Zero zagrożenia. Droga czysta, ZAKOP. Jakiś idiota namalował sobie paski i teraz każdy ma respektować. Przepisy dawno zostały oderwane od logiki i zasad zdrowego rozsądku.
Sorry, ale kierowca, ciężarówki jak i jakas kurierka czy taxi, operatorzy wszelkiego rodzaju sprzętu to w wiekszosci ludzie malo mądrzy , jedyne co potrzeba to przejść kiepski egzamin, nie trzeba mieć matury, a egzaminy są łatwe. Sam zawsze powtarzam, ze na suwnicy potrafiłby nawet małpa jeździć. Tutaj sie liczy precyzja i umiejętność przewidywania, a czy myslisz czy nie odbija sie tylko na tym ile rzeczy r-----------z ( ͡°͜ʖ͡
@mamBMW: nie dzwonilem chcialem przestraszyc zeby łajza dostala upomnienie ... opisalem czas i miejsce i samochod ...... codziennie pracujes na ulicach miasta jako ogrodnik a on codziennie jezdzi bo to dostawca hurtowni ..... my mamy pomaranczowy kogut na dachu i jestesmy w stanie robic rzeczy wykozystujac go ale bez przesady !!! nie robimy takiego k------a nawet majac do tego w pewnym sensie prawo
oj tam, podwójna ciągła. przynajmniej w miarę szybko wyprzedził( ͡°ʖ̯͡°) w---w rośnie, jak się tiry przez kilkanaście kilometrów wyprzedzają na autostradzie. oni są bezkarni a w razie kolizji to właśnie oni przeżyją, bo jak osobówka z naprzeciwka pójdzie na czołówkę, to nie ma szans.
Komentarze (164)
najlepsze
w---w rośnie, jak się tiry przez kilkanaście kilometrów wyprzedzają na autostradzie. oni są bezkarni a w razie kolizji to właśnie oni przeżyją, bo jak osobówka z naprzeciwka pójdzie na czołówkę, to nie ma szans.