Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atypical
Atypical

Atypical

Dołączył 6 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2038
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2038
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2
Atypical
Atypical
Atypical 29.10.2024, 22:40:24
  • 12
Pomijając to, że napisałem dzień dobry przed północą xD
To Janusz ściągnął auto po kasacji bądź zalaniu z Francji i szuka jelenia, a OtoMoto ma w dupie takie zgłoszenia

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody #renault #januszebiznesu
Atypical - Pomijając to, że napisałem dzień dobry przed północą xD
To Janusz ściągnął...

źródło: 1000012352

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
29.10.2024, 22:59:31 via Wykop
  • 9
@JonaszSynGrazyny: @curiousboi chce ukryć sprawdzenie auta w polskiej historii pojazdu.
Vin pewnie też lewy żeby nie sprawdzić odpłatnie tej historii.

Auto na 99% było skasowane kompletnie albo zalane w powodzi, bo ogłoszenie stoi już z dobre 2 miesiące, a z takim przebiegiem to Clio gdyby było zadbane sprzedałoby się w kilka dni
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
29.10.2024, 23:00:55 via Wykop
  • 0
@curiousboi: za te pieniądze poszedłbym w Abartha Punto Evo
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
30.10.2024, 06:44:01 via Wykop
  • 0
@NuklearnySzpadel: wooo! gość Ci odpisał, oglądałeś czy w jaki sposób znalazłeś datę pierwszej rejestracji?
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
30.10.2024, 10:04:45 via Wykop
  • 0
@Wiotq: 1.6THP? Daj sobie spokój
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 02.10.2024, 12:03:18
  • 216
Jak ja pluję na otomoto niesmaowicie.

Handlarzyna zamiast vinu jest xxxxxxxx zamiast numeru rejestracyjnego xxxxxx a w wiadomości prywatnej dostaje coś takiego:

Natomiast po zgłoszeniu dostaje maila jak w komentarzu

#otomoto #samochody #motoryzacja
Atypical - Jak ja pluję na otomoto niesmaowicie.

Handlarzyna zamiast vinu jest xxxxx...

źródło: 1000011985

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
02.10.2024, 12:03:38 via Wykop
  • 94
Atypical

źródło: 1000011984

Pobierz
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
02.10.2024, 23:49:59 via Wykop
  • 2
@matiKKS: no ja raz właśnie się naciąlem na taką właśnie sytuację, tylko że jechałem obejrzeć auto 400km stąd. Od tamtej pory jak nie mam vinu i nie jestem w stanie sprawdzić historii danego auta, to nigdzie nie jadę
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 01.10.2024, 10:12:20
  • 1
Jeździł z Was ktoś Clio 3 RS CUP?

Warto kupić takie w wersji R27 F1 za 54k? 2008r 130k przebiegu, pełna seria.

Miała być Fiesta ST ale pojawił się taki Renault i już nie wiem czy 50k bardziej warte w nowszego forda (2015 z silnikiem Ecoboost)
Czy w stare Clio z całkiem wysokoobrotową jednostką wolnossącą.
Atypical - Jeździł z Was ktoś Clio 3 RS CUP?

Warto kupić takie w wersji R27 F1 za 54...

źródło: 1000010440

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
01.10.2024, 11:04:39 via Wykop
  • 0
@KHOT: nie, akurat nie ten xD

1.6 EB jest po prostu całkiem udanym silnikiem, ale to dalej Ecoboost. Jak działa to działa, jak nie to tylko wymiana silnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 25.09.2024, 09:41:40
  • 0
Mirki, biję się z myślami co do zakupu samochodu, może ktoś z Was na chłodno potrafiłby mi doradzić?
Wiem, że nie podejmie nikt za mnie decyzji, ale potrzebuję rozsądnej porady, bo z jednej strony bardzo bym chciał mieć fajne auto, a z drugiej strony nie bo można kasę przeznaczyć na inne hobby (np simracing gdzie pojeżdżę każdym autem xD)

Załóżmy że mam 70tys oszczędności, mieszkanie mam, więc na to odkładać już nie muszę, chyba
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
25.09.2024, 09:48:29 via Wykop
  • 3
@Atypical: Przecież zacznij od gruza a jak Ci się znudzi to kupisz nowsze auto. Jak na razie nie masz żadnego samochodu to nawet nie wiesz czego oczekujesz zapewne ;d
  • Odpowiedz
OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
25.09.2024, 09:57:15 via Wykop
  • 3
ciągle nie mogłem spać spokojnie


@Atypical: przemyśl czy w takim razie w ogóle chcesz samochód, skoro powoduje u Ciebie stres.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 24.09.2024, 21:12:24
  • 1
Kurde czemu ludzie na OtoMoto podają nieprawidłowe numery Vin albo nie dodają ich wcale, a w wiadomości prywatnej wysyłają poprawny Vin bez żadnych problemów?

#otomoto #samochody #motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walokid
walokid
25.09.2024, 06:59:55 via Wykop
  • 4
a w wiadomości prywatnej wysyłają poprawny Vin bez żadnych problemów?


@Atypical: nie wiem bo jak nie ma vinu to od razu przestaje być zainteresowany
  • Odpowiedz
r.....7
r.....7
konto usunięte 27.09.2024, 04:10:53 via Wykop
  • 1
@Atypical: bo są p------i i tyle
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 20.09.2024, 10:29:54
  • 0
Byłem oglądać samochód i na postoju klimatyzacja przestała chłodzić, no i potem już nie odpalała.

Dzisiaj mi napisał gościu, że był to sprawdzić i klima działa tylko było 2x więcej czynnika w układzie niż powinno być i że wystarczyło odciągnąć.

Nie znam się kompletnie na tym, ale mogło tak być czy raczej taka ilość mogła coś tam pouszkadzać i np kompresor się przycina, a gość mnie robi w balona, byleby kupić ten
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
20.09.2024, 10:42:21 via Wykop
  • 24
@Atypical: tak, robi Cię w balona. Możliwe że jest nieszczelność i po prostu dobił czynnika żeby chwilę podziałało
  • Odpowiedz
Retoryk
Retoryk
20.09.2024, 10:57:39 via Wykop
  • 4
@Atypical: wałek
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 11.09.2024, 19:12:12
  • 1
Hej, gdybyście mieli wynająć mieszkanie i firma wynajmująca dałaby Wam tak skonstruowaną umowę, z regulaminem bralibyście to?

Nie wiem na ile to jest zabezpieczenie wynajmującego a na ile umowa skonstruowaną pod karanie za wszystko.

#nieruchomosci #wynajem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #bydgoszcz
Atypical - Hej, gdybyście mieli wynająć mieszkanie i firma wynajmująca dałaby Wam tak...

źródło: 1000011594

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
11.09.2024, 19:15:37 via Wykop
  • 5
@Atypical: tak mi się nudzi w domu, że już zakasam rękawy i biorę się za czytanie tego i weryfikowanie co tam jest xDDD
  • Odpowiedz
S.....r
S.....r
konto usunięte 11.09.2024, 20:59:49 via Wypiek
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 19.08.2024, 06:56:56
  • 394
Jadę wczoraj S3 130km/h lewym pasem i wyprzedzam tych z prawego. Za mną pojawiło się BMW o dziwo nie podjechało pod zderzak, zasygnalizowało lewym że chce wyprzedzić. Zjechałem na prawy pas zaraz po skończeniu swojego manewru wyprzedania, a beemiarz podziękował awaryjnymi i pojechał dalej...

Gość chyba nie przeszedł szkolenia dla kierowców BMW.
Zepsuł mi moje uprzedzenie. Chociaż? Wyjątek potwierdza regułę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
19.08.2024, 06:58:21 via Wykop
  • 256
@Atypical: to nie było jego auto
  • Odpowiedz
WyuArtykyu
WyuArtykyu
19.08.2024, 06:58:57 via Wykop
  • 438
@Atypical: masz halucynacje z niedożywienia, albo bait
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 02.08.2024, 07:27:09
  • 150
Wy też tak macie, że każdy kolejny dzień jest na takim autopilocie, że macie wrażenie jakbyście żyli jakby we śnie? Wszystko jest takie miałkie, praktycznie nic nie daje takiej psychicznej przyjemności jak choćby uczucie zaczynających się wakacji lub ferii w liceum, odpalenia swojej ulubionej gry czy oczekiwania dnia, w którym macie jakąś fajną wycieczkę.

Teraz każdy dzień jest emocjonalnie tak płytki, że czynności czy rzeczy, które z reguły powinny dawać przyjemność, są
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PawelW124
PawelW124
02.08.2024, 07:57:09 via Wykop
  • 30
@Atypical: U mnie jedyne co daje jakąś przyjemność to stare filmy i seriale.
Do niedawna jeszcze jedzenie dawało mi radość.
  • Odpowiedz
Cudny13
Cudny13
Cudny13
02.08.2024, 08:59:03 via Wykop
  • 127
macie wysmażone receptory dopaminowe od przebodźcowania

Detoks dopaminowy i potem okaże się, że głupi spacer na łonie natury to fantastyczne przeżycie

jesteśmy maszynkami sterowanymi przez hormony, ustabilizowanie ich pozwala na zdrowe i silniejsze odczuwanie emocji (czasem też tych złych)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 23.07.2024, 09:06:52
  • 75
Odwiedził Cię mój pies.

#psy #zwierzeta #niebieskiepaski #psiarze
Atypical - Odwiedził Cię mój pies. 

#psy #zwierzeta #niebieskiepaski #psiarze

źródło: 1000002999

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
23.07.2024, 09:15:00 via Wykop
  • 3
@blablalbla: zapytam się go czy chce.
Mówi, że nie chce
  • Odpowiedz
blablalbla
blablalbla
blablalbla
23.07.2024, 09:17:34 via Wykop
  • 3
@Atypical: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 09.07.2024, 07:07:28
  • 12
Mirki na placu boju zostały dwa hothatche segmentu B
I nie potrafię się zdecydować na konkretny egzemplarz.
Ktoś z Was ma bądź miał możliwość jazdy tymi modelami? Co byście wybrali? Auto będzie autem daily a nie tylko weekendówką.

Fiesta ST200 2017 vs Clio IV RS Trophy 2017

Za
Atypical - Mirki na placu boju zostały dwa hothatche segmentu B
I nie potrafię się zd...

źródło: 1000010285

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moglesznamizjednejwazy
moglesznamizjednejwazy
09.07.2024, 07:13:26 via Android
  • 263
@Atypical manual i frajda z jazdy to najwiekszy mit 21 wieku stworzony przez upalaczy gruzow z zaspawanym dyfrem
  • Odpowiedz
Tja88
Tja88
09.07.2024, 07:17:19 via Wykop
  • 147
manual i frajda z jazdy to najwiekszy mit 21 wieku


@moglesznamizjednejwazy:
Tja88 - >manual i frajda z jazdy to najwiekszy mit 21 wieku

@moglesznamizjednejwazy:

źródło: automat

Pobierz
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 03.07.2024, 18:05:17
  • 0
Pytanie do ekspertów, gdybyście mieli do wyboru
Forda Fiestę MK7 ST z 2016 albo Hondę Civic VIII TypeR z 2007 oba modele za 55k to który model byście wybrali i dlaczego?

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G06DbT
G06DbT
03.07.2024, 18:11:34 via Wykop
  • 2
@Atypical: fiestę. Od zawsze jeżdżę fordami, lubię te samochody.

Teraz mam focusa st.
  • Odpowiedz
lets_gou_tnijmy_wuosy
lets_gou_tnijmy_wuosy
04.07.2024, 07:51:37 via Wykop
  • 1
@PanStrasznieZuy: miałem mk2 st, i powiem ci że trafić coś sensownego to ola boga....

dużo egzemplarzy podkręconych softem gdzie silnik już nie domaga - problemy z tulejami, chłodzeniem itp - klasyczne użytkowanie żeby tylko dać w p---e i tyle. Silniki podkręcone na 290km softem a potem czeka remont po pałowaniu.

Znaleźć oryginał z mocą seryjną nie po młodym-wściekłym to naprawdę cud...
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 02.07.2024, 09:26:13
  • 0
Jadę ostatnio sobie drogą krajową, a przede mną jakiś Nissan Micra a przed nim ciągnik z przyczepą. Kierunek, zerknięcie w lusterka i zaczynam manewr wyprzedzania... Zdążyłem się rozpędzić do 90 jak mi auto zaczęło się dławić a pedał hamulca przestał reagować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdążyłem wytracić prędkość silnikiem i wyhamować ręcznym na poboczu.
Adrenalina lekko podskoczyła, bo mogłem być w gorszej sytuacji gdy by się taka akcja odwaliła ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
02.07.2024, 11:45:22 via Wykop
  • 0
@Sylwiusz89: nowy właściciel został poinformowany, żeby wymienił sobie na nowy przewód i najlepiej opaską metalową go zacisnął. To Audi TT jak na swój wiek bardzo zadbane tylko co jakiś czas ze starości wychodzą takie kwiatki
  • Odpowiedz
S.....9
S.....9
konto usunięte 02.07.2024, 11:56:48 via Wykop
  • 1
@Atypical: Audi TT to dla mnie sentyment, bo film wesele. Oni w 1999 roku czy 2000 naprawdę zniszczyli to auto;) Oby nowy nabywca nie był dzbanem i to zrobił. Czyste sumienie choć masz. Po prostu za dużo w życiu od ciotki co z 30 lat jako lekarka w pogotowiu pracowała co święta słyszałem o rozbitych fiatach uno, sejach czy cieniasach co harmonijkę przypominają, bo ktoś stwierdził, że dwa auta i
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 29.06.2024, 08:06:25
  • 0
Będę rozglądać się za autem dla siebie do 70k
I padło na małe i żwawe lecz chciałbym zapytać Was, może mieliście z którymś z nich styczność i możecie polecić bądź odradzić model:

1. Renault Megane 3 RS ( ͡° ͜ʖ ͡°) żółte rzecz jasna
2. Renault Clio 4 RS
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G06DbT
G06DbT
29.06.2024, 08:07:12 via Wykop
  • 2
@Atypical: za 70k możesz mieć problem dostać focusa 4 st.
  • Odpowiedz
trzaichlac69
trzaichlac69
trzaichlac69
29.06.2024, 09:51:06 via Wykop
  • 1
@Atypical: ufo ponad czasowe auto nawet w 2k24 roku.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 12.06.2024, 07:15:27
  • 14
Pamiętam jak grałem w plemiona dobre kilka miesięcy zanim przyjąłem się do jednego z większych sojuszy na serwerze. Warunkiem pozostania w nim było to, że trzeba było udostępnić czy tam udzielić zastępstwa na swoim koncie jednemu z założycieli tej gildii złodziei ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po udzieleniu dostępu, wojska z każdej mojej wioski zaczęły swój nieskończony marsz ku przygodzie w każdym możliwym kierunku, a puste wioski były przejmowane przez gracza będącego w zastępstwie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....4
g.....4
konto usunięte 12.06.2024, 07:25:49 via Wykop
  • 23
@Atypical: Powinieneś podziękować chłopakom, nauczyli Cię życia, może dzięki tej lekcji wybrnąłeś z sytuacji w życiu, która mogła by się skończyć o wiele gorzej.
  • Odpowiedz
Szr1h
Szr1h
12.06.2024, 08:01:39 via Wykop
  • 5
@Atypical: typowe na polskich serwerach. Ja gram na tribalwars.net i tam wieje luksusem mentalnym
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13
  • Strona 7 z 13
  • >
  • Lubię herbatę

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking