Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CrytekPL
CrytekPL

CrytekPL

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 122530
  • Znaleziska 42056
  • Mikroblog 80474
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 5
  • Dodane (28)
  • Komentowane (594)
  • Plusowane (79852)
Tommy__
Tommy__
9 godz. i 28 min temu
  • 819
Tym którym szkoda cywilnych zniszczeń przypominam, że 2 lata temu Rosja umyślnie spaliła w Warszawie duże centrum handlowe

#rosja #ukraina #wojna
Tommy__ - Tym którym szkoda cywilnych zniszczeń przypominam, że 2 lata temu Rosja umy...

źródło: e5c8de2f146d4b-948-568-16-222-3283-1970

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Haisenbberg
Haisenbberg
9 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 297
@Tommy__: nie martw się, nikomu nie szkoda. Akurat 70-80% ruskich w 2022 popieralo działania wojenne na ukrainie
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
8 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 320
A wiadomo, że Rosja?


@lewoprawo: no tak
  • Odpowiedz
T1oo
T1oo
9 godz. i 17 min temu
  • 992
Kiedy dowiedziałeś się, że kolega po fachu zarabia 150k miesięcznie, a ty rypiesz za marne 50k:
#lekarz100k #konowalposting #heheszki #humorobrazkowy
T1oo - Kiedy dowiedziałeś się, że kolega po fachu zarabia 150k miesięcznie, a ty rypi...

źródło: 1000031016

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
9 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 380
@T1oo: 50k to chyba tylko jakiś nieudacznik życiowy w zarabia w zawodzie lekarza w tym kraju.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
9 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 437
@T1oo: 50k to chyba tylko jakiś nieudacznik życiowy w zarabia w zawodzie lekarza w tym kraju.


@IntruDroid: 50k na rękę, a lekarz ma dwie + kieszenie.
  • Odpowiedz
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
12 godz. i 4 min temu
  • 1476
Jak tam, wyspani? Pan #lekarz100k też spał całkiem twardym snem przez ostatnie 8h ale przynajmniej zarobił te 10k złotych będąc w tym czasie na dyżurze. Dobrego dnia!
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
12 godz. i 3 min temu via iOS
  • 410
@UmbertoDalleMontagne: ozesz ty ch
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
11 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 375
@UmbertoDalleMontagne: 10k plus podczas nocnej przerwy na siku jeszcze zaliczył jakąś pigułę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
krysiaaa
krysiaaa
2 godz. i 46 min temu
  • 121
#rosja #ukraina #wojna #polityka #memy #heheszki
krysiaaa - #rosja #ukraina #wojna #polityka #memy #heheszki

źródło: 4554766

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kotouak
Kotouak
2 godz. i 46 min temu via Android
  • 13
@krysiaaa: leć w gorące
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
1 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 20
@krysiaaa:
Jariii - @krysiaaa:

źródło: c8ccc544531a6caed44138f8329f1eee97c851e547adf85cb129f20b21dcfefd

Pobierz
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
3 godz. i 1 min temu
  • 36
Coś wysokie stężenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - Coś wysokie stężenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina

źródło: 1000013045

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damch
damch
damch
2 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 5
@Mariuszzuk: Poprawiłem
damch - @Mariuszzuk: Poprawiłem

źródło: 1000012056

Pobierz
  • Odpowiedz
gl0wa
gl0wa
2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 3
@Mariuszzuk: i "czorny" deszcz https://x.com/iihtishamm/status/2067605913331208208
gl0wa - @Mariuszzuk: i "czorny" deszcz https://x.com/iihtishamm/status/20676059133312...
  • Odpowiedz
Famine
Famine
3 godz. i 29 min temu
  • 38
( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #humorobrazkowy #polska #konowalposting #lekarz #zdrowie #lekarz100k #polityka
Famine - ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #humorobrazkowy #polska #konowalposting #lekarz #zdrow...

źródło: aumyoj

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix
2 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 3
@the_last_tomato_in_the_world: jaki kraj taki techno viking
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
1 godz. i 3 min temu via Android
  • 2
@Dorgarag

@Famine: baba tańczy = incydent kałowy u prawicowca


Mój Drogi, ona jest wicemarszałkiem Senatu, wpływowym politykiem Lewicy a dla osób LGBT zrobiła - nic. Jej taniec to IMO hipokryzja tak jak cały ten rząd :)
  • Odpowiedz
krash
krash
2 godz. i 53 min temu
  • 30
Rocketlab i Asts dziś
#gielda
krash - Rocketlab i Asts dziś 
#gielda

źródło: 3190

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
2 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 21
@krash: jak was tak boli to sie nauczcie brac profit zamiast robic screenshoty xD
cytr0netx99 - @krash: jak was tak boli to sie nauczcie brac profit zamiast robic scre...

źródło: what-its-actually-like-to-hodl-v0-zz2mbbejm9j61

Pobierz
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 10
@krash: no to trzymamy, przeciez z tymi firmami nic zlego sie nie dzieje, a spaceX r---------a caly sektor po prostu
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo
4 godz. i 8 min temu
  • 22
rakieta ląduje po peroniarzy
#gielda
hapidoggo - rakieta ląduje po peroniarzy
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hardporecorn
Hardporecorn
4 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 4
@hapidoggo: @ja_tu_tylko_na_moment
Jakieś dziwne rzeczy się odjaniepawlajo
Hardporecorn - @hapidoggo: @jatutylkonamoment 
Jakieś dziwne rzeczy się odjaniepawlaj...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Siech
Siech
4 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 16
@ja_tu_tylko_na_moment: Cos premarket dla tego gowna sie popsul bo tez widze raz -3%, a raz -18%. Anyway, w przypadku tej spolki na zawsze zostane na peronie ;)
  • Odpowiedz
adi0
adi0
4 godz. i 4 min temu
  • 74
#afera #bekazpisu #bekazprawakow
adi0 - #afera #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000076976

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hihiszki
hihiszki
hihiszki
3 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 6
@adi0: Czyli jak to powiedział J. Kaczyński co ukradł niezgodnie z prawem musiał oddać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
23kulpamens
23kulpamens
1 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 7
@JuliuszSlowacki: @hihiszki: a mimo to szpital zapłacił, czyli uznał że usługa jest wykonana, problemem są nie tylko lekarze, ale cały system, żeby lekarze mogli tyle wyciągnąć, to administracja musi to przyklepać, a NFZ sfinansować, wszyscy są umoczeni w tym szambie
  • Odpowiedz
KwadratF1
KwadratF1
3 godz. i 38 min temu
  • 51
#ukraina Pamiętacie jak na straszyli, że będziemy w ciemności bo bez prądu i w zimnie bo bez ogrzewania żreć robaki w tej chorej łuni?
Wojna w Iranie, a paliwko po 6zł i jeszcze pompujemy Ukrainie ile wlezie aby zwalczała swołocz, a ruscy - największa stacja benzynowa na świecie, prezentują system start-stop i tryb żeglowania na inteligentym tempomacie by być maksymalnie eko i oszczędnym ( ͡° ͜ʖ ͡°
KwadratF1 - #ukraina Pamiętacie jak na straszyli, że będziemy w ciemności bo bez prąd...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polak-p
polak-p
3 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 26
@KwadratF1: Ruskie groźby zawsze dziwnym trafem obracają sie przeciwko nim samym. A co ciekawsze, straszą nas atomem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
elperson
elperson
3 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 12
start-stop


zaraz przyjdzie jakiś najemnik za ruble i ci wytlumaczy że oni to robią to dla sportu, albo w trosce o ekologie
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
3 godz. i 52 min temu
  • 51
Flinstonowie, wersja kacapska. Ruscy pchają swoje samochody w kolejce do stacji paliw xd

https://streamable.com/hxhxw3

#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - Flinstonowie, wersja kacapska. Ruscy pchają swoje samochody w kolejce do...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppiasq
ppiasq
3 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 41
@Mariuszzuk: Rosja bardziej ekologiczna niż lewacka unia
  • Odpowiedz
Kemo
Kemo
3 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 21
@Mariuszzuk: pchać swojego złoma kilka kilometrów w ogóle bez pewności, że się go zaleje ... Chyba bym po prostu wybrał rower
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
4 godz. i 10 min temu
  • 75
xdddddddd

https://streamable.com/ftmatt

#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - xdddddddd

https://streamable.com/ftmatt

#wojna #rosja #Ukraina
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubyzlyiszczery
grubyzlyiszczery
4 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 19
@Mariuszzuk: serduszko się raduje.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Autor
2 godz. i 13 min temu via Android
  • 1
@klikambolubie: chyba do roboty bracia xd
  • Odpowiedz
daniel-doe
daniel-doe
daniel-doe
4 godz. i 9 min temu
  • 121
#wojna Art of the Deal. Cieśnina była darmowa przed wojną... to jeszcze reparacje zapłaci (ʘ‿ʘ)
daniel-doe - #wojna  Art of the Deal. Cieśnina była darmowa przed wojną... to jeszcze...

źródło: Screenshot_20260618_141312_Samsung Browser

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
4 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 97
@daniel-doe: Niezły biznesmen z tego Trumpa.
  • Odpowiedz
elperson
elperson
4 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 49
Art of the Deal


@daniel-doe: powinni postawić pomnik pomarańczowemu w Teheranie
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
3 godz. i 37 min temu
  • 167
xd

#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - xd

#wojna #rosja #Ukraina

źródło: 1000013034

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dymitrov
Dymitrov
3 godz. i 44 min temu
  • 206
Lecimy w gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#russiahateclub

#ukraina #rosja #wojna
Dymitrov - Lecimy w gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#russiahateclub

#ukraina #rosja #...

źródło: HLGBf6HagAAj_4W

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doggaz
doggaz
3 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 17
@Dymitrov: Pierwszy prezydent mocarstwa atomowego w kosmosie. Niesamowita historia.
  • Odpowiedz
200Amra
200Amra
4 godz. i 40 min temu
  • 161
#bekazprawakow #heheszki #rosja #bekazpisu
200Amra - #bekazprawakow #heheszki #rosja #bekazpisu

źródło: XCXZ11

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LordMrok
LordMrok
4 godz. i 29 min temu
  • 327
#heheszki #rosja #ukraina
Ci podli ukraińcy próbują wciągnąc moskwe do wojny ukraińsko rosyjskiej
LordMrok - #heheszki #rosja #ukraina
Ci podli ukraińcy próbują wciągnąc moskwe do woj...

źródło: 22765

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
4 godz. i 25 min temu via iOS
  • 104
@LordMrok: xdd
  • Odpowiedz
CopyM
CopyM
CopyM
4 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 244
@LordMrok: Akurat Rosjanie z Moskwy są na tyle odklejeni że autentycznie uważają się za zupełnie odrębnych ludzi niż reszta "plebsu" więc ...
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
4 godz. i 49 min temu
  • 769
Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chłop w ten sposób przyznał się do oszustwa na ogromną skalę. Jak za to nie będzie wyroku więzienia i przede wszystkim odebrania prawa wykonywania zawodu, to możecie zaorać to państwo.
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hihiszki
hihiszki
hihiszki
4 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 346
@nowszyja: Nie będzie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
123_
123_
4 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 351
@nowszyja: Zasypał bieżący problem i będzie czekał aż sprawa ucichnie. Ma teraz więcej czasu, więc może isć do Dzień Dobry TVN, spłakać się i wydać autobiografię o tytule "Niewinny".
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
5 godz. i 14 min temu
  • 58
Ruskie rafinerie giną nawet według miłośników ruskiego mira
#ukraina #polskieonuce #rosja
wshk - Ruskie rafinerie giną nawet według miłośników ruskiego mira
#ukraina #polskieo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
5 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 133
@wshk: Kobiety, dzieci i rafinerie. Najbardziej cywilne obiekty w rosji.
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
5 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 63
@wshk: typowy wyborca konfederacji
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 3993
  • Strona 1 z 3993
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 22.11.2025

    Komentator
  • Złotousty
    od 01.10.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking