Wpis z mikrobloga

Przygód z rozwalonym SGS 2 ciąg dalszy. Pobrałem pakiet narzędzi dla programistów, aby sterować nim z poziomu komputera, ale wychodzi na to, że mam wyłączone debuggowanie i nie mogę się do niego dostać... Czy jest jest jakiś sposób na przywrócenie ustawień fabrycznych, chciałbym go na części sprzedać, ale nie opchnę go z wszystkimi danymi które na nim są... _

#android #samsung #sgs2
  • 35
@haxxx: Z tego co pamiętam, koleżanka miała coś w swoim samsungu źle (nie pamiętam modelu, ale nie był to jakiś ich sztandarowy produkt) i wybrała się do swojego operatora. Tam facet wbił jej jakiś magiczny kod, który przywrócił ust. fabryczne. Więc coś takiego istnieje. A co mówi wuj G w tej sprawie?
@haxxx: No tryb recovery to o ile dobrze pamiętam same fizyczne przyciski, ale w pewnym momencie trzeba wybrać "yes" a więc widzieć co na wyświetlaczu więc pomyślałem o TV o ile można podłączyć.
@endl3ss: Fizyczne działają, można policzyć na spokojnie ile razy trzeba w dół zejść klawiszem i teoretycznie jest to do wykonania, bo do TV to nie mam za bardzo wiem czym go podłączyć.
@Rohnin: Ano widzisz też jest jakiś sposób. Pewnie spróbuję, jeśli będę go sprzedawał. Bo teraz patrzę i może bardziej opłacalne będzie naprawienie go za te 500 zł i sprzedanie w graniach 900 niż oddanie nie części za 300.
@endl3ss: Hmm z tego co pamiętam to było przeważnie w podobnym miejscu, ale ręki sobie uciąć nie dam że w tym samym :)

@dawidf: W sumie też na to nie wpadłem, a to chyba najprostsze rozwiązanie w tej #!$%@? sytuacji.
@haxxx: jak ja się cieszę że moja S2 jest ubezpieczona, już ma pęknięty dotyk na pół ale działa bo LCD cały - niedługo ją dam żeby robili ;)

Szkoda tylko ciebie i twojej S2 :<