Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atypical
Atypical

Atypical

Dołączył 6 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2046
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2046
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2
Atypical
Atypical
Atypical 20.01.2022, 13:05:20
  • 150
Mirki wziąłem się za grę w szachy z Deską rezultat w komentarzu

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #szachy
Atypical - Mirki wziąłem się za grę w szachy z Deską rezultat w komentarzu


#hehe...

źródło: comment_1642683910wcvx3tvdREgkSAfG78TkNF.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
20.01.2022, 13:06:44
  • 162
Atypical

źródło: comment_1642684001eLAqu82pbgyWtPpdZ9JJZb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
EmcePomidor2
EmcePomidor2
20.01.2022, 13:09:16
  • 60
@Atypical: ziom to są warcaby
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 11.01.2022, 14:57:08
  • 124
Patrzcie przegrywy jaka mi się okazja trafiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz będę wielkim inwestorem (na wykopie już pełno poradników jest, więc wiem co i jak), a tutaj jeszce zostaje wprowadzony, wystarczy zapłacić im i już będę zarabiał grube bitcoiny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin #heheszki #c---------------a
Atypical - Patrzcie przegrywy jaka mi się okazja trafiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz będę wiel...

źródło: comment_1641913027QIM36pWqOyGf5yzKHP56P2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kexus512
kexus512
11.01.2022, 14:58:39
  • 382
@Atypical: zapytaj go czy nie chce ci oplacic a ty mu oddasz z pierwszej wyplaty jak zarobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
11.01.2022, 15:00:19
  • 67
@kexus512: niech cały czas opłaca, ja będę oddawał z % ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 08.01.2022, 17:48:49
  • 11
Pojechałem do rodziców a przywitali mnie jak króla
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jedzenie #gotujzwykopem #niebieskiepaski
Atypical - Pojechałem do rodziców a przywitali mnie jak króla 
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jedze...

źródło: comment_1641664112FuR1pADrNxVpXIyua7E4U7.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konopiapolska
konopiapolska
konopiapolska
08.01.2022, 17:53:04
  • 2
@Atypical: dwano nie jadłam smażonego chleba eh zazdro
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
08.01.2022, 19:12:12
  • 2
@konopiapolska: tez właśnie dawno nie jadłem, ale to jest tak dobre!
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 27.12.2021, 17:41:29
  • 116
Co ja mam mu napisać, że pierwsza rata 36k? xD

#januszebiznesu #olx #samochody #logikaniebieskichpaskow
Atypical - Co ja mam mu napisać, że pierwsza rata 36k? xD

#januszebiznesu #olx #sa...

źródło: comment_1640626858qyFqipz1KIDNeeacqBUE1G.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamotnyFapino
SamotnyFapino
27.12.2021, 17:42:22
  • 468
@Atypical: Odpowiedz że tak, po zapłaceniu całości rat otrzyma samochód.
  • Odpowiedz
pitu120
pitu120
27.12.2021, 17:42:53
  • 248
@Atypical: niech idzie ogarnąć sobie kredyt i przyjdzie do ciebie z kasą :D
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 25.12.2021, 11:52:24
  • 23
Dostałem kwiatka pod choinkę :v

Mam nadzieję, że ten mi nie uschnie
#lego #swieta #niebieskiepaski
Atypical - Dostałem kwiatka pod choinkę :v

Mam nadzieję, że ten mi nie uschnie
#l...

źródło: comment_164043311305HuUGTgsUMqtKcKc8lBol.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DejwiD
DejwiD
DejwiD
25.12.2021, 15:51:12
  • 3
@lazysoul: @cienki137: i po co ja się odzywałem???
DejwiD - @lazysoul: @cienki137: i po co ja się odzywałem???

źródło: comment_1640447468deHafT5mQLUFYze59Lf9sg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
25.12.2021, 20:09:39
  • 3
@lazysoul: taki w sam raz jest. Nie za duży nie za mały
( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej kup i sama sobie ocenisz

@agaja: pięknie będzie wyglądać na tej półce nad akwarium. Zrób sobie prezent na koniec roku :v

@Arnfinn napisz na kartce, że będziesz ją kochac, dopóki ten kwiat nie uschnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 17.12.2021, 20:51:39
  • 22
Udany prezent urodzinowy :v
#lego
Atypical - Udany prezent urodzinowy :v
#lego

źródło: comment_1639774288EmWrqQZvEdHmN6GggcmG6V.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anaheim
Anaheim
17.12.2021, 21:13:10
  • 0
@Atypical: jakieś malo legowe te okulary w zestawie
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
17.12.2021, 21:26:18
  • 2
@Anaheim: Bo te LEGOwe noszę teraz na nosie
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 16.12.2021, 08:41:39
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedobry
Niedobry
16.12.2021, 08:44:55
  • 1
@Atypical: Kto z klientem pracowal ten sie w cyrku nie smieje. A rodzinka jeszcze do tego to ho ho!
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
16.12.2021, 08:55:20
  • 5
@vateras131: Cubot kingkong, telefon taki pseudo pancerny wujek chciał kupić
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 11.12.2021, 07:30:28
  • 331
Dzisiaj kończę swoje 26 lat, spędzając dzień w pracy na oglądaniu filmów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Widziałem za oknem, że przejeżdżała śmieciarka

Dla wszystkich, którzy to czytają, życzę wiele dobrego i udanego dnia! (。◕‿‿◕。)

#urodziny #smutnazaba #niebieskiepaski #pracbaza
Atypical - Dzisiaj kończę swoje 26 lat, spędzając dzień w pracy na oglądaniu filmów (...

