Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Canis___Majoris
Profil firmowy

Canis___Majoris

Dołączył 1 rok i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 63888
  • Znaleziska 11649
  • Mikroblog 52239
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 17
Klima777
Klima777
9 min temu
  • 2
#mecz
Gdyby ktoś mi powiedział że w pierwszej połowie Maroko-Haiti będzie 2:2 to bym pomyślał że go trochę poyebao. To jest magia soccera... Tfu piłki nożnej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 6 min temu via Wykop
  • 0
@Klima777: Soccera to Ci matkę zrobiła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
morskieopowiesci
morskieopowiesci
1 godz. i 57 min temu
  • 39
#mecz #katar #mundial #gmoch
No i pierwsza drużyna wraca do domu
morskieopowiesci - #mecz #katar #mundial #gmoch 
No i pierwsza drużyna wraca do domu

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 224209

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 1 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@sheridan97: A kto to przyszedł?
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
2 godz. i 37 min temu
  • 12
#mecz ciekawostka: Afif to od tyłu Fifa a FIFA jest od tyłu j*bana
BigVV - #mecz ciekawostka: Afif to od tyłu Fifa a FIFA jest od tyłu j*bana

źródło: Laskowski_Jacek

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 2 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@BigVV: Zawsze i wszędzie. Haaaa tffffu! Na bandyckich zlodzieii.
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
2 godz. i 37 min temu
  • 1
#mecz aFIFA
Lawsonik - #mecz aFIFA

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 2 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Lawsonik: Adobrze.
  • Odpowiedz
Djodak
Djodak
3 godz. i 11 min temu
  • 0
#mecz ej a w takim wariancie go bosnia przechodzi dalej?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 3 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 1
@Djodak: Moja stara przechodzi do kuchni i mnie w-----a bo zakłóca komentarz pl
  • Odpowiedz
NadchodziKryzys
NadchodziKryzys
3 godz. i 16 min temu
  • 6
NIEBEZPIECZNY WYNIK ...
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 3 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
@NadchodziKryzys: Witam szanowanego znawcę i wielbiciela extraklasy. Eh niech już wróci.
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
3 godz. i 39 min temu
  • 0
#mecz

NAJLEPSZY KOMENTATOR TYCH MISTRZOSTW?

  • BOREK 14.7% (5)
  • MATEUSZ BOREK 5.9% (2)
  • OCZYWIŚCIE ŻE MATEUSZ BOREK 79.4% (27)

Oddanych głosów: 34

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 3 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@lubiesikacdozlewu: Gdzie odpowiedź - pocałuj mnie w dupe?
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
3 godz. i 38 min temu
  • 84
#mecz
zamiast grać dwa mecze o tej samej porze jak w 19 wieku to powinno być tak że jeden mecz jest grany a pozostałe dwie drużyny czekają na swoją kolej i słuchają w ciemnym pokoju tej muzyczki jak w familiadzie
xvlk - #mecz 
zamiast grać dwa mecze o tej samej porze jak w 19 wieku to powinno być ...

źródło: 73af9244f3ce663b

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 3 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 2
@xvlk: Geniusz! Co ja mówię, co najmniej Gieniuś.
  • Odpowiedz
MarianPazdzioch69
MarianPazdzioch69
3 godz. i 47 min temu
  • 1
Telewizja w likwidacji a nie umią ogarnac guzika do przełączania ekranu i komentatorki ehh
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 3 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@MarianPazdzioch69: Włącz sobie kanał zero, albo republikę i przestań meczyki upolityczniać.
  • Odpowiedz

274

Rząd planuje weryfikację przelewów w złotówkach. Sprawdzą, kto odbiera pieniądze

Rząd planuje weryfikację przelewów w złotówkach. Sprawdzą, kto odbiera pieniądze

Tak jak od października działa to dla przelewów w euro, system ma sprawdzać, czy dane odbiorcy zgadzają się z bazą bankową i ostrzegać nadawcę przed błędem. Prokuratura zyska też możliwość żądania od banków informacji objętych tajemnicą bankową bez decyzji sądu.

