Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
pytanie do przede wszystkim porządnych Mirków, braci z tagu #przegryw, ale też do failed normików i do low-quality normików:
Jak można mieć MAŁO znajomych? Często ktoś pisze na wykopie, że ma mało znajomych i ja się zastanawiam jak to możliwe. Albo ktoś jest toksycznym/aspołecznym/nudnym/wycofanym/upośledzonym przegrywem i wtedy ma równe 0 (słownie: zero) znajomych albo jednak nie ma tych odpychających cech i wtedy jest atrakcyjny dla większości ludzi (a nie dla kilku osób). Jeżeli ktoś ma 0 znajomych - wiem, że to przegryw. Jeżeli ktoś ma 50-100 bliskich znajomych, cotygodniowe imprezy, sylwestry, wakacje z przyjaciółmi - wiem, że to dynamiczniak. Ale jak można mieć, np. 5-10 znajomych???? To dla mnie jakaś abstrakcja. Jesteś atrakcyjny dla 5, więc pewnie znalazłoby się jeszcze wielu innych, dla których byłbyś atrakcyjny. Mogę udowodnić to na swoim przykładzie: W młodości byłem chadlite, piłkarz, imprezy, dziewczyny zmieniane jak rękawiczki, wakacje ze znajomymi po całej Europie. Wtedy utrzymywałem regularny kontakt mniej więcej z jakąś setką osób. Potem na studiach zmiana o 360 stopni (#pdk) i równe zero znajomych aż do dzisiaj (lvl 30). Albo masz w opór albo nie masz wcale - tak ja to widzę. Moglibyście mi więc wytłumaczyć jak to jest, że ktoś ma wąskie grono znajomych?
#znajomi #przyjazn #relacje #wysryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6233313b1babbb3176f1f4a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: perdolisz jak potrzaskany ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie ma znajomych to nienormalny, przegryw. toksyczny uj itd.
Wystarczy być introwertykiem jak ja którego nigdy nie ciągło do większej grupy ludzi, mieć fobie społeczną, nerwicę etc.
Wielu ludzi najlepiej czuje się w mniejszym towarzystwie i tyle w temacie.
  • Odpowiedz