Wpis z mikrobloga

Przyłapałam mojego faceta na kłamstwie i oszukiwaniu mnie, wieczorem się z nim widzę i jeśli nie będzie miał k------o dobrych argumentów i usprawiedliwienia to go rzucam w p---u. Ale jestem w-------a a tu trzeba wytrzymać kilka godzi zanim się z tym chujem zobaczę. Nie myślałam, że to pójdzie w taką stronę po niecałym miesiącu.

No nic, łączcie się myślami z alpaczką, mireczki.

#gorzkiezale #oswiadczenie #niebieskiepaski #zwiazki
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja od poczatku traktowałam to jako, że jedynie sie ruchamy i fajnie spędzamy czas


@alpaka: według mnie to zwykłe kur*****e się, mam nadzieje, że nigdy nie spotkam na swojej drodze takiej "kobiety" (w moim odczuciu kobietą jesteś tylko z biologicznego punktu widzenia) jak ty. Życzę ci tego na co sobie zasłużyłaś, czyli na nic dobrego.

  • Odpowiedz
@lisu1989: Tak, tak, wiem YOLO, tylko buk morze mnie sondzić. Taka jest ta twoja filozofia tego marnego życia które prowadzisz i ja ją akceptuje. Mało tego, nie interesuje mnie to jak żyjesz, nie pisze nic do ciebie, jak chcesz tak żyjesz. Wkładaj qtasa we wszystko, nawet w dziurę w szambie. Mam nadzieje, że twoja "kobita" będzie tak samo dawała się r----ć wszystkim np w kiblu na imprezie, czy po imprezie,
  • Odpowiedz
@TomZa11: skasowałem, bo przeczuwałem gównoburzę i intuicja mnie nie zawiodła, jesteś człowiekiem z zerojedynkowym podejściem do świata i na podstawie jednego zdania wyplułeś taki werbalny wymiot, idź pisać wiersze czy coś
  • Odpowiedz