Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FirstLady

FirstLady

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 548
  • Znaleziska 46
  • Mikroblog 502
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 48
  • Dodane (14)
  • Komentowane (80)
  • Plusowane (408)
appo_bjornstatd
appo_bjornstatd
22.06.2017, 14:33:06
  • 21
Mirki, pijcie ze mną kompot, właśnie zostałam magistrem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #magisterka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magucio
magucio
22.06.2017, 14:33:29
  • 9
@appo_bjornstatd: http://mcdonaldspraca.com.pl/
  • Odpowiedz
s.....u
s.....u
konto usunięte 22.06.2017, 14:33:37
  • 4
@appo_bjornstatd: http://mcdonaldspraca.com.pl/
  • Odpowiedz
myrmekochoria
myrmekochoria
22.06.2017, 08:28:37
  • 30
Mężczyzna zwany "Ludzką wiewiórką" (nie znalazłem imienia ani nazwiska) wspina się na linię, aby wspomóc zbiórkę pieniężną na wojnę (War Relief Funds), Nowy Jork 1918 rok. Mężczyzna wspinał się na różne budynki w celach charytatywnych. Na dodatek jest ubrany w garnitur i "odświętne" buty, co wcale pewnie nie krępuje jego ruchów.

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #fotohistoria #usa #gruparatowaniapoziomu #myrmekochoria
myrmekochoria - Mężczyzna zwany "Ludzką wiewiórką" (nie znalazłem imienia ani nazwisk...

źródło: comment_hJQc0yyi1oeiMUYUPB2Ry5KrTnpxMVbh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmuhha
jmuhha
21.06.2017, 20:49:31
  • 8
Wyświetlam bajki na ścianie, co by dzieciaki dzieciaki wiedziały skąd się wzięły projektory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#projektor #dzieci #slonie
jmuhha - Wyświetlam bajki na ścianie, co by dzieciaki dzieciaki wiedziały skąd się wz...

źródło: comment_cKrEpZ3VM8UgmA8tQGAq2zw4AASzvnvk.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sinusik
sinusik
21.06.2017, 20:51:50
  • 2
@jmuhha: No siema :)
sinusik - @jmuhha: No siema :)

źródło: comment_d0Uswwx8vjP5Bob2Nre2z4dysWUe9jjk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
T.....v
T.....v
konto usunięte 21.06.2017, 20:55:43
  • 1
@jmuhha: to jeden z tych projektorów, który mógł również działać jako farelka?
  • Odpowiedz
Ponczka
Ponczka
20.06.2017, 17:14:54
  • 6
Amy Toensing
#fotografia #sztuka
Ponczka - Amy Toensing
#fotografia #sztuka

źródło: comment_CjlJwv0ycpJw1h1Ym8Cx51UePrIlpFky.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....n
C.....n
konto usunięte 20.06.2017, 18:29:00
  • 1
@Ponczka: mógłbym tam spędziać wieczory (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
1.....4
1.....4
konto usunięte 15.06.2017, 11:23:30
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misja_ratunkowa
misja_ratunkowa
15.06.2017, 17:10:32
  • 1
@1984: Miałam Malczewskiego na maturze :)
  • Odpowiedz
1.....4
1.....4
konto usunięte
Autor
15.06.2017, 18:51:50
  • 0
@misja_ratunkowa: Powiedziałaś, że pewnie lubił stupki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
u.....r
u.....r
konto usunięte 05.06.2017, 10:42:48
  • 5
Bardzo dobra książka, polecam zielonkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#naukaprogramowania #ksiazki #js
u.....r - Bardzo dobra książka, polecam zielonkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#naukaprogramowania ...

źródło: comment_0Wkmdld8dqvs66SkLU8LIjj2TuUBeTwE.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....C
S.....C
konto usunięte 05.06.2017, 10:50:46
  • 1
@unknown_stranger: @konik_polanowy:
Uwielbiam ten przykład :) Książka dostępna za darmo sprzedawana przez moje ulubione wydawnictwo za grubą pęgę.
  • Odpowiedz
u.....r
u.....r
konto usunięte
Autor
05.06.2017, 10:56:45
  • 0
@konik_polanowy:

Marijn Haverbeke

JavaScript. I wszystko jasne

Nowoczesne wprowadzenie do programowania
  • Odpowiedz
Hoverion
Hoverion
23.05.2017, 13:38:23
  • 27
#fotografia #zdjecia #fotohistoria #starezdjecia #warszawa
fot. Zbyszko Siemaszko
Warszawa, lata 60
Hoverion - #fotografia #zdjecia #fotohistoria #starezdjecia #warszawa
fot. Zbyszko S...

źródło: comment_MTjJJ9RaQnf1iX2uwu5468epEIzijPXH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myrmekochoria
myrmekochoria
22.05.2017, 09:04:02
  • 35
Albrecht Dürer, Rycerz, śmierć i diabeł, Niemcy 1513

#sztuka #rysunek #ciekawostkihistoryczne #gruparatowaniapoziomu #starszezwoje #myrmekochoria
myrmekochoria - Albrecht Dürer, Rycerz, śmierć i diabeł, Niemcy 1513

#sztuka #rysu...

źródło: comment_GUaCh9rJDaJWhdtm56050qmH74KEzWTo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykop
wykop
22.05.2017, 13:45:37
  • 712
Wykopowicze,

na Waszych profilach - w ustawieniach konta - pojawiła się dziś możliwość włączenia weryfikacji dwustopniowej. Jest to dodatkowa opcja zabezpieczeń, która umożliwia Wam zdecydowanie lepszą ochronę swojego konta. Zalogowanie do wykopowego konta będzie możliwe tylko po wprowadzeniu kodu wygenerowanego na telefonie właściciela konta. Oczywiście, jest to opcja dla chętnych. Nikt nie ma obowiązku korzystania z dodatkowych zabezpieczeń, choć gorąco do tego zachęcamy :-)


Dobrego dnia Wszystkim! ( ͡º
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dangerziom
Dangerziom
22.05.2017, 13:46:07
  • 1001
@wykop: a tagi kiedy naprawicie
  • Odpowiedz
v.....g
v.....g
konto usunięte 22.05.2017, 13:49:44
  • 589
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
IMPERIUMROMANUM
IMPERIUMROMANUM
22.05.2017, 05:30:48
  • 22
TEGO DNIA W RZYMIE

Tego dnia, 337 n.e. w Nikomedii zmarł cesarz Konstantyn I Wielki. Zwłoki przywieziono do Konstantynopola i złożono w sarkofagu w kościele Świętych Apostołów. Tam również spoczywali kolejni władcy

http://www.imperiumromanum.edu.pl/tego-dnia-w-rzymie/

#liganauki #antycznyrzym #imperiumromanum #wydarzenia #gruparatowaniapoziomu #historia #tegodnia
IMPERIUMROMANUM - TEGO DNIA W RZYMIE

Tego dnia, 337 n.e. w Nikomedii zmarł cesarz ...

źródło: comment_LSmAaGysk7qoSlqXx4wSVzyDBkBnBiTj.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
22.05.2017, 05:38:41 via iOS
  • 1
@IMPERIUMROMANUM: widać, ze miał problemy z tarczycą
  • Odpowiedz
ukruszony__kubek
ukruszony__kubek
22.05.2017, 07:22:24
  • 8
@IMPERIUMROMANUM: srogie piguły Owidiuszu
  • Odpowiedz
Hoverion
Hoverion
19.05.2017, 19:59:02
  • 12
#malarstwo #sztuka #obrazy
Nick Alm (1985, Szwecja)
Hoverion - #malarstwo #sztuka #obrazy
Nick Alm (1985, Szwecja)

źródło: comment_reUHNGiu3ORj8hSjZgXqtLLgC2lu3Yky.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hoverion
Hoverion
18.05.2017, 16:58:13
  • 19
#malarstwo #sztuka #obrazy
Peregrine Heathcote
w komentarzach jeszcze 4
First class ticket
Hoverion - #malarstwo #sztuka #obrazy
Peregrine Heathcote
w komentarzach jeszcze 4
...

