@Kajotpe: To niech się te debilne różowe ubiorą. Ja obniżam temperaturę za każdym razem jak przechodzę obok programatora i mam w dupie czy się to komuś podoba czy nie
@ForrestGump: W mojej firmie jest tak że tam gdzie są niebieskie to klimy nikt nie włącza, temp. max 21. Tam gdzie różowe to wita cię 28 stopni i różowe owinięte apaszkami bo im zimno.
Moje Mirki kochane. Siedzę sam i pije bro w restauracji. Mam depresję od kilku lat. Dajcie plusa żebym wiedział że należę do jakiejś grupy i nie jestem sam . Wasze zdrowie za to.
Mirki co tu się oddudowało XD Znajomy szukał #rozowypasek dla siebie na jakimś portalu randkowym, gdzie podawało się swoje miasto. Gdy znalazł taką, zaczęli pisać razem, ona wysłała mu swoje zdjęcie i natychmiast się okazało, że ją zna. Mało tego, są razem na roku i się w niej podkochuje. Szybko wymyślił sobie inne dane i podawał się za kogoś innego, bo wiedział że w innym wypadku ona urwie kontakt jak
@SlenderCzester: Nie rozumiem, dlaczego miałaby nie przyjść xD Koleś o--------a inby, kłamie, podaje się za kogoś innego, a to niby ona ma się wstydzić? XDDD
@aaa_daa: ja proponuje najstraszniejsza muzyke jaka kiedykowiek powstala.Jest to cover innej przejmujacej wersji ale ta bardziej mnie dopada.Dzieki mojemu bratu poznalem niestety bo ma tego singla i jest to najsmutniejsza rzecz jaka slyszalem w zyciu,Do tego niestety wciaga i boje she tego sluchac bo jak zaczne to slucham godzinami, upijam she,placze,chce byc sam i zasypiam straszliwie nieszczesliwy myslac o samobojstwie,
Be aware! no @katyperry92 mojej kochanej tego nie dedykuje
No to Miraski stało się - jestem jednym z Was! Oficjalnie pierwszy dzień w #uk za mną ;) Zaczęło się na grubo - odbiór bagażu - torba pęknięta, szczęście chciało, że wszystko było tak ściśnięte, że nic nawet nie wypadło. Kuzyn odebrał nas z lotniska, będąc około 5 km do celu nagle kuzynowi auto zaczęło zwalniać mimo, że cisnął gaz do dechy. Co się stało? Okazało się, że pływak mu
Cześć Mirki, "liga angielska to najbardziej wyrównana liga Europy" - pewnie często słyszeliście to zdanie, bo to jeden z najbardziej wyświechtanych tekstów fanów Premier League, do których z resztą sam też się zaliczam i też używam tego argumentu w rozmowach z kibicami Serie A, La Liga, czy Bundesligi. Ale czy naprawdę tak jest?
Zaznaczam, że w tym odcinku nie szukamy odpowiedzi na to która liga jest najlepsza ani, która gra lepiej w
@knifers: Na trzeźwo bym pewnie uznał, że nie dla mnie, ale coż - spoko muza ( ͡°͜ʖ͡°) Szanuję za ćwiczenie, im więcej tym lepiej, jak będą następne darmowe alko-utwory to śmiało wołaj (✌゚∀゚)☞
2. "Ojej nie włączaj tej klimatyzacji bo zimno jest!"
Sezon letni w open-space uważam za otwarty.
#gorzkiezale #korposwiat #heheszki #pracbaza