Wpis z mikrobloga

Co się dosłownie 10min temu #!$%@?ło to padłem xD

Zatrzymały mnie nieoznakowane, kryminalne bagiety do rutynowej kontroli na bielskiej Wapienicy. Kontrola głównie pod kontem narkotyków, generalnie trzepanie całego samochodu, potem, dokumenty, gaśnice, trójkąty i takie tam pierdoły. Na końcu wzięli mnie do radiowozu na trzeźwość - nie mieli przenośnego alkomatu.

Siedzę sobie czekam, aż się urządzenie nagrzeje i nagle jednemu z miśków zaczyna dzwonić telefon i na dzwonek ustawione:


Dostałem tzw. ataku śmiechu i nie potrafiłem przez dłuższą chwilę dmuchnąć w ten śmieszny alkomat.

Bagiety też jakieś takie weselsze xD

#bagiety #narkotykizawszespoko #coolstory #bielskobiala #truestory
  • 55
@gentelman: Tylko jak się ma sprawdzanie trzeźwości do przeszukiwania przypadkowych osób. Nie mam nic do sprawdzania trzeźwości u kierowców bo stwarzają realne zagrożenie. Ale jakie zagrożenie stwarza trzeźwy kierowca, który wiezie ze sobą narkotyki? Ja bym był za wyrywaniem chwastów, którzy nie pozwalają się ludziom w spokoju naćpać. Bo czy kogoś złapią czy nie to on i tak będzie ćpał. A koszty za proces i zatrzymanie poniesiemy my wszyscy, a to
święty tomasz z akwinu widzi jak robisz #!$%@? z logiki, spłyciłeś do tego poziomu że wychodzi na to że panowie milicjanci szukali jedynie marychuaniny co prawdą nie jest


@gentelman: Gadasz głupoty i jeszcze mieszasz w to biednego świętego. Owszem - szukali tam grama marihuany, bo to jest właśnie to co zazwyczaj tam znajdują i to jest właśnie główny efekt takich poszukiwań. Strzelanie z bazooki do komara. Praktycznie żadna poprawa bezpieczeństwa ogromnym
@izsaj: @neib1: Kolejni "wiecznie uciśnieni" i "tresowani". @gentelman wam próbuje wytłumaczyć że policja nie przeszukuje samochodów w poszukiwaniu 1 grama tylko większej ilości bo jak sami zauważyliście to jak strzelanie z armaty do muchy. U mnie w mieście 2 lata temu szukali zielonej astry przez 2 dni - trzepali jak leci wszystkie (stare wersje i nowe) i wiecie co? Trafili 5kg amfetaminy i 8 suszu więc chłopcy nie #!$%@? o