źródło: comment_0x1RYiDO1TFUEwN7u0WLSabALmcaL29z.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hoverion
Hoverion
Autor
18.05.2017, 16:59:35
  • 11
Hoverion

źródło: comment_g69tfnZND1YRV9xiKFs8sPRiwpj3iYs0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Hoverion
Hoverion
Autor
18.05.2017, 17:00:25
  • 7
Night call
Hoverion - Night call

źródło: comment_ggh9K9YClUyY2IAelc9qYFZKoAEysk19.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czesto_o_tym_mysle
Czesto_o_tym_mysle
17.05.2017, 16:51:29
  • 14
#beksinski
#malarstwo #sztuka taki mood
Czestootym_mysle - #beksinski 
#malarstwo #sztuka taki mood

źródło: comment_2LQz5yQ2Xtx30AAY6bPoNKWtgYQk74Wq.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....n
konto usunięte 17.05.2017, 19:20:38
  • 0
@Czesto_o_tym_mysle: Ciekawe czy w Wiedzminie Netflixa też wprowadzi takie klimaty.
  • Odpowiedz
Czesto_o_tym_mysle
Czesto_o_tym_mysle
Autor
17.05.2017, 19:51:55
  • 0
@sitta_europaea: realistyczne jak sen na jawie
  • Odpowiedz
atelerix
atelerix
16.05.2017, 19:53:01 via Android
  • 118
#nauka #doktorat #biochemia
Jutro ostatni egzamin doktorski!
Mirki dajcie plusa na szczęście...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atelerix
atelerix
Autor
16.05.2017, 19:59:51 via Android
  • 7
@okim doktorat robie z regulatorysch RNA u bakterii
  • Odpowiedz
t.....i
t.....i
konto usunięte 16.05.2017, 20:02:06
  • 3
@atelerix: Fajowsko. :) Ja się wydoktoryzuje w Niemczech, nie mam cierpliwości na polskie doktoraty. ;p
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
17.05.2017, 12:51:22
  • 89
#heheszki #wiedzmin #netflix @ColdMary6100
Kempes - #heheszki #wiedzmin #netflix @ColdMary6100

źródło: comment_ml7kXHlXm8axiAPzZ350UZ1OR20au0jy.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myrpling
myrpling
17.05.2017, 13:20:37
  • 2
@Kempes: Tego i tak nie przebije!
https://www.youtube.com/watch?v=beQwzybFz_Y
#klocuch
  • Odpowiedz
chozi
chozi
16.05.2017, 15:01:09 via iOS
  • 603
Moja córka lvl3 zawsze bardzo mnie upomina, jak wymknie mi się jakieś przekleństwo z ust. Ba, powiem "pupa", to zaraz jest:
- Tatuuuuuuusiuuuuu - mów ładnie; powiedz: lalka
- Lalka
- powiedz: drzwi
- drzwi
- powiedz: rybki
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chozi
chozi
Autor
16.05.2017, 15:34:08 via iOS
  • 329
@thestabilizator: dobrze i ładnie powiedziane - "dziadziejemy", jak to mawia moja Mamuśka ;)
A co do dzieciaków, to ja mam przekrój przez dekadę xD
Najstarsza lvl 10 - w niedzielę miała komunię
Młodsza lvl 5,5 - pierwszy rok w przedszkolu (całkiem inne dziecko - zmiana na lepsze)
Najmłodsza lvl 3 - jak w poście powyżej
  • Odpowiedz
Funky666
Funky666
16.05.2017, 17:59:31 via Android
  • 86
@chozi: Moja lvl 2,5 ostatnio powiedziała "kulde blade Zuzka" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Matka została przeze mnie potraktowana morderczyn wzrokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też się kontrolujemy (ja zacząłem się uczyć jak jeszcze żona była w ciąży xD), ale czasem jest naprawdę cięźko wyszukać jakiś zamiennik w podbramkowej sytuacji :)

PS. Mam ogromny podziw dla ludzi (ułożonych), którzy w dzisiejszych czasach decydują
  • Odpowiedz
vomalio
vomalio
14.05.2017, 11:50:07
  • 6
Jakie książki nt. ludzkiego mózgu, psychologii i podobnych tematach polecacie? Coś w stylu mądrość psychopatów, czy mężczyzna, który pomylił żonę z kapeluszem
#ksiazki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....m
B.....m
konto usunięte 14.05.2017, 12:04:17
  • 2
@vomalio: Nie znam dwóch twoich ale polecam.

Nicholas Carr Płytki umysł Jak internet wpływa na nasz mózg
Charles Duhigg Siła nawyku
Kahneman Daniel Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym
Steve Peters Paradoks Szympansa. Przełomowy program zarządzania umysłem
  • Odpowiedz
ting
ting
ting
14.05.2017, 12:07:08
  • 1
@vomalio: "Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg" - Jerzy Vetulani
  • Odpowiedz
myrmekochoria
myrmekochoria
14.05.2017, 09:32:13
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.01.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking