Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

229

Nowy prezes Orlenu odsłania karty. Aktualizacja strategii do końca roku

Nowy prezes Orlenu odsłania karty. Aktualizacja strategii do końca roku

Prezes Orlenu zapowiedział rewizję projektów realizowanych dotychczas, skupienie się na najważniejszych i aktualizację strategii

pabloeye
pabloeye
z
biznesalert.pl
dodany: 22.05.2024, 19:56:11
  • #
    biznes
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Obajtek w końcu nie kradnie
Hrabia_Wielki_Elektronik
z wgospodarce.pl
  • -14

Komentarze (213)

najlepsze

AncymonTEN
AncymonTEN
AncymonTEN
22.05.2024, 21:50:45 via Android
  • 169
Zobaczycie że ten łysy będzie miał gorsze wyniki spółki od Obsrajtka ale przytuli więcej.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wioslarz-umyslow
wioslarz-umyslow
wioslarz-umyslow
23.05.2024, 03:07:57 via Wykop
  • 52
@AncymonTEN: Ciekawa sprawa, Obajtek ponoć rozpoczął jakąś batalię sądową z poprzednimi kontraktorami, zebrał też audyt z zewnętrzenej firmy, żeby nikt nie zarzucił mu uprzedzenia. Okazało się, że sporo kasy szło do zaprzyjaźnionych kontraktorów powiązanych z jedną z partii. Jak Obajtek ich uciął i wyrzucił kilka osób, które kręciły się w okół tego, to nagle Orlen wykazał olbrzymie przychody. Ale jak widać trzeba to odkręcić.
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
23.05.2024, 08:53:18 via Wypiek
  • 38
@AncymonTEN JA MAM NADZIEJE ŻE BEDZIE MIAŁ GORSZE WYNIKI.

Cieszyć się z ekstra wyników monopolisty, którego podwyżki cen wpłynęły na inflację.
Jakim debilem trzeba być?

Mogę się założyć że jakbyś zobaczył 9zl na stacji to byś się nie cieszył z super wyników Orlenu
  • Odpowiedz
Hrabia_Wielki_Elektronik
Hrabia_Wielki_Elektronik
22.05.2024, 21:00:05 via Wykop
  • 129
Zysk netto Grupy Orlen za pierwsze trzy miesiące 2024roku wyniósł 2 mld 785 mln zł i był niższy o 6 mld 686 mln zł w porównaniu analogicznym okresem 2023 roku - podała spółka w raporcie finansowym. Drastycznie spadły też przychody koncernu

https://wgospodarce.pl/informacje/141568-bez-obajtka-zyski-orlenu-leca-na-leb
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

openwww
openwww
openwww
22.05.2024, 21:40:40 via Wykop
  • 134
@panczekolady: @panczekolady tylko dlaczego paliwo droższe?
  • Odpowiedz
Tytanowy_robak
Tytanowy_robak
22.05.2024, 23:12:19 via Android
  • 73
@panczekolady a paliwo droższe, eh głąby
  • Odpowiedz
TzK_
TzK_
23.05.2024, 07:40:22 via Wykop
  • 84
zaraz się okaże że zachodnie filie koncernu są nierentowne ale pojawiła się możliwość odsprzedaży po okazyjnej cenie naszym niemieckim partnerom ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

killer87
killer87
killer87
23.05.2024, 08:15:38 via Wykop
  • 38
@TzK_:
Nie no co ty.. przecież PO by tak nie zrobiło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SzejdiSlimSzejdi
SzejdiSlimSzejdi
23.05.2024, 08:33:18 via Wykop
  • 11
@TzK_: Póki co za Obajtka szwajcarski oddział Orlenu "zapłacił" 1.6mld za ropę, której nigdy nie otrzymał. W skrócie wał stulecia, no ale jak kraść do miliardy :DD Ale wiadomo polecimy tekstem o PO i Niemcach i cyk można grać w CS'a.
  • Odpowiedz
p.....s
p.....s
konto usunięte 22.05.2024, 22:19:33 via Wykop
  • 82

Komentarz usunięty przez moderatora

s.....c
konto usunięte 23.05.2024, 05:11:58 via Wykop
  • 23
@protanus:
s.....c - @protanus:

źródło: Screenshot 2024-05-23 at 07-13-05 wspanialy stary samochod sprawdzmy czy nawiew dziala - Szukaj w Google

Pobierz
  • Odpowiedz
JohnFairPlay
JohnFairPlay
23.05.2024, 07:09:03 via iOS
  • 9
@protanus to nie miało być po 5,19?
  • Odpowiedz

Poludnik20
Poludnik20
22.05.2024, 22:47:11 via Wykop
  • 66
1. Orlen Paczka do sprzedania, de facto likwidacji;
2. Stacja paliw to nie sklep
a) i nie wyszynk;
3. Wodór to bzdury;
4. Ceny paliwa wyższe niż za PiSu, bo okoliczności zewnętrzne niezależne od nas;
5. Patrzta jaki gabinet miał ten wojt Pcimia!!! (?).
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K.....l
konto usunięte 23.05.2024, 04:26:43 via Wykop
  • 56
@Poludnik20: Orlen paczka jest bardzo spoko
  • Odpowiedz
bones1909
bones1909
23.05.2024, 06:45:52 via Wykop
  • 46
2. Stacja paliw to nie sklep

a) i nie wyszynk;


@Poludnik20: I ten punkt wystarczy do tego, żeby stwierdzić że bladego pojęcia nie masz o czym piszesz.
  • Odpowiedz

Martenzyt_waleczny
Martenzyt_waleczny
23.05.2024, 07:16:53 via Wykop
  • 45
5,19zl za litr mordo, serio
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Martenzyt_waleczny
Martenzyt_waleczny
23.05.2024, 16:48:48 via Wykop
  • 2
@BaZyL4: a poza tym to była obietnicą tylko jednego człowieka a teraz rząd tworzy koalicja która się z tym może nie zgadzać i poza tym to oni nie obiecywali więc pobite gary xd
Dzięki za głosy, do zobaczenia w następnych wyborach a teraz wracaj do kołchozu kto będzie podatki płacił
  • Odpowiedz
qdry
qdry
qdry
24.05.2024, 12:01:53 via Wykop
  • 0
@Martenzyt_waleczny: jak dotąd tylko pis potrafił sterować centralnie cenami paliwa, było to odebrane przez społeczeństwo bardzo źle, a teraz co? Niby ich następca miałby robić to samo? Nikt z elektoratu Rudego nie oczekuje tego od niego, to była "wędka" na tych mniej ogarniętych, którzy są w-------i na pis, ale się zastanawiali na kogo zagłosować. Tam w jego przedwyborczej gadce było pełno takich "wędek".

Czarno listuj kogo tam chcesz. Nie wiem
  • Odpowiedz

bylem_simpem
bylem_simpem
22.05.2024, 19:58:44 via Wykop
  • 36
Prawda to, że de facto Krawiec rządzi z tylnego siedzenia? xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mihaueck
Mihaueck
23.05.2024, 10:55:43 via iOS
  • 2
@Pebejg ano, z ciekawości chciałem wygooglować co porabiał po 2015 i nic nie znalazłem…
  • Odpowiedz
Pebejg
Pebejg
Pebejg
23.05.2024, 11:00:15 via iOS
  • 2
@Mihaueck schowali go aby im nikt fachowca nie podebrał
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87
23.05.2024, 07:52:01 via Wykop
  • 28
Obajtka można lubić lub nie ale na podstawie danych trzeba przyznać, że dobrze prowadził Orlen. Nawet jeżeli te dane są zmanipulowane i w części nieprawdziwe to jednak wzrost kapitalizacji i inwestycji jest widoczny i niezaprzeczalny.
Ciekawi mnie jak będzie wyglądała ta rewizja projektów i planów przez nowego prezesa.. Bo jeżeli tak jak z pozostałymi strategicznymi inwestycjami Polski to strach się bać. Obstawiam, że sporo z tych inwestycji zostanie zawieszona albo będzie audytowana
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mecenas_dudala
mecenas_dudala
23.05.2024, 07:58:50 via Wykop
  • 18
@killer87: Idę o zakład, że jeszcze za tej kadencji zdążą op... Orlen.
Za chwilę ruszą machinę medialną do urabiania mózgów, tylko myślą jeszcze jak to zrobić najskuteczniej i bez przeszkód.
Pozamykają opizycję, uciszą niepokornych i zrobią co zechcą.
15 października pOlacy bezrefleksyjnie wybrali osiem gwiazdek.
Konsekwencje tego odczujemy wszyscy.
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87
23.05.2024, 08:28:30 via Wykop
  • 8
@Czill23:
Jeżeli myślisz, że to takie proste to dlaczego Krawiec będąc prezesem miał takie słabe wyniki?
  • Odpowiedz
rychu-nalepa
rychu-nalepa
22.05.2024, 23:44:33 via Wykop
  • 28
Właśnie Orlen ogłosił wyniki po zmianie władzy drastyczny spadek mimo, że paliwo nie po 5,19 cytat money pl,,Zysk netto Grupy Orlen za pierwsze trzy miesiące tego roku wyniósł 2 mld 785 mln zł i był niższy o 6 mld 686 mln zł w porównaniu analogicznym okresem roku ubiegłego. Przychody ze sprzedaży Grupy Orlen w pierwszym kwartale wyniosły 82 mld 332 mln zł i były niższe o 33 mld 496 mln zł rok
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

h225m
h225m
h225m
23.05.2024, 08:34:59 via Android
  • 13
@rychu-nalepa zmieny nastąpiły pod koniec lutego, ale tak, to zasługa nowych. Tak samo jak zyski w 4 kwartale 2023, gdy Orlen zarabiał tylko na gazie
  • Odpowiedz
Mandarex
Mandarex
Mandarex
23.05.2024, 10:48:22 via Wykop
  • 6
Właśnie Orlen ogłosił wyniki po zmianie władzy


@rychu-nalepa: Te wyniki za okres, w trakcie którego nic w Orlenie się nie zmieniło po zmianie władzy? XD
  • Odpowiedz

makumak
makumak
makumak
23.05.2024, 08:04:59 via Wykop
  • 26
Rynek pozytywnie zareagował na nową wizję nowego uśmiechniętego prezesa. Niech żyje partia!
makumak - Rynek pozytywnie zareagował na nową wizję nowego uśmiechniętego prezesa. Ni...

źródło: Screenshot 2024-05-23 at 10-03-48 orlen akcje - Google Search

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

takjestembordo
takjestembordo
23.05.2024, 08:25:56 via Wykop
  • 11
@makumak: już raz ogłaszaliście, że ORLEN STRACIŁ 5 MILIARDÓW. Notowania dzisiaj są 30% wyższe niż przed wyborami manipulancie.
  • Odpowiedz
takjestembordo
takjestembordo
23.05.2024, 10:28:22 via Wykop
  • 8
@QuDos: 6 października 54,6 zł, dzisiaj 67,33 zł czyli ok ~20%
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3148
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2963
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2569
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2279
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2062
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pieniadze
  • #firma
  • #finanse
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #polska
  • #ciekawostki
  • #praca
  • #przedsiebiorczosc
  • #januszebiznesu
  • #dzialalnoscgospodarcza
  • #pracbaza
  • #gielda
  • #inwestycje
  • #prawo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking