Cześć, mam okna PCV w wielkiej płycie, okna z 2009 i uszczelki już przepuszczają zimno. Kupiłem na pewnym znanym portalu aukcyjnym tester z 17 szt różnych uszczelek. Dobrałem identyczną, ale zastanawiam się czy może nie wziąć innej, wyższej która jeszcze lepiej uszczelni, jak myślicie? Można zastosować inną uszczelkę niż zastosował producent?
#oknaidrzwi #okna #budownictwo #budowadomu #mieszkanie #dom
#oknaidrzwi #okna #budownictwo #budowadomu #mieszkanie #dom


















Bo obecnie izolacja skończy na poziomie niemalże terenu, a dochodzi spadek z dalszych działek.
Co sądzicie? Dołożyć czy nie powinienem się martwić?
#budujzwykopem #
źródło: 1000009695
PobierzMożesz dać bloczek wyżej - aby się podnieść z budynkiem, ale poziom będzie wyżej - żebyś nie miał problemów z odbiorem przez to