źródło: comment_16392077294PomCyQHY76680vn70aJGw.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....k
s.....k
konto usunięte 11.12.2021, 07:41:58
  • 7

Komentarz usunięty przez autora

dedronek
dedronek
11.12.2021, 08:16:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Atypical: wszystkiego najlepszego proszę Pana ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 02.12.2021, 11:47:38
  • 8
Specjalnie nie podałem numeru telefonu, to próbują scamować manualnie xD

Jestem ciekaw jak by to było, gdyby:
- zaproponiwala mi taki układ, że kupi z przesyłką OLX i wpłaca za nią hajs, odbiera rzecz prywatnie, a do paczkomatu wrzucam pustą kopertę. Przychodzi do niej paczka, Ona jej nie odbiera i odzyskuje kasę.
Ciekaw jestem ile osób się na to da nabrać( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oszukujo #
Atypical - Specjalnie nie podałem numeru telefonu, to próbują scamować manualnie xD
...

źródło: comment_1638445621IkdtXQtYGiInpB0rI6lC0X.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
02.12.2021, 11:55:25
  • 0
@Shrug: przez właśnie taki przekręt z odbiorem osobistym i pustą paczką w skrzynce?
  • Odpowiedz
Shrug
Shrug
02.12.2021, 21:08:06
  • 1
@Atypical: To miałem na myśli - https://www.wykop.pl/link/6368303/nowy-scam-na-olx-man-in-the-middle/
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 22.11.2021, 15:23:21
  • 82
Minęła 8 godzina pracy, jeszcze 4 zostały

Zrobiłem dwie papużki (。◕‿‿◕。)

#niebieskiepaski #pracbaza
Atypical - Minęła 8 godzina pracy, jeszcze 4 zostały

Zrobiłem dwie papużki (。◕‿‿◕。...

źródło: comment_16375945947VfQOeDYuDNP0Hk8Uaqf1R.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....3
konto usunięte 22.11.2021, 15:25:38
  • 11
@Atypical: fajna ta praca :D ja dziś sobie kolorowalam xd
L.....3 - @Atypical: fajna ta praca :D ja dziś sobie kolorowalam xd

źródło: comment_1637594734qG4GPOUwCgQ4lZnNhxJKHT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
22.11.2021, 15:38:56
  • 6
@Opportunist: i za picie kawy też
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 06.11.2021, 20:26:22
  • 119
Kiedy różowa nie potrafiła ustawić sobie zegarka na kuchence, ale jest inżynierem XD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #programowanie
Atypical - Kiedy różowa nie potrafiła ustawić sobie zegarka na kuchence, ale jest inż...

źródło: comment_1636230376WWYfP91Yc3FSTKnVkhowYo.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NuclearBlast
NuclearBlast
06.11.2021, 20:27:29
  • 34
@Atypical: kobiety też mogą programować... xD
  • Odpowiedz
bycjaktommyleejones
bycjaktommyleejones
06.11.2021, 21:35:47 via Android
  • 16
@Atypical to wyłącz jej na chwilę prąd w domu i zegar się zresetuje, ciekawe co wtedy zrobi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 03.11.2021, 16:52:47
  • 543
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany
03.11.2021, 16:54:09
  • 836
@Atypical: czekaj czekaj, on w tym korku jeszcze 6 razy zmieni pas i przy odrobinie szczescia cofnie sie 3 auta za Ciebie
  • Odpowiedz
d.....t
d.....t
konto usunięte 03.11.2021, 16:55:23
  • 321
@Atypical: typowy polak jest typowy. ja mam bekę z ludzi w pracy, którzy wyprzedzają mnie na ostatniej prostej, byle być tylko na parkinggu 30 sekund wcześniej.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 19.10.2021, 06:55:00
  • 3
To tylko #olx ale przez chwilę poczułem się jak Julka, do której pisze goscu na #tinder, a ona nie odpisała, bo spala XD

#logikaniebieskichpaskow
Atypical - To tylko #olx ale przez chwilę poczułem się jak Julka, do której pisze gos...

