Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FoxCode

FoxCode

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8944
  • Znaleziska 1317
  • Mikroblog 7627
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 68
  • Dodane (37)
  • Komentowane (186)
  • Plusowane (7404)
damer135
damer135
30.05.2026, 08:36:51
  • 4
#gielda

okniorz x graficiorz x arm - portfele nasmarowane na pompę wiekuista?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
Autor
30.05.2026, 08:42:22 via Wykop
  • 1
@breakdown1: no, chyba smae here xd z tej trójcy tylko jego nie mam ale nvidia to symbolicznie pod wyniki pierwszy raz w karierze kupiłem i wygląda jakby miała już oddać na kababa a z okniorzem to dłuższy związek (w końcu oddaje chociaż sprzedałem 1/2 pozycji na stracie żeby wejść w pamięchorzy i kosmos (opłacało się))
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
30.05.2026, 08:45:29 via Wypiek
  • 2
@damer135 też zredukowałem MSFT z 34 akcji do 20, a kapitał wrzuciłem w Microna i oczywiście również się opłaciło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w poniedziałek sprzedaje 10 akcji Mety i kupuje 5 akcji Microna juz na dłużej, a resztę wrzucę w jakiegoś smieciucha lub właśnie arm. Choć arm wydaje się być kosmicznie wyceniony obecnie
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.05.2026, 05:23:27
  • 2346
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028843

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
29.05.2026, 05:25:50 via Wykop
  • 1268
@splinter96: u mnie w szkole średniej ktoś zapchał kibel, kaban był wielkości puszki od piwa, całe wycieczki chodziły to oglądać xD przysięgam że tak było xD
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
29.05.2026, 06:28:09 via Wykop
  • 910
@straszny_cham: u mnie kiedyś takiego kabana zrobił KOŁO KIBLA xd. Kolega zrobił zdjęcie i ustawił na tapetę w sali informatycznej xd
  • Odpowiedz
scofield92
scofield92
scofield92
18.05.2026, 04:56:30
  • 507
Kochani, podziękujmy tej wielkiej kobiecie, gdyby nie ona to nieogladalibysmy Polaka w Barcelonie. Wielkie plusy dla Ani
#mecz #lewy #lewandowski #heheszki
scofield92 - Kochani, podziękujmy tej wielkiej kobiecie, gdyby nie ona to nieogladali...

źródło: 1000024167

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
18.05.2026, 05:12:09 via Wypiek
  • 290

Komentarz usunięty przez moderatora

Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
18.05.2026, 05:34:45 via Wykop
  • 223
@scofield92: dlatego Lewandowski wbrew pozorom jest antywzorem. Jak można dać się trzymać na smyczy takiej bezczelnej żmii?
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
06.05.2026, 08:41:15
  • 57
Napisałem e-maila do xtb z pytaniem kiedy się w końcu ogarną, bo mnie już w-----a to, że nawet nie wiem jaką mam średnioroczną stopę zwrotu, czy ile zarobiłem YTD itp

Poważny broker a nie ma podstawowych funkcjonalności. Omar co jest

#gielda #meczennicyxtb
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hasek34
hasek34
06.05.2026, 08:42:05 via Wykop
  • 125
@breakdown1: a to mamy tutaj osobe z zyskami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
06.05.2026, 08:48:12 via Wykop
  • 44
@breakdown1: Też mnie boli brak porządnej analityki, ale nie oszukujmy się, to chyba jedyny broker który na etf/akcjach ma 0% prowizji. Coś za coś.
  • Odpowiedz
stawo
stawo
stawo
01.05.2026, 17:17:59
  • 540
Ostatni odcinek tego "Państwa w państwie" z udziałem Konfitury był intrygujący również z innego względu. Występujące w nim postaci są twarzą i zwierciadłem polskiego społeczeństwa. Jego przywary przybrały w tym programie namacalną postać i w sensie dosłownym mają ludzkie twarze.

Wiktor Pełczyński - przedstawiciel "uciśnionych" kierowców. Dopuszcza jazdę samochodem po chodnikach. Przy próbie piętnowania swojego zachowania robi z siebie ofiarę, sięgając po dostępne środki - w tym przypadku byli to rodzice w podeszłym
stawo - Ostatni odcinek tego "Państwa w państwie" z udziałem Konfitury był intrygując...

źródło: wp

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_Licyniusz_Krassus
Marek_Licyniusz_Krassus
Marek_Licyniusz_Krassus
01.05.2026, 17:58:00 via Wykop
  • 386
@stawo: i teraz pytanie czy ten program to faktycznie wartościową seria? Bo mamy przykład reportażu w której doskonale wiemy jak działa konfitura i więc możemy to co Polsat przedstawił w swoim programie porównać z działaniami konfitury. I teraz pomyśl ile mogło być podobnych reportaży, które były robione pod z góry założona tezę, ale nie mamy możliwości tego sprawdzić.
  • Odpowiedz
SpinOff
SpinOff
01.05.2026, 18:17:49 via Android
  • 192
@Marek_Licyniusz_Krassus: Przy oglądaniu tego typu programów zawsze zapala mi się czerwona lampka, że nie dostaję pełnego obrazu sytuacji. W niektórych przypadkach to aż razi w oczy, bo wersja wydarzeń przedstawiana przez pokrzywdzonych brzmi nieprawdopodobnie, albo nie ma sensu. Telewizja rządzi się swoimi prawami i te odcinki po prostu muszą generować silne emocje, żeby program miał prawo bytu.
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
18.04.2026, 11:27:51
  • 1361
W obecnej sytuacji kto ma pierwszeństwo?
#samochodoza #konfitura #stopcham
DziobakPepe - W obecnej sytuacji kto ma pierwszeństwo?
#samochodoza #konfitura #stopc...

źródło: pierwsze

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
18.04.2026, 11:29:24 via Android
  • 859
@DziobakPepe: pieszy a to że zmotoryzowany to nie istotne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konfitura_w_akcji
konfitura_w_akcji
18.04.2026, 11:41:24 via iOS
  • 1236
@DziobakPepe: za to wykroczenie pan znany dziennikarz muzyczny dostał mandat 1500 zł. Dzięki temu rok później podczas sytuacji z moim udziałem i jazdy po chodniku praktycznie w tym samym miejscu mógł otrzymać 3000 zł za recydywę. Piękna historia.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
04.04.2026, 12:48:16
  • 614
ehh najgorzej tak mieć zdewociałych starych
#polityka #bekazprawakow #bekazkatoli
splinter96 - ehh najgorzej tak mieć zdewociałych starych
#polityka #bekazprawakow #be...

źródło: 1000023314

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plusbear
plusbear
04.04.2026, 12:50:39 via Wykop
  • 936
@splinter96: szybko wyleczy się z religii jak dorośnie.
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
04.04.2026, 12:52:12 via Wykop
  • 608
@splinter96:
prawak: nie wykorzystujcie dzieci do polityki!!1
prawak: 5min later
  • Odpowiedz
bar125
bar125
31.03.2026, 13:41:49
  • 5
#gielda
bar125 - #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
23.03.2026, 09:26:00
  • 14
#gielda
vladi_putin - #gielda

źródło: b530d717db3bf32c1ed2acab533d586ac137eb7abee40ba8916847a84f37c96c

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
23.03.2026, 09:13:06
  • 18
#gielda
vladi_putin - #gielda

źródło: IMG_3833

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
20.03.2026, 15:09:00
  • 63
#gielda #gieldowegownowpisy
ossprime - #gielda #gieldowegownowpisy

źródło: an5dfg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
20.03.2026, 14:42:41
  • 78
#gielda
vladi_putin - #gielda

źródło: Screenshot 2026-03-19 at 16-19-15 Profil @vladi_putin - Wpisy (dodane) - strona 6 Wykop.pl

