Wpis z mikrobloga

Przyłapałam mojego faceta na kłamstwie i oszukiwaniu mnie, wieczorem się z nim widzę i jeśli nie będzie miał #!$%@? dobrych argumentów i usprawiedliwienia to go rzucam w #!$%@?. Ale jestem #!$%@? a tu trzeba wytrzymać kilka godzi zanim się z tym #!$%@? zobaczę. Nie myślałam, że to pójdzie w taką stronę po niecałym miesiącu.

No nic, łączcie się myślami z alpaczką, mireczki.

#gorzkiezale #oswiadczenie #niebieskiepaski #zwiazki
  • 104
@alpaka: no pewnie #!$%@? bycie w "zwiazku" niecale 30 dni to taka powazna sprawa. Nie mowie ze zrobil dobrze ale Ty tez tu robisz jakies wywody jakby nie wiadomo co sie stalo...


@Bandian: Sry - albo umawiamy się na układ "posuwam cię i nie angażujemy się" - albo "angażujemy się i jest fajnie". Koleś zrobił dziewczynie mętlki w głowie a teraz ją zlewa. Ma dziewczyna rację, że ma żal i
@Nekron: miejmy nadzieję, że jednak nie

@ripp1337: nie zastanawiam się, na 90% to się dzisiaj skonczy, 10% pozostawiam dla cudu, nie wiem moze sie okaże, że ma raka dupy i w ciągu ostatniego tygodnia miał chemie (nie no jaja sobie robie tylko to mi pozostało :p) chce jedynie wyjaśnić sprawe bo nie lubię zostawiać otwartych spraw i mu wygarnąć jakim jest #!$%@?
@slepowzroczny: @alpaka: zawsze ktoś będzie cierpiał. Widzisz, okazał zaangażowanie, okazał się #!$%@?, bo pewnie kłamał. Ty okazałaś potem zaangażowanie i Cię olał. Teraz cierpisz Ty. I tak, wiem, jestem staroświecki, staromodny i w ogóle zacofany ciemnogród, ale seks jak się kogoś nie kocha, to głupia sprawa. Nie dość, że zawsze ktoś oberwie, to jeszcze jest to zwyczajna fizyczność. No i potem poznacie kogoś, kogo kochacie i czy będziecie mówić o
@Dariel: nie no cierpię tylko trochę, dzięki temu, że nie było tu żadnej miłości, jakby mi coś takiego #!$%@?ł po dłuższym okresie znajomości i jakby go kochała to bym to przeżyła dużo, dużo gorzej.

Bardzo fajne masz podejscie, wiele kobiet to doceni. :)

Jeśli się w przyszłości zakocham i zaangażuje to wydaje mi się, że jednak z osobą o podobnych poglądach na sprawy łóżkowe, bo nie wyobrażam sobie związku z osobą