Na zrzutce na autobusy dla Winnicy mamy w tej chwili po nieco ponad dobie 185 tysięcy i 2200 wspierających. Pisze o nas (pierwszy raz ever) Wyborcza. Zrzutka żyje własnym życiem. To wszystko jest niezwykłe, bo nikt z nas nie ma jakichś dużych zasięgów. Wykop się na pewno swoje dołożył - dzięki! Chyba kupimy te autobusy.
A zaczęło się jak poniżej.
Róbcie tak dalej!
https://zrzutka.pl/4rcks2
A zaczęło się jak poniżej.
Róbcie tak dalej!
https://zrzutka.pl/4rcks2












































Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.
Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.
Kiedy