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
20.03.2026, 20:10:03 via Wypiek
  • 0
@vladi_putin a do tego spada
  • Odpowiedz
Hadoka
Hadoka
10.03.2026, 08:44:22
  • 14
#gielda
Hadoka - #gielda

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewox
dewox
09.03.2026, 15:06:23
  • 41
Udusiłem zysk, leży w garażu.
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewox
dewox
Autor
09.03.2026, 15:07:25 via Wykop
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
crazy88
crazy88
09.03.2026, 16:12:06 via Wykop
  • 8
@dewox: halo, co pan zrobił?
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
09.03.2026, 09:19:58
  • 13
#gielda
widmo82 - #gielda

źródło: heheszki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kokot1
kokot1
08.03.2026, 13:25:24
  • 55
Ukradłem
#gielda
kokot1 - Ukradłem 
#gielda

źródło: 1000011945

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
08.03.2026, 15:04:11 via Wykop
  • 1
@kokot1: to coś jak mówienie po angielsku w swojej głowie vs. jak się naprawdę odezwiesz, jak się nie obrócisz, zawsze d--a będzie z tyłu. Żyjemy w matrixie skonfigurowanym tak, by pan Smith był bogaty i nami rządził, a my biedni i gonili za marzeniami, których nigdy nie doscigniemy. Informacje o tym jak innym się powodzi są wygenerowane przez symulację, a jedynym prawdziwym wydarzeniem jest to, jak dostajemy po dupie od
  • Odpowiedz
jedrek018
jedrek018
05.03.2026, 19:25:56
  • 34
To już trzeci krach, który przeżyłem w tym tygodniu, w tym dwa światowe.
#gielda
jedrek018 - To już trzeci krach, który przeżyłem w tym tygodniu, w tym dwa światowe.
...

źródło: image_picker_CD4A8B22-DACA-46DC-A701-AF14F70D9F88-807-000001126A29069B

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ufokufok1
ufokufok1
04.03.2026, 11:31:42
  • 1338
Czy są tu jacyś maszyniści pociągów? Mój 2,5 letni syn uwielbia oglądać przejeżdżające pociągi i musimy chodzić co najmniej kilka razy w tygodniu na stację lub w pobliże nasypu kolejowego. Macha do każdego przejeżdżającego pociągu, a maszyniści w odpowiedzi trąbią, migają światłami, a nawet rozmawiają (podczas postoju na stacji). Chciałem Wam wszystkim podziękować, bo dla malucha to naprawdę wielka radość, a potem wieczorem przy zasypianiu z wielką pasją opowiada mi o tym
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sylwke3100
sylwke3100
04.03.2026, 12:11:04 via Android
  • 75
@ufokufok1 Jakbyś mieszkał na Śląsku to byś mógł mu multim stacji pokazywać albo zabrać go na jakąś bocznicę kopalnianą
  • Odpowiedz
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
04.03.2026, 13:06:05 via Wykop
  • 374
@ufokufok1: Uważaj na takie atrakcje, o tych co lubią obserwowanie pociągów nakręcono film "Trainspotting" nie najlepsza to przyszłość bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
04.03.2026, 11:02:10
  • 23
Wybieram kolejne inwestycje na #gielda
RomanKarburator - Wybieram kolejne inwestycje na #gielda

źródło: 1000108175

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

john_transvolta
john_transvolta
04.03.2026, 11:03:05 via Wykop
  • 7
@RomanKarburator: skad masz moje zdjecie jak dobieram iren? ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
bar125
bar125
03.03.2026, 20:38:34
  • 323
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: 17725702471702614688893179380152

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banzi
banzi
03.03.2026, 20:39:49 via Wykop
  • 249
@bar125: Ania, lat 25
  • Odpowiedz
plussix
plussix
plussix
04.03.2026, 05:40:16 via Wykop
  • 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 371
  • Strona 1 z 371
  • >
  • Inspekcja do spraw spraw.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking