Wpis z mikrobloga

Rzadko pod tagiem #gimbynieznajo trafiają się książki. Ale jestem ciekaw czy ktoś kiedyś czytał książki z tej serii.

Horroro-przygodowa seria o uczniach tytułowej szkoły przy cmentarzu. W szkole tej dzieją się różne dziwne rzeczy. Kto czytał ten wie o czym to. Przeznaczone raczej dla młodszych, ale nie dla najmłodszych.

#ksiazki #ksiazka #bibliotekapubliczna #szkolaprzycmentarzu
Mleko - Rzadko pod tagiem #gimbynieznajo trafiają się książki. Ale jestem ciekaw czy ...

źródło: comment_d9y5nfZZiiPuCzuazNV5k3yTWHfaN4us.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naNNi: Hmm dzisiaj już te książki nie działałyby tak samo jak kiedyś, więc "Ulica strachu" ominęła mnie bezpowrotnie.

@dawne-dzieje: W sumie ja też nie pamiętam fabuły tych książek. Pamiętam, że były mega ciekawe i fajnie się je czytało.

@Daldek: Książka czy serial? : P
  • Odpowiedz
@Mleko: w czasie wakacji zawsze się polowało na te książeczki w księgarniach albo na straganach żeby było co czytać ;D

@FILEmoniusz: mam fajną książkę o wynalazkach ilustrowaną przez Martina Browna
  • Odpowiedz
mojej bibliotece publicznej było kilka części, więc nie musiałem polować :)


@Mleko: ale na wyjazdach np na mazury albo nad morze ;D to było takie fajne zawsze, np szukanie tych książeczek na przecenach w Węgorzewie albo w Giżycku albo w tych namiotach z tanimi książkami nad morzem
  • Odpowiedz
@Siwariusz: Też przeczytałem kilka dostępnych części z biblioteki. Przełom podstawówki, gimnazjum o ile dobrze pamiętam. W sumie jest tego 28 części.
  • Odpowiedz
@Mleko: aaaaaa, w życiu bym sobie o tym nie przypomniała, a teraz chcę z nostalgii przeczytać całą serię od nowa! i tylko nie wiem, czy Ci z tej okazji dziękuję, czy "dziękuję" ;)
  • Odpowiedz
@skrajnaa: Dziękować nie musisz :P tylko z doświadczenia wiadomo, że jak się powraca do jakiejś rzeczy po latach nie "smakuje" ona tak samo jak kiedyś. Tak jak to jest ze starymi grami/filmami/serialami itd.
  • Odpowiedz
@Mleko: wiem, oczywiście :) nie zmienia to faktu, że dla samego odczucia próbki ówczesnego "klimatu" fajnie byłoby do tego wrócić - nie spodziewam się absolutnie, że obecnie uznam to za świetną literaturę ;)

  • Odpowiedz