Wpis z mikrobloga

Nic ani nikt nie wyprowadza mnie z równowagi tak jak mój dziadek - dzisiaj od 7 rano robił pranie mózgu mojej mamie, że Nas źle wychowała, bo tak mu ksiądz powiedział. A i że 75% wychowania zależy od matki i według tego księdza to jej wina, że nie chodzimy do kościoła ( ja lvl 21, brat 18, siostra 17).

BO PRZECIEŻ KSIĄDZ TYLE DZIECI WYCHOWAŁ, ŻE HO HO!

Nienawidzę turbokatoli.

Pozdrawiam.

#gorzkiezale
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrenalina: brak szacunku można równoważyć - załącznik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo szanuję starszych ludzi, zwłaszcza takich którzy ciekawie opowiadają używając do tego ładnie skonstruowanych zdań. Jednak za bycie turbokatolem, który nie ma za grosz szacunku do drugiej osoby - automatycznie eliminuję z kontaktu.
G.....E - @adrenalina: brak szacunku można równoważyć - załącznik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardz...
  • Odpowiedz
@adrenalina: Ciesz się że masz dziadka "turbokatola" a nie muzułmanina bo byś już miała honorowo głowę ściętą. Twoja matka też jakaś dziwna bo u mnie w rodzinie nikt nie mógł mówić moim rodzicom jak mają mnie czy siostrę wychować czy to dziadkowie, ksiądz nieważne dostali by taką zjebe że hohoh
  • Odpowiedz
@adrenalina: Nie, twierdzę tylko że zawsze może/mogło być gorzej;p To jak nic nie pomaga to zerwać kontakt, nie wpuszczać do domu i tyle no chyba że jesteście "uzależnienie" od niego tzn. mieszkacie u dziadka albo liczycie na spadek
  • Odpowiedz