To że mają nagrania od tej baby z toyoty właśnie pokazuje że Polsat stoi po stronie „patoelit” którzy powinni móc robić co chcą bo mają pieniądze. Piękny feudalny syf nam się rodzi w tym obsranym kraju #konfitura
ropa brent od szczytu dzisiaj w nocy spadła już o 20 dolców, z tego miejsca chciałbym pozdrowić siebie czyli akcjonariusza XTB i wszystkich innnych akcjonariuszy bo szczur dzisiaj spuchł elegancko od wyleszczenia z CFD #gielda
@CrytekPL: Właśnie to mnie zastanawia. Powinno pod setkę dobijać a tutaj wyleszczenie się odbywa. Ciekawe kiedy gruby zmieni kurs i znowu w-----e w górę. Za głupi jestem żeby to zrozumieć totalnie
#iran Iran się już chyba że wszystkiego wystrzelał, zaraz planują otworzyć lotniska w Emiratach. Pytanie ile pocisków maja jeszcze Amerykanie zarezerwowanych do walenia w Iran. Jak dla mnie do czwartku skończą się regularne walenia w siebie nawzajem
@saib75: Szacuje się, że liczba pocisków to jakieś 2500-3000 , pytanie ile już zużyli. Mówię o Iranie. USA jak sam Trump podaje szykował się na ponad miesiąc operację.
Jeśli atak ustanie szybko za dzień czy dwa, to raczej z wyłączenia możliwości odpalania kolejnych pocisków, nie z ich braku.
źródło: ee7dc94b0fafc2c148262763ce7bd2b77d7a0e0c56df910e7161a74fa3299ae5
Pobierz