Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CrytekPL
CrytekPL

CrytekPL

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 121276
  • Znaleziska 41497
  • Mikroblog 79779
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 5
  • Dodane (28)
  • Komentowane (589)
  • Plusowane (79162)
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 28.05.2026, 11:57:13
  • 9
ktoś wyjaśni dlaczego tag ożył po roku śmierci klinicznej ? #sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-----------------------------
-----------------------------
28.05.2026, 12:01:09 via Wykop
  • 23
@CrytekPL: DLATEGO
----------------------------- - @CrytekPL: DLATEGO

źródło: ee7dc94b0fafc2c148262763ce7bd2b77d7a0e0c56df910e7161a74fa3299ae5

Pobierz
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 26.04.2026, 18:20:27
  • 15
Wiktor pochwal się swoim instastory i wyzywaniem ludzi od śmieci cwaniaku #konfitura
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nemayu
Nemayu
26.04.2026, 18:21:03 via Wykop
  • 2
@CrytekPL: To już było wcześniej.
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 26.04.2026, 18:14:43
  • 8
Mogę parkować na ulicy, na chodniku nie mogę ale zaparkuje na chodniku bo święta przepustowość się zmniejszy #konfitura
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
26.04.2026, 18:15:17 via Wykop
  • 1
@CrytekPL: TRZYPASMOWA DROGA
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 26.04.2026, 18:12:23
  • 8
Argumentum AD wyjątkowa sytuacja #konfitura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 26.04.2026, 18:08:19
  • 22
Policjant emerytura do zabrania za takie p---------e #konfitura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 26.04.2026, 18:04:19
  • 30
To że mają nagrania od tej baby z toyoty właśnie pokazuje że Polsat stoi po stronie „patoelit” którzy powinni móc robić co chcą bo mają pieniądze. Piękny feudalny syf nam się rodzi w tym obsranym kraju #konfitura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 26.04.2026, 18:02:34
  • 17
Polsatowskie szmaty właśnie pokazały po której stronie barykady stoją #konfitura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 26.04.2026, 17:45:15
  • 10
Nic takie nie piecze Polaczka jak to że ktoś zarabia więcej pieniędzy od nich, zwłaszcza jak zarabia na ich głupocie #konfitura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 26.04.2026, 17:42:38
  • 8
#konfitura śmieć mówi że nie uważa że to jest okej bo konfitura zwraca uwagę na lamanie prawa xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
26.04.2026, 17:46:05 via Wykop
  • 0
@CrytekPL: Banie redaktorze to nie można tak zwrać uwagi na lamanie prawa
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 19.03.2026, 12:33:54
  • 1
Czy Trump planuje dzisiaj jakiś standup ? #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
20.03.2026, 20:30:52 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 11.03.2026, 19:38:11
  • 1
Czy trump dzisiaj planuje jakieś p---------e ? Bo nie wiem czy się nie pakowac w jakieś shorty na rope i gaz #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
11.03.2026, 19:44:43 via Wykop
  • 2
@nie_umiem_inwestowac: mysle, ze Melania nie dala mu juz od 5+ lat. Ona z totalnym obrzydzeniem na niego patrzy kiedykolwiek sa razem
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
11.03.2026, 21:12:58 via Wykop
  • 0
@thisguy1: bo ona ma tam coś do gadania
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 09.03.2026, 19:40:16
  • 54
Przecież to jest jakaś kpina, chłop autentycznie non stop gada farmazony bez pokrycia. #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
09.03.2026, 19:41:58 via Wykop
  • 112
@CrytekPL: całą karierę tak zrobił na farmazonach, nic nowego
MisPluszowyZWadaWymowy - @CrytekPL: całą karierę tak zrobił na farmazonach, nic noweg...
  • Odpowiedz
pytanie1
pytanie1
pytanie1
09.03.2026, 20:03:06 via Wykop
  • 32
@MisPluszowyZWadaWymowy: bardzo fajny materiał, warto obejrzeć jak ktoś nie widział
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 09.03.2026, 13:36:04
  • 71
ropa brent od szczytu dzisiaj w nocy spadła już o 20 dolców, z tego miejsca chciałbym pozdrowić siebie czyli akcjonariusza XTB i wszystkich innnych akcjonariuszy bo szczur dzisiaj spuchł elegancko od wyleszczenia z CFD #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
09.03.2026, 15:29:12 via Android
  • 12
@CrytekPL: uwielbiam ten wasz język xD nie wiem o czym tu piszecie, ale szczerze zawsze się z tego śmieję :D
  • Odpowiedz
Wookie2020
Wookie2020
09.03.2026, 16:01:39 via Wykop
  • 2
@niktopan: z raportów finansowych + wywiady z Omarem.
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 04.03.2026, 10:25:06
  • 1
ropa i gaz za dzisiaj zaraz będą na minusie, nieźle gruby longi wywozi
#gielda #iran
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 19:54:36
  • 8
Dzisiejsze wachania ropy i post trumpa idealnie pokazał że jesteśmy tylko planktonem dla grubasów #iran #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barman84
barman84
barman84
03.03.2026, 20:29:42 via Wykop
  • 0
@CrytekPL: najlepszy jest kwik naszych zmotoryzowanych, którzy twierdzą, że elektryki to goowno... I przyszłość jest tylko w paliwach kopalnych.
  • Odpowiedz
piratestorm
piratestorm
03.03.2026, 22:12:03 via Wykop
  • 1
@barman84: ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się skończy spekulacja na ropie to zacznie na metalach do baterii, to jest niekończące się szambo
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 18:43:54
  • 13
#gielda ale golenie longów się na ropie się odbywa, cieśnina zamknięta, wała po rafineriach a ropa leci w dół, gruby spuszcza leszczynę
CrytekPL - #gielda ale golenie longów się  na ropie się odbywa, cieśnina zamknięta, w...

źródło: IMG_3479

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
03.03.2026, 18:47:16 via Wykop
  • 4
@CrytekPL: Właśnie to mnie zastanawia. Powinno pod setkę dobijać a tutaj wyleszczenie się odbywa. Ciekawe kiedy gruby zmieni kurs i znowu w-----e w górę.
Za głupi jestem żeby to zrozumieć totalnie
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
03.03.2026, 18:53:52 via Wykop
  • 17
@CrytekPL: To oznacza tylko jedno. SZCZURISH
ossprime - @CrytekPL: To oznacza tylko jedno. SZCZURISH

źródło: 96c4ac41d9eb97aa81fb891889e698bd7ab129535c2ead396c3cd88729be0a7f

Pobierz
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 03.03.2026, 10:39:04
  • 1
#gielda ładnie leci Nikkei225 - 6,8%, WIG20 -4%, US -1,9% i nie wygląda jakby miało się zatrzymać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
03.03.2026, 10:40:25 via Wykop
  • 0
@CrytekPL: ale dolar w górę więc S&P500 się balansuje w PLNach
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 02.03.2026, 17:57:12
  • 0
#iran Iran się już chyba że wszystkiego wystrzelał, zaraz planują otworzyć lotniska w Emiratach. Pytanie ile pocisków maja jeszcze Amerykanie zarezerwowanych do walenia w Iran. Jak dla mnie do czwartku skończą się regularne walenia w siebie nawzajem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balrog84
balrog84
02.03.2026, 18:04:30 via Wykop
  • 6
@CrytekPL: oni do kwietnia mogą tak walić, serio myślisz że tam mieli rakiet na 3 dni?
  • Odpowiedz
balrog84
balrog84
02.03.2026, 18:14:38 via Wykop
  • 1
@saib75: Szacuje się, że liczba pocisków to jakieś 2500-3000 , pytanie ile już zużyli. Mówię o Iranie. USA jak sam Trump podaje szykował się na ponad miesiąc operację.

Jeśli atak ustanie szybko za dzień czy dwa, to raczej z wyłączenia możliwości odpalania kolejnych pocisków, nie z ich braku.
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 21.01.2026, 09:36:46
  • 1
Jak shorciarzy nie wywiozło rano to teraz wywiezie #natgas
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL 30.12.2025, 17:25:59
  • 1
Ktoś ma sensowne wytłumaczenie na to dlaczego miedz, platyna i srebro tak rosną skoro generalnie pół globu jest w stagnacji gospodarczej ? #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piratestorm
piratestorm
30.12.2025, 17:27:34 via Wykop
  • 3
@CrytekPL: ( ͡° ͜ʖ ͡°) srebra brakuje więc dlaczego miałoby tanieć?
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
30.12.2025, 17:46:39 via Wykop
  • 1
@CrytekPL: gold-silver ratio. Poczytaj jaki jest średni poziom, a jaki jest teraz :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 22.11.2025

    Komentator
  • Złotousty
    od 01.10.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking