Wpis z mikrobloga

Przygód z rozwalonym SGS 2 ciąg dalszy. Pobrałem pakiet narzędzi dla programistów, aby sterować nim z poziomu komputera, ale wychodzi na to, że mam wyłączone debuggowanie i nie mogę się do niego dostać... Czy jest jest jakiś sposób na przywrócenie ustawień fabrycznych, chciałbym go na części sprzedać, ale nie opchnę go z wszystkimi danymi które na nim są... _

#android #samsung #sgs2
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawidf: Ale Ci dobrze... Ja mam teraz dylemat czy naprawić za 520 i w październiku wziąć nowy telefon i tego sprzedać za około 800-900 czy popchnąć go na części za jakieś 200-300.
  • Odpowiedz
@haxxx: no to jest dobre pytanie, u chinolów cały wyświetlacz (digitizer + LCD) kupisz za 100 dolara, może jednak napraw? Nie patrz na Allegrowe ceny, poczekasz 2-3 tygodnie i będziesz miał w PL ;)
  • Odpowiedz
@dawidf: tylko kto mi to zrobi , cena kusząca ale gwarancji na to nikt nie da. A jak się w serwisie zrobi to normalnie ma się gwarancję
  • Odpowiedz
@haxxx: O ile masz pełny dostęp to pousuwasz wsio, SMSy czy pliki, oczywiście najłatwiej wgrać ROM o ile sposób zadziała, jeśli nie to na czuja przywrócić ustawienia fabryczne, może faktycznie "yes" jest statyczne, no kilka opcji masz jak coś.
  • Odpowiedz
@haxxx: no to idziesz do serwisu w Twoim mieście i dajesz żeby ci to wymienili (z twoimi częściami), myślę że byś sam sobie poradził jeśli jesteś trochę techniczny, tutorial na YT i jazda ;) To tylko podniesienie ramki z dotykiem i LCD, wypięcie taśmy, wpięcie nowego i voila.

Gwarancję masz u chinola, jak nie będzie działać to robisz refund i tyle, masz do tego prawo, AliExpress cię ubezpiecza :)

Jak
  • Odpowiedz
@endl3ss: w trybie download nie trzeba tam nic majstrować klawiszami, w recovery tak

@dawidf: Nie wiem czy autoryzowany serwis samsunga będzie chciał zrobić to na nieswoich częściach. A robiłeś to już na tych panelach z Chin ? Długo się czeka na dostawę ?
  • Odpowiedz
@haxxx: a czemu masz to dawać do AUTORYZOWANEGO serwisu Samsunga? Na 100000000000% gwarancji na to nie dostaniesz jak będziesz robić na swoich częściach. Rozumiem że chodzi ci o zachowanie gwarancji - to już jest twój wybór. Czekasz 2-3 tygodnie.

Nie miałem jeszcze okazji, ale jak widzisz wiele osób kupowało od tego gościa i działa ;) Zobacz komentarze, to samo co kupisz na Allegro o wiele drożej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vervurax: niby dotyk działa sprawdziłem na spokojnie, tylko poważnie się zastanawiam czy nie kupić tego ekranu w Chińczyków i zrobić samemu. Bardzo skomplikowane to się nie Wydaje
  • Odpowiedz