Wpis z mikrobloga

@janek_kenaj: pamietam jak sie z wykopkow smieli ze daja im atencje XD w sumie mieli racje bo tfu bolska jest wypelniona takimi "fajnopolakami" z warsiawy, same wiochmeny patusy, cyniczne male zlodziejaszki, takie p0lki z mysia morda XD przeciez tego jest pelno, glownie takie szczury rozjezdzaja chodniki w warszawie, pokazesz takiemu ze zrobi zle to powie "a sram jak pani pies" i jeszcze odbyt do kamery pokaze... a podobni im nie zobacza
@janek_kenaj: Chyba jeszcze mnie nie było tutaj jak ta afera się pojawiła, a z filmików nie do końca ogarniam o co chodzi. Mógłby jakiś dobry Mirek streścić? Tej babce kurier nie chciał wnieść na piętro do chaty skrzynki z winem, czy jak?
@janek_kenaj ale w sumie o co chodzi bo nie kojarzę sprawy? Paczki do 30kg kurier ma obowiązek dostarczyć pod drzwi mieszkania. Nieważne czy w bloku jest winda czy nie. Przecież za to się normalnie płaci. Jak taksiarzowi nie chce się jechać bo korek i wysadzi cie 2 ulice wcześniej to też jest wg ciebie ok?
@cucaracha: Zwykle ma obowiązek dostarczyć do pierwszych drzwi, czyli jak na klatce drzwi nie ma to wtedy do mieszkania.
A afera się rozchodziła o to że zamówiła paletę z towarem i liczyła na to że kurier jej ją rozpakuje i wniesie w częściach ;) Obraziła się i zwyzywała kuriera w mediach społeczniościowych za to że się tego sam nie domyślił.
@chciwykrasnolud: o gurwa xDDD no to grubo
a z tym kurierem nie jest tak że musi po prostu dostarczyć pod adres? jak adresem jest mieszkanie w bloku to musi pod drzwi mieszkania?
Z drugiej strony zwykle jak poprosisz kuriera i nie goni go czas to po prostu pomoże, nieraz kurier pomagał mi wnieść meble czy pralkę do mieszkania mimo że nie miałem wykupionego wniesienia.