Wpis z mikrobloga

@3brd: @KonTrojanski6-10-21 @ekstragarbaty pompa światło i dobra poza to 15-20kg masy mięśniowej, sam ważę ponad 100 obecnie na 10-12 procent tkanki tłuszczowej i potrafię w większych koszulkach wyglądać jakbym coś ledwo ćwiczył.

Zresztą on ze sterydów nie zszedł w ogóle tylko zmniejszył dawki jak już, poza tym ma zdjęcia i filmy gdzie dalej forma jest mega, widać też ze naprawdę zszedł te 4-6kg od tego zdjęcia, no max
  • Odpowiedz
@ekstragarbaty: dobra byki coś wam napisze nie broniąc owcy, wg mnie gość był na b----e ale jak sam się wkręciłem mocno w bieganie które później przerodziło się w triathlon to z 85kg zszedłem do 65kg i to tak wyglądałem jak więzień Auschwitz bo nie miałem masy mięśniowej tylko byłem ulancem więc poniekąd jestem w stanie zrozumieć że gość tak wygląda, dodatkowo złamał 3h co w ogóle jest grubym wynikiem
  • Odpowiedz
@MilosnikPatologi: nie wiem skąd ta beka bo ogólnie masz racje. Na pewno bił i pewnie bije temat, ale oświetlenie, pozycja oraz koszulka oversize zrobią ogromną różnicę. Dobrze wyciągnięte szczegóły nawet ze średniego koksa zrobią dobrego koksa na zdjęciu. Oczywiście, że mu masa spadła od biegania i odstawienia igły, ale w okresie po lewo w normalnych warunkach nie wyglądał nawet w zbliżonym stopniu jak na zdjęciu
  • Odpowiedz
Wykopki jak zawsze xD na wszystkim się znają.
Stówka na BP nie zrobiona a do pier... Pierwsi

@IntruderXXL co myślisz? Całe życie natural owieczka?
  • Odpowiedz