Wpis z mikrobloga

Test aparatu tego samego telefonu na Android i Windows Phone

#android #windowsphone #bojowkawindowsphone #bekazandroida #tylkowindowsphone

Wracając do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/9243040/test-aparatu-tego-samego-telefonu-na-android-i-win/

Wyjaśnienie: zupełna ciemność w pokoju, aplikacja aparatu na Windows Phone naturalnie włączona. Niestety na Androidzie nie, bo jak widać zawiesił się na etapie wyświetlania tapety. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
s.....r - Test aparatu tego samego telefonu na Android i Windows Phone

#android #win...

źródło: comment_UEfNCOeF18fBgOI6UdYf3IRaRkLdgb20.jpg

Pobierz
  • 31
@Vento: nie ale dostane do GDR1,GDR2,DENIM itp itd i prawdopodobnie do Windowsa 9 hehe. Czyli nie dostane ? a do Kitkata chociaż? aha zapomniałem że nie,ok to nie było tematu
@gacork: Nie mogę się doczekać dziewiątki, może w końcu będzie można zarchwizować maila. Albo posłuchac muzyki jak człowiek.

Fajnie, że Lumie dostają aktualizacje. Tyle, że te update'y wprowadzają funkcjonalności, które powinny być już na starcie.
@Vento: Ja tu nawiązuje do wsparcia aktualizacji jakie dostają telefony z Windowsem a jakie z Androidem. Słaby troll.

@krl_krl: A co wnoszą te przeogromne aktualizacje na androidzie? Nowy wygląd suwaków off/on wifi? :D
@gacork: Chciałbym po ludzku posłuchać muzyki - nie mogę bo equalizera brak a zmiana piosenki syngalizowana jest trzaskiem.

Chciałbym też zarchiwizować maila w domyślnej aplikacji.

Chciałbym usunąć wątek sms/zablokować numer bez konieczności wychodzenia do kafelków i uruchamiania aplikacji stamtąd.

Chciałbym wyłączyć dźwięk wiadomości sieciowej albo chociaż go zmienić.