Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
pytanie do przede wszystkim porządnych Mirków, braci z tagu #przegryw, ale też do failed normików i do low-quality normików:
Jak można mieć MAŁO znajomych? Często ktoś pisze na wykopie, że ma mało znajomych i ja się zastanawiam jak to możliwe. Albo ktoś jest toksycznym/aspołecznym/nudnym/wycofanym/upośledzonym przegrywem i wtedy ma równe 0 (słownie: zero) znajomych albo jednak nie ma tych odpychających cech i wtedy jest atrakcyjny dla większości ludzi (a nie dla kilku osób). Jeżeli ktoś ma 0 znajomych - wiem, że to przegryw. Jeżeli ktoś ma 50-100 bliskich znajomych, cotygodniowe imprezy, sylwestry, wakacje z przyjaciółmi - wiem, że to dynamiczniak. Ale jak można mieć, np. 5-10 znajomych???? To dla mnie jakaś abstrakcja. Jesteś atrakcyjny dla 5, więc pewnie znalazłoby się jeszcze wielu innych, dla których byłbyś atrakcyjny. Mogę udowodnić to na swoim przykładzie: W młodości byłem chadlite, piłkarz, imprezy, dziewczyny zmieniane jak rękawiczki, wakacje ze znajomymi po całej Europie. Wtedy utrzymywałem regularny kontakt mniej więcej z jakąś setką osób. Potem na studiach zmiana o 360 stopni (#pdk) i równe zero znajomych aż do dzisiaj (lvl 30). Albo masz w opór albo nie masz wcale - tak ja to widzę. Moglibyście mi więc wytłumaczyć jak to jest, że ktoś ma wąskie grono znajomych?
#znajomi #przyjazn #relacje #wysryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6233313b1babbb3176f1f4a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6