Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Charlie_pl

Charlie_pl

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5813
  • Znaleziska 1035
  • Mikroblog 4778
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 34
Charlie_pl
Charlie_pl 22.12.2021, 22:26:07
  • 4
Taki Leak
#lego
Charlie_pl - Taki Leak
#lego

źródło: comment_1640211965dj6KorC1B5TRMptGpHXzsA.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QBalu
QBalu
23.12.2021, 07:24:37 via Android
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

Anaheim
Anaheim
23.12.2021, 16:42:31
  • 1
@Charlie_pl:
Anaheim - @Charlie_pl:

źródło: comment_1640277751L1tlQdxipeWMIkEvXDAS9N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Charlie_pl
Charlie_pl 16.12.2021, 10:22:34 via Android
  • 0
Czy ktoś się może orientuje w jakich okolicznościach w okresie od lipca do sierpnia #lego defender 42110 potaniał do 440zl? I cena ta historycznie najniższa cena utrzymywała się prawie miesiąc? @promoklocki ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

promoklocki
promoklocki
16.12.2021, 10:35:40
  • 2
@Ammon: jest faktycznie https://www.pepper.pl/promocje/lego-42110-land-rover-najnizsza-ceny-ever-420628
  • Odpowiedz
Charlie_pl
Charlie_pl
Autor
16.12.2021, 10:42:05
  • 2
@Ammon: @promoklocki: Bardzo dziękuję za pomoc, promoklocki - dziękuję że jesteście :)
  • Odpowiedz
Charlie_pl
Charlie_pl 15.12.2021, 08:21:16 via Android
  • 1
Kuźnia w al.to za 539 jakby ktoś był zainteresowany #lego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Charlie_pl
Charlie_pl 14.12.2021, 08:17:24 via Android
  • 2
Kuźnia w al.to za 529 jakby ktoś był zainteresowany
#lego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palkens
palkens
14.12.2021, 08:26:13
  • 1
Omg co za bzdura, głosujesz 20h po to żeby zeszło w 2 min...
  • Odpowiedz
promoklocki
promoklocki
14.12.2021, 08:31:05
  • 6
@palkens: 150szt było przez około 15min
  • Odpowiedz
Charlie_pl
Charlie_pl 02.12.2021, 13:45:36
  • 6
#lego
Charlie_pl - #lego

źródło: comment_1638452685wPFws9VLLMHtrtVr1fBiEt.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Charlie_pl
Charlie_pl
Autor
02.12.2021, 13:45:52
  • 7
Charlie_pl

źródło: comment_1638452747YbMlzZyTGx3Bu0O3ofySRR.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
d0n_chich0t
d0n_chich0t
06.12.2021, 08:00:46
  • 1
@Charlie_pl: jest juz recka tego zielenego guano https://www.youtube.com/watch?v=Gg2LO5uw0yU
  • Odpowiedz

381

Prawie 30% zgonów na koronawirusa to osoby zaszczepione

Prawie 30% zgonów na koronawirusa to osoby zaszczepione

Co tydzień w piątek Ministerstwo Zdrowia udostępnia dane dotyczące zgonów osób po szczepieniach pod warunkiem, że minęło 14 dni od przyjęcia ostatniego preparatu przeanalizowałem te wszystkie tweety z ich danymi i nie wyszło mi, że 99% zgonów to osoby niezaszczepione

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 26.11.2021, 16:06:48
  • 133
  • #
    koronawirus
  • #
    polska
  • #
    szczepienia
  • #
    polityka
  • #
    statystyka
  • #
    zdrowie
Charlie_pl
Charlie_pl 26.11.2021, 22:46:29
  • 11
@Galkovsky
jak ty to policzyłeś?
3 kolumna tabelki - WSZYSTKIE ZGONY NA COVID OD ROZPOCZĘCIA SZCZEPIENIA DRUGĄ DAWKĄ = 46 553
2 kolumna tabelki - ZGONY W PEŁNI ZASZCZEPIONYCH = 2651

46 553 =
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Charlie_pl
Charlie_pl 26.11.2021, 22:47:02
  • 3
@countersink: @KEjAf:

@Galkovsky
nawet dobrze tego nie wyliczył...
3 kolumna tabelki - WSZYSTKIE ZGONY NA COVID OD ROZPOCZĘCIA SZCZEPIENIA DRUGĄ DAWKĄ = 46 553
2 kolumna tabelki - ZGONY
Charlie_pl
Charlie_pl 12.10.2021, 14:53:46
  • 12
#lego
Przecieki odnośnie #speedchampions na przyszły rok

76906 - Ferrari 512 M
76907 - Lotus Evija
76908 - Lamborghini Counach
76910 - Aston Martin Valkyrie AMR & Aston Martin Vantage GT3
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WojtusWrr
WojtusWrr
12.10.2021, 18:52:21
  • 0
@Charlie_pl: kiedy jakiś mercedes (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
kamdz
kamdz
12.10.2021, 18:57:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Charlie_pl: Countach*
  • Odpowiedz
Charlie_pl
Charlie_pl 29.09.2021, 18:52:28
  • 23
#lego Leak - jak będzie wyglądał nowy największy set (nie llicząc mapy świata)
Charlie_pl - #lego Leak - jak będzie wyglądał nowy największy set (nie llicząc mapy ś...

źródło: comment_1632941515m1yZ5KU3hFukGx6BA4uZpS.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Charlie_pl
Charlie_pl
Autor
29.09.2021, 19:08:21
  • 2
Swoją drogą ciekawe czy pływa, czy tonie

  • Odpowiedz
salvador94
salvador94
30.09.2021, 06:48:03
  • 4
@Charlie_pl: zajumali pomysł na zestaw od Cobi xD
  • Odpowiedz
Charlie_pl
Charlie_pl 01.09.2021, 21:13:15
  • 2
https://www.pepper.pl/promocje/lego-vidiyo-43112-robo-hiphop-car-431973
Kupujcie szybko choćby dla samych klocków i minifigów

#lego
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Charlie_pl
Charlie_pl
Autor
01.09.2021, 21:24:25
  • 3
@Polanin: I tak jesteś nie na czasie - to był skok na Tik Toka
  • Odpowiedz
Charlie_pl
Charlie_pl
Autor
01.09.2021, 21:32:30
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Charlie_pl
Charlie_pl 15.08.2021, 13:28:07
  • 2
Lego 42115 Lamborghini Sian za 1065zł (z kodem na 35zł na pierwsze zakupy w aplikacji)
#lego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

promoklocki
promoklocki
15.08.2021, 19:11:55
  • 1
@Charlie_pl: ten kod działa tylko jeżeli sprzedawcą jest Amazon
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
16.08.2021, 08:00:38
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Charlie_pl
Charlie_pl 30.07.2021, 20:32:04
  • 2
Czy jest jakiś sposób żeby
1 - pobrać listę części jakiegoś MOC'a z Rebrickable
2 - zaimportować tą listę do Studio 2.0 tak, aby nie musieć dodawać każdej częsci z listy po numerze seryjnym?

#lego

Zawołam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bluehead
bluehead
30.07.2021, 20:36:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Charlie_pl: możesz sobie wlasne palety elementów robić ale import w drugą stronę nie ma sensu, jak rozwiążesz wielokrotne występowanie. Trzeba się nauczyć terminów, plate, brick, tile, bar i właściwości round, modified, with clip itd. Po kilku godzinach leci.
  • Odpowiedz
damw
damw
30.07.2021, 20:43:19
  • 0
@Charlie_pl: wchodzisz w moc, klikasz na listę klocków i tam możesz eksportować do bricklinka.

Ewentualnie pobrać (ikona dyskietki) do jednego z 4 formatów i może któryś się da zaimportować do stud.io
damw - @Charlie_pl: wchodzisz w moc, klikasz na listę klocków i tam możesz eksportowa...

źródło: comment_1627677796Qah1RsXDwfbbqXGGJJPvj6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Charlie_pl
Charlie_pl 13.05.2021, 22:56:42
  • 9
recenzja nowych speedchampionsów

#lego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartush
bartush
14.05.2021, 06:23:48 via iOS
  • 0
@Charlie_pl: Jesko super, Elva mi sie srednio podoba, ale moze to przez brak szyby, Toyota ma proporcje przez ktore wyglada jak scisnieta w 6 studach znowu.
  • Odpowiedz

559

TURCJA OTWARTA. Zero testów, zero szczepień. Są chętni?

TURCJA OTWARTA. Zero testów, zero szczepień. Są chętni?

Do Turcji bez testów na covid i bez paszportów szczepionkowych.

zenon07
z
telegraph.co.uk
dodany: 15.03.2021, 08:27:09
  • 92
  • #
    nauka
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    europa
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
Charlie_pl
Charlie_pl 15.03.2021, 11:10:45
  • 9
@yggdrasil: @muetur:
Niesamowite jest to z jaką pewnością siebie piszecie o wyssanych z palca Waszych wyobrażeniach i jak odbiega to od stanu faktycznego.

