Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

396

Pomoc po pożarze dla kumpla

Pomoc po pożarze dla kumpla

Hej, mirkuje z wami ponad 10 lat i chciałbym jakoś odzyskać swoją godność w postaci pomocy dla kumpla i jego rodziny którzy potrzebują pomocy, stracili cały swój dobytek. Jak macie zbędny grosz to będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Masak
Masak
z
pomagam.pl
dodany: 05.02.2025, 19:50:50
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    wykopefekt
  • #
    zrzutka
  • #
    siepomaga
  • #
    pomagam
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (77)

najlepsze

LowcaSpuchy
LowcaSpuchy
05.02.2025, 20:16:59 via Wykop
  • 77
To ważna lekcja życiowa, ubezpieczenie kosztuje grosze. Ale to większy wysiłek niż założyć zbiórkę.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

toodrunktofuck
toodrunktofuck
05.02.2025, 20:24:25 via Wykop
  • 46
@LowcaSpuchy: nawet jeśli byli ubezpieczeni to ubezpieczyciel zrobi wszystko żeby zapłacić jak najmniej a pieniędzy i tak szybko nie zobaczą. Ubezpieczenie jest przeważnie bezproblemowe wtedy gdy sąsiad zaleje ci łazienkę i musisz pomalować ścianę i kawałek sufitu, przy większych szkodach zaczyna się jazda.
  • Odpowiedz
neo78
neo78
05.02.2025, 21:45:10 via Wykop
  • 36
To ważna lekcja życiowa, ubezpieczenie kosztuje grosze.


@LowcaSpuchy: Te umowy są tak skonstruowane że ubezpieczenie kosztuje grosze, ale my w zamian nic nie wypłacamy. Że sprzedali Ci puste opakowanie dowiadujesz się dopiero jak coś się stanie i trzeba je otworzyć.
  • Odpowiedz
miken1200
miken1200
miken1200
06.02.2025, 06:18:46 via Wykop
  • 35
Sytuacja jakich wiele, wydarzyła się tragedia i potrzeba pieniędzy.

Natomiast zastanawia mnie opis z wykopu "chciałbym jakoś odzyskać swoją godność w postaci pomocy dla kumpla i jego rodziny którzy potrzebują pomocy".

Wykopki wpłacając mają komuś ratować godność, bo założył koledze zbiórkę?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ray7
ray7
ray7
06.02.2025, 06:44:21 via Wykop
  • 3
@NiekazdemusieudajewAmeryce: że niby jak miał ratować ten dobytek, wynosić z pożaru ryzykując przy tym życie?
  • Odpowiedz
mihu99
mihu99
06.02.2025, 08:15:28 via Wykop
  • 1
@miken1200: Pewnie był podpalaczem albo zasnął naj....ze szlugiem (co w zasadzie jest tym pierwszym;p) }:-> :D:D:D....
  • Odpowiedz
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
06.02.2025, 07:00:04 via Wykop
  • 18
"CHCIAŁBYM JAKOŚ ODZYSKAĆ SWOJĄ GODNOŚĆ" co ty matkę kumplowi przeleciałeś że nie masz godności?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pol_czlowiek_pol_litra
pol_czlowiek_pol_litra
06.02.2025, 07:49:41 via Wykop
  • 1
@mpetrumnigrum: też mnie to zaintrygowało, dlatego... @Masak?
  • Odpowiedz
uzbek23
uzbek23
06.02.2025, 08:07:50 via Wykop
  • 4
@mpetrumnigrum: 10 lat na wykopie to nie przelewki
  • Odpowiedz
Eternal_Oblivion
Eternal_Oblivion
06.02.2025, 07:07:37 via Wykop
  • 17
sorry ale tutaj już codziennie pojawia się kilka żebro-zbiórek. tutaj pasował by mem z kasią dowbor: "podjełam decyzję, zapierd@l@ć do roboty!", każdemu ciężko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pinochet
pinochet
pinochet
06.02.2025, 06:24:37 via Wykop
  • 13
Czy ja dobrze rozumiem, że oni założyli zbiórkę na remont mieszkania komunalnego?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

konradpra
konradpra
06.02.2025, 07:19:32 via Wykop
  • 12
Widzę że wykop zamienia się w Żebram.pl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
06.02.2025, 06:29:08 via Android
  • 8
Dlaczego zrobił pożar dla kumpla? Fajni mi kumple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K1ngKunta
K1ngKunta
06.02.2025, 06:56:23 via iOS
  • 6
Zakop, zbiorka jakich wiele
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
06.02.2025, 06:26:45 via Wypiek
  • 6
To jest chybq nie fair w stosunku do osob co placa ubezpieczenie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kudlaty1992
kudlaty1992
06.02.2025, 08:21:58 via Wykop
  • 5
Na ubezpieczenie bylo szkoda? Dla tych co mowia ze i tak by nic nie dostali. Jakby tytul brzmial, "Mielismy ubezpieczenie od pozaru, ale ubezpieczyciel sie wypial" to sam bym wplacil, bo to jestem w stanie zrozumiec, braku ubezpieczenia nie jestem w stanie zrozumiec.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4293
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3747
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2626
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2648
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
2592
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wykopefekt
  • #pomoc
  • #pomocy
  • #zrzutka
  • #smiesznypiesek
  • #siepomaga
  • #polska
  • #pomagam
  • #zdrowie
  • #zbiorka
  • #rozdajo
  • #wykop
  • #koty
  • #zwierzaczki
  • #dzieci

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking