Na niegościnnej północy Rosji, za kołem podbiegunowym na Półwyspie Kolskim, garaże ciągną się w nieskończoność. Za zardzewiałymi drzwiami można znaleźć wszystko oprócz samochodów. Garaże są schronieniem dla Rosjan, miejscem ucieczki od ponurej codzienności i symbolem nadziei na spełnienie marzeń...
Następne pokolenie będzie biedniejsze niż obecne, jeśli Niemcy nie będą dłużej pracować - tak uważa niemiecka ministerka gospodarki. Rysuje ponurą alternatywę dla mieszkańców kraju. Nie tylko ona ma przykre wiadomości.
Cześć wszystkim, Na wiosnę planuję zmienić auto. Budżet jaki chcę przeznaczyć wynosi do 30000 zł. Mam na oku kilka modeli które biorę pod uwagę, poniżej ich lista. Chciałbym poznać opinię na ich temat od osób które użytkują te modele co możecie mi polecić Czego szukam? Tak naprawdę nie wiem. Chcę po prostu kupić jakiś fajny wóz pod odłożeniu kasy, nie mam jakiegoś konkretnego wyznacznika przy szukaniu auta – poza jednym musi to
@krystian9330: Miałem CLK 1.8 kompreson 164 konie... ogólnie auto fajnie wykończone ale silnik ma bolączki - koła faz rozrządu i łańcuch, który lubi się wyciągać. Drogi w naprawie. Ogólnie odradzam. Grupa VAG z silnikiem 1.8 to zawsze w bagażniku wozisz bańkę 5 oleju bo nigdy nie wiesz kiedy olej zniknie na bagnecie.
Gus Polinski, król polki Autor takich hitów, jak "Polka, Polka, Polka", "Yamahoozie Polka", "Kiss Me Polka", "Polka Twist" Sprzedał 623 płyty w Sheboygan Szanujesz - plusujesz #muzyka #polka
Dziesiąta godzina na taryfie rozpoczęta. Trochę szkoda, że na spokojnie w wigilię człowiek w domu nie siedzi ale służba nie drużba, mam obowiązki taryfiarskie. Bynajmniej piniądz oddaje. Samopoczucie dobre, jeszcze parę godzinek myślę dotyram.
Minął prawie miesiąc, a ja nie wiem czy jeszcze żyje. Każdy poranek to dla mnie walka z demonami aby jakoś wstać i móc zająć się córką i przetrwać to piekło na ziemii.. Mimo to daje rade, a młoda rośnie radośnie - zjedliśmy nawet pierwszą marchewkę :)
Czas raczej nie leczy ran, bo z każdym dniem jest coraz gorzej. Tęsknota rozrywa serce i myśli. Najbardziej boję się dzisiejszej wigilii i świąt - był