źródło: comment_1634626492CyZ8xAaHp94jttOF72bfWU.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
19.10.2021, 06:59:22
  • 20
@Atypical: Kiedy element próbuje kontaktować się z ludźmi, którzy nie rozumieją jego patusiarskiego slangu xD
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
Autor
19.10.2021, 07:24:41
  • 1
@dzieju41: mam tylko felgi XD
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 10.10.2021, 17:48:35
  • 45
Kto pracował kiedyś w podobnej firmie, ten się w cyrku nie śmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszex #heheszki #pracbaza
Atypical - Kto pracował kiedyś w podobnej firmie, ten się w cyrku nie śmieje ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1633888073lQt0AQ877EHGjPQ9BNSbou.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical
Autor
10.10.2021, 17:53:47
  • 13
@HBVST: tak to jest gdy jesteś inżynierem ale musisz najpierw zdobyć doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
s.....3
konto usunięte 10.10.2021, 18:08:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Atypical: na dole najcięższe rzeczy, u góry lekkie. To nie jest takie głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 07.09.2021, 18:43:38
  • 98
Mireczki pijcie ze mną kompot!
Za swoje ciężko zapracowane pieniądze, kupiłem swój pierwszy własny samochód!

#motoryzacja #samochody #chwalesie

Atypical - Mireczki pijcie ze mną kompot!
Za swoje ciężko zapracowane pieniądze, kup...

źródło: comment_1631040215lqpDfOAvUcqgXpwZWZb6oj.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sikzmiednicy
sikzmiednicy
07.09.2021, 18:44:45 via Android
  • 136
@Atypical fajny, taki rzułty.
  • Odpowiedz
m.....r
m.....r
konto usunięte 07.09.2021, 18:57:00
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 27.08.2021, 10:28:15
  • 415
Znalezione na FB
#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #2137
Atypical - Znalezione na FB 
#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpasko...

źródło: comment_1630060092si7801ECqIf11uHwVS4YuV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koleszkaleszka
Koleszkaleszka
27.08.2021, 10:31:52
  • 100
Są na tym swiecie rzeczy ważne i ważniejsze.
  • Odpowiedz
Saprofit
Saprofit
27.08.2021, 10:58:16
  • 188
@Atypical: 21:37 jest codziennie. Wizyta u psychologa raz na jakiś czas.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 12.08.2021, 13:46:20
  • 6
Mmmm, olx od 3 miesięcy nie zwraca mi 300zl za anulowana przesyłkę.

Pani Gosia z supportu:
"Prosimy cierpliwie czekać" XD

3 lata później: no mówiliśmy, że cierpliwie czekać, nie musi nas pan co roku upominać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atypical
Atypical
Atypical 11.08.2021, 18:30:45
  • 0
Mirki i Mirabelki mam nadgarstek 17cm, czy nowy Galaxy watch 4 z koperta 46mm nie będzie za duży?
Zdjecie z watchem 3 na łapie w wersji 45mm

Trochę nie #zegarki ale Wy tutaj się znacie.
#samsung #niebieskiepaski #rozowepaski
Atypical - Mirki i Mirabelki mam nadgarstek 17cm, czy nowy Galaxy watch 4 z koperta 4...

źródło: comment_1628706565QLA7J34UjQiPAtt8Eoib3G.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mathas
Mathas
11.08.2021, 18:42:14 via Android
  • 2
@Atypical Ja mam Galaxy Watcha 46mm, też chudy nadgarstek i mi pasuje ¯_(ツ)_/¯
Mathas - @Atypical Ja mam Galaxy Watcha 46mm, też chudy nadgarstek i mi pasuje ¯\(ツ)/...

źródło: comment_1628707334EKVyHEkEeTHsQV1vZaYnpY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Arachnos83
Arachnos83
11.08.2021, 19:00:17
  • 4
@Mathas: nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale uszy wystają za nadgarstek i wygląda to źle. Także nie pasuje, jest za duży.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 11.08.2021, 14:10:42
  • 5
Smacznej kawusi pozdrawiam wszystkich Mirusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#kawa #niebieskiepaski
Atypical - Smacznej kawusi pozdrawiam wszystkich Mirusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SPOILER

#kawa...

źródło: comment_1628690980oTclvJh8Pgi5sgaHeRG4eY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof_koszula
krzysztof_koszula
krzysztof_koszula
11.08.2021, 14:30:01
  • 1
@Atypical: Bolesławiec
  • Odpowiedz
Tygrysia_Lilia
Tygrysia_Lilia
11.08.2021, 14:38:51 via Android
  • 1
@Atypical (ง✿﹏✿)ง(づ•﹏•)づ mua
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical 10.08.2021, 22:47:21
  • 0
Mirki, jak to jest z tym Galaxy unpacked. Prezentują nowe sprzęty, a kiedy biedzie ich możliwość kupienia?

#technologia #samsung #smartwatch
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

musztym
musztym
musztym
11.08.2021, 04:43:57
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 10 z 13
  • >
  • Lubię herbatę

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking