Wpis z mikrobloga

  • 1403
Moje Mirki kochane. Siedzę sam i pije bro w restauracji. Mam depresję od kilku lat. Dajcie plusa żebym wiedział że należę do jakiejś grupy i nie jestem sam . Wasze zdrowie za to.
  • 62
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: jeśli mogę zapytać - jak to jest żyć z depresją od kilku lat? u mnie przebieg był stosunkowo krótki, ale niezwyjle intensywny. dlatego musiałem natychmiast szukać pomocy i dość szybko planowałem sytuację. I chociaż nie pozbyłem się tego gówna całkowicie, to od kilku tygodni funkcjonuje bez leków i jest w miarę ok, raz lepiej, raz gorzej. Ale Ty piszesz ze żyjesz z tym od kilku lat... ja wiem, że choroba
  • Odpowiedz
@Kauabang: no najlepiej odrazu mu przepisać całą liste leków i niech #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy czasem musi się odstresować, jedni piją, drudzy biegają.
  • Odpowiedz
@kidi1: Ja się borykam z depresją i okolicami od długiego czasu już. Pod koniec zeszłego roku było już na tyle źle, że rozpocząłem terapię, a później dołączyłem leki. Odstawiłem też alkohol, bo bardzo pogarszał mi samopoczucie.

Ponoć da się z tego wyjść. Ja ostatnie dwa tygodnie miałem dobre, a od piątku zaliczam potężny zjazd... Trzymaj się, trochę nas jest. Ja się pocieszam, że jeszcze kilka dekad temu, ludzie z depresją po
  • Odpowiedz
@kidi1: No tak damy ci plusa i w twoim życiu nic się nie zmieni. Uff co za ulga atencja oddala depresje. To chyba jeden z powodów kilkuletniej depresji.
  • Odpowiedz