Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

276

"Najgorsze dopiero nadejdzie" - rynki szykują się na kataklizm

"Najgorsze dopiero nadejdzie" - rynki szykują się na kataklizm

Akcje traciły na ostatnich sesjach. Dotyczyło to też Polski. Inwestorzy z niecierpliwością wyglądają tego, co się wydarzy 9 kwietnia. Rozmyślają przy tym, czy nadejdzie recesja w USA

FXMAG
FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.04.2025, 06:27:01
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • To Znalezisko było promowane w ramach usługi Wykop Poleca przed osiągnięciem wymaganego progu wejścia na Stronę Główną. Obecnie to Znalezisko nie jest już objęte promocją.

    Info
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

wyluzujcie, to tylko zakład
bama-kala
z youtube.com
  • 0

Komentarze (82)

najlepsze

pako1910
pako1910
pako1910
08.04.2025, 15:58:30 via Android
  • 143
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
08.04.2025, 17:27:13 via Wykop
  • 88
@pako1910: Pożyjemy zobaczymy. Cła na Chiny już 104% i czekamy na odpowiedź Chin
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
08.04.2025, 18:23:41 via Wykop
  • 99
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kulorok
kulorok
kulorok
08.04.2025, 16:00:51 via Wykop
  • 82
Zawsze jest jakieś najgorsze przed nami. Np. spłonięcie planety.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rt_of_vnt
rt_of_vnt
08.04.2025, 16:37:51 via Wykop
  • 85
@kulorok: albo Jowisz się upomni o długi
  • Odpowiedz
kulorok
kulorok
kulorok
08.04.2025, 19:16:15 via Wykop
  • 8
@not_found: Widzisz? Zawsze.
  • Odpowiedz
_Wykop_Gwalci_Wolnosc_Slowa_
_Wykop_Gwalci_Wolnosc_Slowa_
_Wykop_Gwalci_Wolnosc_Slowa_
08.04.2025, 16:06:26 via Wykop
  • 26
Fear porn
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

telewizyjny_dym
telewizyjny_dym
08.04.2025, 20:54:31 via Wykop
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

awres
awres
08.04.2025, 21:09:26 via Wykop
  • 4
@telewizyjny_dym: programowalne pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º)
awres - @telewizyjny_dym:  programowalne pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
n_____S
n_____S
n_____S
08.04.2025, 21:18:47 via Android
  • 11
@telewizyjny_dym jedyna nadzieja w Chrystusie
  • Odpowiedz
hu-nows
hu-nows
09.04.2025, 03:34:09 via Wykop
  • 18
gdy "plebejskie" media piszą o kataklizmie i zbliżającej sie recesji to zapewne wypada hurtowo skupować przecenione akcje bo bedzie odwrotnie niz prognozują..
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szoorstki
szoorstki
10.04.2025, 19:22:16 via Wykop
  • 0
@hu-nows: myślałem że napiszesz aby skupować papier toaletowy
  • Odpowiedz
hu-nows
hu-nows
11.04.2025, 04:47:23 via Wykop
  • 0
@szoorstki: ladnie obywatela w pandemiach wytresowali, nadal masz zapasy? ;)

jak widac po gieldzie kolejny raz sie sprawdzilo, zeby nie traktowac doslownie co tam pismaki wysmarują, bo pracuja dla grubasow przeciw ktorym probujecie grac na gieldzie. Kierunek przeplywu pieniadza z gory skazany na wyleszczenie leszcza. To jest w ogole niepojete, ze ludzie traktuja wypowiedzi ceo wielkoego funduszu jako wskazowke a nie manipulacje

"Rozmyślają przy tym, czy nadejdzie recesja w USA.
  • Odpowiedz
robsonx
robsonx
robsonx
08.04.2025, 20:43:09 via Android
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Imriel
Imriel
08.04.2025, 21:16:42 via Wykop
  • 29
@robsonx: To tak jak ja: co zjadłem i wypiłem, tego już mi żaden kryzys nie odbierze!
  • Odpowiedz
dafto
dafto
dafto
08.04.2025, 21:46:52 via Wykop
  • 9
ja wszystko przepiłem


@ProstyHuop: ale pewnie zwroty były ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR
08.04.2025, 19:48:51 via Wykop
  • 13
Ulica odda, ja sie nie dam wyleszczyc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fullmonty
fullmonty
fullmonty
09.04.2025, 06:57:58 via Wykop
  • 1
@PROpagoTOR: słusznie, jak jesteś w miarę młody to zaliczysz jeszcze niejedną hossę na rynku akcji, sprzedawanie teraz to głupota
  • Odpowiedz
Gizd
Gizd
08.04.2025, 21:09:48 via Wykop
  • 10
Oni chcą raczej unicestwić Prezydenta USA. Ale gdyby coś takiego się wydarzyło to Vence będzie i tak kontynuował politykę Trumpa. Więc będą polować na obydwu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kresse
Kresse
08.04.2025, 22:03:18 via Wykop
  • 8
@Gizd: Nie będzie. Vance przytakuje Trumpowi tylko dlatego, że chce zrobić karierę. Wcześniej przecież go nazwał drugim Hitlerem - to człowiek-chorągiewka ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
09.04.2025, 05:30:47 via Android
  • -1
@Kresse dokładnie wydaje mi się, że w razie czego Vance'a dość szybko ustawionoby do pionu.
  • Odpowiedz
Bing0Bang0Bong0
Bing0Bang0Bong0
Bing0Bang0Bong0
09.04.2025, 08:36:39 via Wykop
  • 4
¯\(ツ)/¯
Bing0Bang0Bong0 - ¯\(ツ)/¯

źródło: rehergrerer

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SKG_GrOUP
SKG_GrOUP
08.04.2025, 20:20:40 via Wykop
  • 4
Tego błazna jeszcze ktoś bierze na poważnie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
3103
Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował
2776
Nie jedziemy na Mundial!
Nie jedziemy na Mundial!
2457
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
2134
A taki był mądry
A taki był mądry
2115
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #xtb
  • #inwestycje
  • #kryptowaluty
  • #meczennicyxtb
  • #gpw
  • #inwestowanie
  • #tesla
  • #usa
  • #ekonomia
  • #nieruchomosci
  • #trump
  • #heheszki
  • #finanse
  • #bitcoin
  • #meczennicypkn

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking