo nie wyprzedzisz
@GodSafeTheQueen: A ja subaru bardzo polecam. Koszty serwisu nie są mega duże, wbrew pozorom dużo zamienników części dostępnych choć często średniej jakości dlatego najlepiej brać oem, a padnięte upg w wolnossakach to serio się trzeba postarać. Jedne z bardziej bezawaryjnych aut jakie miałem. Zawsze odpaliło a przy okazji radocha w zimie bezcenna :) Za 1.5 nawet nie patrz, pali tyle samo a muł totalny. Jak już brać to 2.0, a najlepiej