Wpis z mikrobloga

@fuuYeah: owszem, korzysta głównie z komponentów Symfony, ale ma w sobie parę innych ciekawych części składowych.

@wheezy123: jeżeli nie boisz się poświęcić trochę czasu na naukę, to Symfony. Yii2 mocno poszedł do przodu, względem swojej pierwszej wersji, ale mało jest chyba rzeczy tak elastycznych jak sf i jego komponenty.
  • Odpowiedz
@Jurigag: odnosisz się do Laravela czy Yii bo nie mam 100% pewności?

a cokolwiek chodzące szybciej od tego kloca jest lepsze xD


Pozwolę się nie zgodzić. Szybkość jest oczywiście bardzo ważnym aspektem, często kluczowym, ale owa "klocowatość" symfony przekłada się na bardzo dużą elastyczność i ona nie raz może przeważyć. Nie neguję plusów Laravela (bo zakładam, że to jednak o nim mówisz), bo pisałem w nim troszeczkę i bez bicia
  • Odpowiedz
Wszyscy coś narzekają na "kobyłowatość" Symfony2 ale ilu z Was tak serio doszło do ściany z tą jego powolnością i kobyłowatością i był to serio dla nich problem?

Stwórz dobry projekt, z dobrymi praktykami, dobrze go otestuj, wykorzystaj rest, angulara tak jak trzeba, zoptymalizuj bazę tak jak trzeba, nakręć 20 000 uników dziennie i powiedz mi, czy jest to symfony takie wolne. Bo 95% narzekań to szum ludzi, którzy nigdy go nie
  • Odpowiedz