real_scoria
z
telepolis.pl
dodany: wczoraj, 09:41:16
  • 53
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    finanse
  • #
    technologia
Canis___Majoris
Canis___Majoris 16 godz. i 50 min temu via Wykop
  • -6
@KochanekAdmina: Nie wstyd "ci" pisać takie brednie? Ile jeszcze z ogromnych, milionowych funduszy wspierające starego kaczora, będziecie walić propagandą, dla ludzi z inteligencją szympansa.
MagiaPianek
MagiaPianek
19 godz. i 37 min temu
  • 1
uwolnić tygrysa
#mecz #smiesznypiesek
MagiaPianek - uwolnić tygrysa
#mecz #smiesznypiesek

źródło: el_tigre

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 19 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@MagiaPianek: Odbierdolta się ode mnie, od tygrysa, i ode mnie.
  • Odpowiedz
majzter
majzter
majzter
19 godz. i 47 min temu
  • 1
#mecz niebywałe że tu kolumbia nie prowadzi ze 2-0 minimum
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 19 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kryn217
Kryn217
Kryn217
20 godz. i 56 min temu
  • 9
#mecz
Witam szanowne grono koneserów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto obecny?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 20 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@Kryn217: Cieć na posterunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
22 godz. i 1 min temu
  • 14
Mam jeszcze Kolumbia-Kongo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 21 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@CzeczenCzeczenski: Odpalaj, i tak na cieciowni oglądam ( ͡º ͜ʖ͡º) Siedzę tylko nocki więc dla mnie te mecze to zbawienie.
  • Odpowiedz
Canis___Majoris
Canis___Majoris 21 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@Canis___Majoris:
Canis__Majoris - @Canis__Majoris:

źródło: 1000000385

Pobierz
  • Odpowiedz
Canis___Majoris
Canis___Majoris 21 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@Canis___Majoris: pierwszy strażnik pozdrawia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Canis___Majoris
Canis___Majoris 21 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@CzeczenCzeczenski:
Canis___Majoris - @CzeczenCzeczenski:

źródło: 1000000386

Pobierz
  • Odpowiedz
Canis___Majoris
Canis___Majoris 21 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@Canis___Majoris: drugi też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Canis___Majoris
Canis___Majoris 20 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@Canis___Majoris: Się produkuję jak nigdy, bo zwykle tylko oglądam i plusuję. Zero plusów, tu moje ciecia miejsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Kapppa111
Kapppa111
22 godz. i 7 min temu
  • 4
#mecz
Ależ ci Chorwaci są słabi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Kapppa111: Jeszcze się zdziwisz, to jest turniej. Podziękuj łysemu z fifarafa. W grupie grasz by wyjść, teraz jest więcej drużyn, najlepsi piłkarze po sezonie w ligach krajowych i innych ligach mistrzów+ mecze reprezentacyjne. Kto odpowiednio siły rozłoży, daleko zajdzie. Możesz biegać jak by jutra miało nie być - tak jak przylądki czy inne kurakao drinki. Oni mają świadomość że w finale raczej nie zagrają. Dają z siebie wszystko i fajnie
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
23 godz. i 15 min temu
  • 20
Generalnie u Remlezara na truskawkach to jest prawie jak all inclusive, nawet można sobie meczyk w nocy obejrzeć.
#przegryw #mecz
matixrr - Generalnie u Remlezara na truskawkach to jest prawie jak all inclusive, naw...

źródło: 1000006649

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris 23 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 1
@matixrr: Luksusy, w kolorze, kto to widzioł.
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
przedwczoraj, 07:35:00
  • 164
#heheszki #humorobrazkowy #rudybebok #polityka
InnyWymiar90 - #heheszki #humorobrazkowy #rudybebok #polityka

źródło: temp_file4733799721740863974

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris wczoraj, 01:24:50 via Wykop
  • 0
@InnyWymiar90: Dziękuję panie premierze Tusk za pogodę, yebać pisiorów i konfederusków. Prawicowych chłopów, przebierających się za baby też.
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0
wczoraj, 00:00:19
  • 15
Czarno biało, trochę jak na szachownicy to wygląda xD
#mecz
BELM0ND0 - Czarno biało, trochę jak na szachownicy to wygląda xD
#mecz

źródło: temp_file5037656563004242802

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris wczoraj, 00:11:29 via Wykop
  • 3
@BELM0ND0: Matka Sarr była chyba na imprezie zagranicznej.
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
przedwczoraj, 23:55:06
  • 2
#mecz jazda Norwegia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canis___Majoris
Canis___Majoris wczoraj, 00:00:38 via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: Płyniemy!!! Huh! Huh! Huh!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking