Wpis z mikrobloga

#zabijgrubasa

Witam wszystkich. Dziś jest 02.09.2014. Moja aktualna waga to: 105,2 kg.

Zgodnie z zapowiedzią (info)przez kolejny tydzień odbędę tryb życia w którym ograniczam niezdrowe substancje oraz regularnie ćwiczę co wieczór.

Kolejny wpis pod tym tagiem już za tydzień. :)
  • 18
  • Odpowiedz
@cz4rnyy: mam na siłowni gościa .. schudł 6,5k w 4 tygodnie i zadowolony bo mu ktoś dietę tak ułożył, że nie chodzi głodny ;-) Zapłacił co prawda za dietę + trening, ale z treningu na trening widzę jak chłop znika w oczach ;-)
  • Odpowiedz
@cz4rnyy: słodkie i tłuste rzeczy też w pewien sposób uzależniają. cukier jest praktycznie we wszystkim. poza tym radykalna zmiana diety może niekorzystnie wpłynąć na stan twojego zdrowia.
  • Odpowiedz
@cz4rnyy: ale nie można nic robić zbyt gwałtownie, bo uzyskasz efekt jojo. musisz zmienić dietę, ale przede wszystkim styl życia. więcej ruchu itd. a jak nawet zjesz coś słodkiego to świat się nie zawali. lepiej pilnuj kalorii i licz je sobie żebyś nie przekroczył dziennego limitu.
  • Odpowiedz
@dreaper: Wiem, wiem. Dlatego chce ograniczyć cukry/tłuszcze do minimum, nie do 0. Nie chce ich wykluczyć całkowicie, lecz zmniejszyć ich ilość - no i wiadomo liczyć kalorie.
  • Odpowiedz