True Story -
Osoba X Chciała przylecieć do Polski z Antali. Nie wiedziała jakie są procedury i dla własnego spokoju zrobiła w Antalii test - wynik negatywny. Leciała z Antalii do Stambułu, gdzie przesiadła się w samolot do Berlina. Gdy wylądowała w Berlinie, absolutnie nikt

408

Top 50 najlepszych zagrań Diego Maradony

Top 50 najlepszych zagrań Diego Maradony

Legenda piłki nożnej, symbol Argentyny, odszedł w wieku 60 lat. Przypomnijmy sobie jego najlepsze zagrania.

biesy
z
youtube.com
dodany: 25.11.2020, 16:55:53
  • 80
  • #
    swiat
  • #
    pilkanozna
  • #
    maradona
  • #
    barcelona
  • #
    napoli
  • #
    sport
Charlie_pl
Charlie_pl 26.11.2020, 15:11:20 via Android
  • 3
Apropos Diego. Moze ktos poratuje filmikiem, ktorego szukalem od dluzszego czasu.

Wygladalo to jak jakas mega luzna gierka ze znajomymi gdzie Diego (po zakonczeniu kariery?) o ile dobrze pamietam nawet nie w stroju pilkarskim, w "adidasach" grał, ale tez bawil sie piłką jakby zupelnie panowal nad fizyką. Kazda bramka w okno, jakies przyjecia, zaglerki itp. Filmik i to co tam robil Diego na pierwszy rzut oka wygladalo po prostu niewiarygodnie. Ktos widzial
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Charlie_pl
Charlie_pl 26.11.2020, 15:58:25
  • 0
@DiamondP: Dzięki, ale niestety nie.
z tego co pamiętam to gierka była na nawierzchni trawiastej, możliwe że mocno zoranej, chyba bez trybun, w tle zieleń,
Klimatem i sposobem kręcenia przypominał ten fragment - https://youtu.be/SNa5xvHGkAg?t=639, ale wydaje mi się, że Maradona był na filmie, któego szukam starszy i grubszy.
Trochę jakby przyszedł na trening jakiejś drużyny i sobie z nimi chciał pokopać, ale takie rzeczy tam odpierdzielał, że autentycznie żadna kompilacja
Charlie_pl
Charlie_pl 26.11.2020, 17:43:07
  • 1
@idol89: tak, sprawdziłem wiele kompilacji i nie widziałem tego - to nie ten fragment, ale "klimat" filmu podobny

1721

Reklama Coca-Coli na tegoroczne święta.

Reklama Coca-Coli na tegoroczne święta.

Za reklamę odpowiada Taika Waititi - reżyser filmów "Thor: Ragnarok" i "JoJo Rabbit".

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 14.11.2020, 19:28:47
  • 225
  • #
    swiat
  • #
    cocacola
  • #
    napoje
  • #
    swieta
  • #
    reklama
  • #
    swietymikolaj
Charlie_pl
Charlie_pl 15.11.2020, 11:08:36 via Android
  • 39
@xczar0 to co dla jednych jest apolityczne i normalne, dla innych jest juz dyskryminacja - moja znajoma podala ten film za przyklad utrwalania stereotypu kobiety jako tej faktycznie slabszej płci. To nie syn napisal, ze potrzebuje mamy, a ta przebyla pol swiata zeby bohatersko dostarczyc list.
Dodatkowo wspomniala rowniez o tym, ze mezczyzna na ekranie jest jakies 99% czasu a kobieta (mimo, ze jest ich okolo 50% w społeczeństwie) stanowi 2%
Charlie_pl
Charlie_pl 15.11.2020, 11:58:31 via Android
  • 0
@sigismund nie wiem, czy dobrze zrozumialem pytanie - jak wygladaja swieta/okres Bozego narodzenia w innych kregach kulturowych?

Jesli o to pytales, to zazwyczaj zamiast "christmas" swietuje sie "holidays" ktore sa okresem, w trakcie ktorego rozne kultury swietuja rozne swieta (Boze narodzenie, Nowy rok, Chanuka, Kwanza, Swieto dziekczynienia). Nie spotkasz tam symboli religii chrześcijańskiej, ale cala otoczka jest taka sama - Mikolaj, choinka, renifery, gwiazdki itp

4159

Za to zapłaciliśmy 2mld, żeby TVP powiedziało nam jaki nasz kraj jest wspaniały

Za to zapłaciliśmy 2mld, żeby TVP powiedziało nam jaki nasz kraj jest wspaniały

Do sporządzenia grafiki użyto danych biorąc pod uwagę to samo zjawisko. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, iż w przypadku Polski użyto danych z ostatnich 24h przed publikacją materiału. W przypadku USA i Francji z 29 lutego 2020.

k1fl0w
z
twitter.com
dodany: 22.03.2020, 15:06:24
  • 246
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    neuropa
  • #
    tvpis
  • #
    koronawirus
Charlie_pl
Charlie_pl 22.03.2020, 15:28:22
  • 1
Czekam na porównanie do krajów, które wychdzą z epidemii (np Korea, Taiwan, Chiny), a nie do krajów, w których epidemia przybiera na sile
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2294

Królowa ucieka z swojego pałacu w Buckingham przez koronawirusa!

Pokaż treści 18+

Królowa ucieka z swojego pałacu w Buckingham przez koronawirusa!

Wzrost zarażeń wirusem sieje postrach w rodzinie królewskiej, wszyscy się obawiają że przez nieudaczników torysów cała rodzina może się zarazić. Przypominam, że rząd UK chce zarazić 60% ludności i skazać na śmierć conajmniej 270k by wytworzyć odporność stadną...

konto usunięte
z
thesun.co.uk
dodany: 15.03.2020, 09:26:11
  • 318
  • #
    koronawirus
  • #
    uk
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    wirus
  • #
    ciekawostki
  • #
    2019ncov
Charlie_pl
Charlie_pl 15.03.2020, 10:38:09
  • 2
@Pudiczko: To jest element ich strategii - Polegający na izolacji nie całego społeczeństwa, a osób najbardziej narażonych, starszych, z obniżoną odpornością. Zakładają, że przy tak szybko rozprzestrzeniającym się wirusie nie da się go opanować i tak zarazi się ponad 80% społeczeństwa, ale przejdzie przez to zakażenie lekko. Zakładają też, że nabędą odporność stadną w taki sposób i Wirus już nie będzie zagrożeniem.

Mają w planach izolować wszystkie osoby starsze i

682

Domowy trening bez sprzętu-Uzupełnij pompki 3 ćwiceniami aby trenować CAŁE ciało

Domowy trening bez sprzętu-Uzupełnij pompki 3 ćwiceniami aby trenować CAŁE ciało

Uzupełnienie popularnej koncepcji treningowej dla osób, które zdecydowały się trenować (lub uzupełniać swój trening) w domu bez dodatkowego sprzętu (nawet drążka do podciągania).

MKtrener
z
youtube.com
dodany: 05.02.2019, 12:18:51
  • 134
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    trening
  • #
    mikrokoksy
  • #
    cwiczenia
Charlie_pl
Charlie_pl 05.02.2019, 22:01:40 via Android
  • 36
@PunkRockMetalBeer ja z mojej strony polecam 1z10

766

Przeładowane schody ruchome w Rzymie.

Przeładowane schody ruchome w Rzymie.

Ciekawe zjawisko co się może stać po nadmiernym obciążeniu ruchomych schodów.

sebastianito
z
koreus.com
dodany: 24.10.2018, 11:12:54
  • 170
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
Charlie_pl
Charlie_pl 24.10.2018, 12:33:07 via Android
  • 179
@hedgie czytałem, że to pijani rosyjscy kibice cska po meczu z AS Roma skakali na schodach ruchomych co spowodowalo ich zerwanie

5

The Last Night - trailer

The Last Night - trailer

Trailer pixelartowej gry przesiąkniętej klimatem cyberpunku. Pozycja w sam raz dla graczy czekających na rok 2077. Premiera zapowiedziana jest na grudzień 2018.

R_P_R
z
youtube.com
dodany: 18.10.2018, 21:00:34
  • 3
  • #
    cyberpunk
  • #
    gry
  • #
    pixelart
  • #
    gamedev
  • #
    indie
  • #
    rozrywka
Charlie_pl
Charlie_pl 18.10.2018, 21:07:37 via Android
  • 1
@R_P_R skąd informacja, że ta gra ma wyjść w grudniu tego roku?
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 8 z 12
  • >
  • Pixel artist, animator, grafik, 15k na rękę
  • http://www.charlieart.pl/

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.12.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking