#mecz Gdyby ktoś mi powiedział że w pierwszej połowie Maroko-Haiti będzie 2:2 to bym pomyślał że go trochę poyebao. To jest magia soccera... Tfu piłki nożnej
#mecz zamiast grać dwa mecze o tej samej porze jak w 19 wieku to powinno być tak że jeden mecz jest grany a pozostałe dwie drużyny czekają na swoją kolej i słuchają w ciemnym pokoju tej muzyczki jak w familiadzie
Tak jak od października działa to dla przelewów w euro, system ma sprawdzać, czy dane odbiorcy zgadzają się z bazą bankową i ostrzegać nadawcę przed błędem. Prokuratura zyska też możliwość żądania od banków informacji objętych tajemnicą bankową bez decyzji sądu.
@KochanekAdmina: Nie wstyd "ci" pisać takie brednie? Ile jeszcze z ogromnych, milionowych funduszy wspierające starego kaczora, będziecie walić propagandą, dla ludzi z inteligencją szympansa.
@Kapppa111: Jeszcze się zdziwisz, to jest turniej. Podziękuj łysemu z fifarafa. W grupie grasz by wyjść, teraz jest więcej drużyn, najlepsi piłkarze po sezonie w ligach krajowych i innych ligach mistrzów+ mecze reprezentacyjne. Kto odpowiednio siły rozłoży, daleko zajdzie. Możesz biegać jak by jutra miało nie być - tak jak przylądki czy inne kurakao drinki. Oni mają świadomość że w finale raczej nie zagrają. Dają z siebie wszystko i fajnie
Gdyby ktoś mi powiedział że w pierwszej połowie Maroko-Haiti będzie 2:2 to bym pomyślał że go trochę poyebao. To jest magia soccera... Tfu piłki nożnej