Wpis z mikrobloga

Na długich trasach trochę poci mi się ręka i klei do skórzanej kierownicy. Pomyślałem że może kupię sobie takie rękawiczki do szoferowania i będę niczym Statham w transporterze (łysina już jest). Oczywiście różowa mnie wyśmiała na maxa.
Waszym zdaniem jak bardzo cringowe to by było? Kupować czy nie? #cringe #rozowepaski #motoryzacja
Pobierz RolnikSamWdolinie - Na długich trasach trochę poci mi się ręka i klei do skórzanej ki...
źródło: comment_1638530242CsbNOnNQ68Tf1l9AybIOSY.jpg
  • 22
@RolnikSamWdolinie: sa takie specjalne rekawiczki do potliwych dłoni, ktore nie wygladaja az tak źle (no przepraszam ale te ze zdjecia to troche lipa), mi tez sie kiedys dlonie pocily to stosowalem specjalny krem do rąk ale ile można.. po pewnym czasie jakos mi to przeszlo, chyba z wiekiem i nabraniem doswiadczenia czlowiek mniej sie denerwuje za kolkiem i mniej sie poci.
@RolnikSamWdolinie: Ja się zastanawiam czy sobie kupić, ale odnoszę wrażenie, że poza rzadszym czyszczeniem kierownicy to niczego to nie poprawi. Przynajmniej w nowym aucie. Kiedyś kierownice były wąskie i śliskie, więc takie rękawice mogły poprawiać trzymanie