NIE-SA-MO-WI-TE! odcinek 9, w którym absolutnie nic się nie wydarzyło zakończony cliffhangerem...

jedyne co warte oglądać w tym serialu, to 10-te odcinki, bo reszta to fillery

#from #stamtad
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#stamtad #from

Czy tylko mi sie wydaje ze powoli przygotowuja podloze pod to zeby pokazac ze papaj nie taki zly tylko niezrozumiany a potem jak dołączy do miasta przeciwko jakiemuś innemu większemu złu to go znerfują jak w jakiejś grze wideo a potem zginie xD
KaerTrolle - #stamtad #from 

Czy tylko mi sie wydaje ze powoli przygotowuja podloze ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hole_to_another_universe: 2 teorie:
- żeby nie przeszkadzał oraz ilość ludzi w miasteczku powinna mniej więcej się zgadzać (słaba teoria, jednak był zbędny i mógł pojawić się tylko po to żeby Jade nie wyszedł na złego człowieka, który jeździ naćpany)
- widział, a nawet podwoził człowieka, którego nie powinien i ten człowiek potem chciał pozbyć się świadka
  • Odpowiedz
Tak jeszcze pomyślałem, że największy downgrade ten serial zaliczył poprzez sprowadzenie go do "Wololo wielka gra żółtego pana! Sami się wykończycie w swoim czasie, a my tylko poczekamy!".

Dużo lepszy vibe ten serial gdy miał jakieś określone survivalowe zasady - Potwory nocą - Walka o przetrwanie - Kamienie nas chronią - Szukamy ucieczki.

A teraz to niby nic nie ma sensu, bo całość jest niby zaplanowana przez gościa co się potrafi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: to prawda, nie ma klimatu tego, że ktoś coś robi po coś, ktoś kogoś chce zabić, a ktoś przetrwać. Jedyny motyw to chęć opuszczenia tego miejsca, tylko, że co nas to obchodzi? Nie pokazywali nam życia bohaterów zanim tam trafili, nie mamy potrzeby im kibicować.
  • Odpowiedz
@Clefairy:

a kamienie to tylko podpucha aby mieszkańcy myśleli, że coś ich chroni przed nocnymi stworami...

Te talizmany na drzwiach chronią przed demonami z podziemi. Potwór człowiek-pacynka z koszmaru nie jest demonem z podziemi.
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: tak bardzo zgadzam się z tym wpisem.

Tydzień temu miałam wielką nadzieję na rozwinięcie akcji i nie mogłam się doczekać kolejnego odcinka.

Patrząc jak odwlekają jakiekolwiek wyjaśnienia, to wszystko zostawią na finał 5 sezonu. Szkoda, że nie mam alternatywy, bo ten serial mi się podobał wcześniej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Facet w żółci dzwoni do Tabithy i mówi, żeby przyszła do kampera, bo inaczej zrobi krzywdę jej dzieciom.

Co robi ta geniuszka? Nikomu nic nie mówiąc lezie tam sama... Brawo Tabitho, to wcale nie mogła być zasadzka, mogłaś zostać zabita i twoje dzieci zostałyby bez ojca i matki! czy można być bardziej głupim?
¯\(ツ)/¯

#from #stamtad
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach