Wpis z mikrobloga

Test aparatu tego samego telefonu na Android i Windows Phone

#android #windowsphone #bojowkawindowsphone #bekazandroida #tylkowindowsphone

Wracając do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/9243040/test-aparatu-tego-samego-telefonu-na-android-i-win/

Wyjaśnienie: zupełna ciemność w pokoju, aplikacja aparatu na Windows Phone naturalnie włączona. Niestety na Androidzie nie, bo jak widać zawiesił się na etapie wyświetlania tapety. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
s.....r - Test aparatu tego samego telefonu na Android i Windows Phone

#android #win...

źródło: comment_UEfNCOeF18fBgOI6UdYf3IRaRkLdgb20.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@super: Stary, ja mam 4.4 i pewna aktualizacje do L. Więc co ty chcesz? Wasz WP to jest biedota, stary wy nie macje laggów i nie macie podstawowych możliwości, a ja nie mam laggów i mam w pełni modyfikowalny system, słaby troll. Zresztą chce kupić lumie 610 dostane tam 8.1 ? NIE. Więc twoje argumeny są inwalidami. BTW wiecej urzadzen dostanie 4.4 nmiz win8.1
  • Odpowiedz
@Vento: Które urządzenia? Jestes glupi czy tylko udajesz? Każde urządzenie z WP 8 dostanie ta aktualizacje, KAŻDE. Gownoargumenty czas zacząć. Galaxy trend dostanie 4.4 chociaz? NIE. Koniec dyskusji. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@gacork: mumia 610 dostanie 8.1?? OOo widzę ze masz bardzo ciekawe info. To ze Galaxy trend nie dostanie andka L to nie wina androida ty niemądry. Dyskusja juz byla dawno skończona.
  • Odpowiedz
@Vento: Jasne. Chociażby Galaxy S3, highend sprzed dwóch lat a jakoś 4.4 na nim nie będzie.

Było jasno powiedziane że żadna z Lumii z WP7 nie dostanie WP8/WP8.1 (wbrew pierwotnym obietnicom). Ja mam pierwszy model Lumii jaki wyszedł WP8 i wsparcie otrzymuję do dziś a od premiery telefonu minęły dwa lata.
  • Odpowiedz
@super: Do co Galaxy S3 to mają kitkaty, z palcem w d. Nie ma tylko jedna wersja

CZYLI NIE KAŻDA LUMIA DOSTANIE AKTUALIZACJE DO WIN 8.1! Tylko wybrane lumie są aktualizowane.

A szkoda bo chcialem kupic 610, no ale nie dostane aktualizacji.
  • Odpowiedz
@Vento: Chodzi mi o oficjalne Kitkaty do Galaxy S3 a nie gówniane mody.

Każda Lumia z WP8 ma 3 lata wsparcia ze strony MS, znajdź mi telefon u Sony/Samsunga/LG/innego-shitu-który-na-swoje-sprzęty-wgrywa-lagdroida który byłby wspierany przez tak długi czas. I tak, możesz porównać sobie nawet Galaxy Note z Lumią 520 co nie zmieni faktu że nawet androidowe highendy wypadają cienko jeżeli chodzi o wsparcie producenta w porównaniu do budżetowych Nokii.
  • Odpowiedz
@Vento: @super: super dobrze mówi. Microsoft już na początku zakomunikował że urządzenia z WP 7 aktualizacji do 8 NIE DOSTANĄ.Zaś każde urządzenie z WP 8 dostanie do 8.1 jak nie i do 9 ;) Nawet lumia 520 czy biedne prestigio za 300 zł. Tak jak kolega powiedział nawet SIII nie dostanie aktualizacji do (BARDZO DUŻO WNOSZĄCEGO) kitkata. Parodia i tyle.
  • Odpowiedz
@Vento: Fakt to producent decyduje o wsparciu ale to Google sprzedaje licencje producentom na odpowiednie wersje systemu. Google samo przyznalo ze budżetowych urządzeń aktualizować nie będzie bo raz niby parametry telefonów za slabe a dwa chodzi o $$$$. Nie hejtuje tu teraz moto g czy nexusow bo to naprawde bardzo dobre telefony i z bardzo dobrym wsparciem. Ale vento sory no taks prawda ze poniżej 1k androida kupywac sie po
  • Odpowiedz