Ależ mam dzisiaj dooobry humor ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) W końcu do opini publicznej, wykopu zaczyna prawidłowo docierać to, o czym mówiłem od wielu lat: że nasi wspaniali, nietykalni lekarze to po prostu w 80% zwykłe konowały. Nawet nie wiecie, jak bardzo mnie to cieszy! Przez tyle lat, w absolutnie każdej dyskusji czy
@olokynsims: jaka to procedura pozwala zapisywać antybiotyki na wirusy? Lekarze nigdy nie dostają po łapach nawet za bezposrednie doprowadzenie do śmierci/ trwalego uszczerbku.
O co chodzi z tym safe ? Czemu 80% jest za na wykopie? Przeciez istnieje dziwny mechanizm praworzadnosci+ to jest w euro.... chyba to nie jest oczywisty deal. #polityka
@Wookie2020: Widać po twoim żarcie o józku. Polisololata jest dobrym narzedziem finanasowym w sporej ilości przypadkow i podatkowo mozna sporo ugrac od 2024 tylko trzeba dobrze pit rozliczac. Tu nie ma zadnych oczywistości.
Czytając Wykop, zauważyłem, że co jakiś czas ktoś narzeka na lekarzy różnych specjalizacji. Zawsze znajduje się osoba, która krytykuje tę wypowiedź, twierdząc, że jacy to lekarze nie są wykształceni i kompetentni.
Nie dajcie się nabrać! Lekarze to w 80-90% melepci bez kompetencji, doprowadzający obywateli do poważnych powikłań. Niestety, każdego dorosłego czeka nauka jedzenia, aktywności fizycznych, działania antybiotyków i innych podstawowych leków. Tylko tak będziecie w stanie godnie żyć i pomóc w potrzebie sobie
@Byku dlatego wierze mocno w rozwoj S.I w temacie diagnozy danych schorzeń. Ludzie czesto maja bledna diagnoze i sa leczeni przez kilka, kilkanascie lat na cos, na co nie powinni.
Siema #mikrokoksy i #gotowanie. Szukam fajnej patelni na co dzień, żeby móc spokojnie gotować dla siebie. Ważne, żeby była dość duża, bo chcę zmieścić w niej sporo mięsa (800gramów powiedzmy indyka) i warzyw (900gramów) jednocześnie. Najlepiej, żebym nie musiał jej cały czas mieszać, tylko czasem zostawić na chwilę samej sobie. ( ͡°͜ʖ͡°) Ale dbanie o jakieś powłoki i wrażliwość na zmianę
Cześć szukam fotela biurowego dla wysokiej osoby (1,98m) Czy możecie mi coś polecić? Celuję w 1k Pln ale jeśli warto dopłacać 1.5k też wchodzi w grę. Diablo Chairs to całkowita porażka. Ilość art sponsorowanych mnie przytłacza #biuro #fotel #programowanie.
Cześć, Potrzebuje wiedzy na temat wdrażania produkcyjnego aplikacji napisanych we flasku. Jakies sugestie dla laika? Mały road map co muszę się dowiedzieć żeby postawić coś na aws. #programowanie #flask #django
@Byku najszybciej to tak jak mówi @Lunatik. Możesz to zrobić na prostym ec2. Cała aplikacje owijasz w dockera, wystawiasz nginxa, podpinasz domene i gra i buczy. :)
@Byku: kup sobie w botlandzie czujnik ruchu + jakieś zasmarkane arudino w 10 minut napiszesz kod - gdy zostanie wykryty ruch to procek wyśle do kompa wiadomość po serialu którą sobie dowolnie odczytasz jak i gdzie chcesz
W końcu do opini publicznej, wykopu zaczyna prawidłowo docierać to, o czym mówiłem od wielu lat: że nasi wspaniali, nietykalni lekarze to po prostu w 80% zwykłe konowały. Nawet nie wiecie, jak bardzo mnie to cieszy!
Przez tyle lat, w absolutnie każdej dyskusji czy