Wpis z mikrobloga

Nic ani nikt nie wyprowadza mnie z równowagi tak jak mój dziadek - dzisiaj od 7 rano robił pranie mózgu mojej mamie, że Nas źle wychowała, bo tak mu ksiądz powiedział. A i że 75% wychowania zależy od matki i według tego księdza to jej wina, że nie chodzimy do kościoła ( ja lvl 21, brat 18, siostra 17).

BO PRZECIEŻ KSIĄDZ TYLE DZIECI WYCHOWAŁ, ŻE HO HO!

Nienawidzę turbokatoli.

Pozdrawiam.

#gorzkiezale
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrenalina: Może to pomoże jakoś z dziadkiem:

PSYCHOORGANICZNY ZESPÓŁ SKRONIOWY – uszkodzenie płata (lub obu płatów) skroniowego. Oczywiście nie zawsze uszkodzenie płata skroniowego powoduje zespół skroniowy. Zaburzenia wywodzą się z cech charakteru, patologicznie rozdętych i zdeformowanych.

Przede wszystkim objawem jest spowolnienie toku myślenia. Mowę chorych charakteryzuje rozwlekłość, drobiazgowość i dygresyjność. Każdy element wypowiedzi może indukować kolejny, a pacjent bardzo negatywnie reaguje na przerywanie jego
  • Odpowiedz
@adrenalina: oh oh uwielbiam ten chory sposób myślenia. Daje kolejny:

Łam notorycznie 6 z 10 przykazań bożych, w niedziele wyzywaj syna, żeby ruszył dupę do kościoła, a gdy ten nie chce wstać to wrzucaj mu od bezbożników. Bo przecież dla turbokatoli ważniejsza jest obecność niedzielna i pokazanie się w kościele niż życie w zgodzie z ludźmi przez resztę tygodnia.
  • Odpowiedz
@adrenalina: Gratulacje, właśnie weszłaś w okres buntu i kościółek jest be bo tak powiedzieli koledzy hipsterzy. Za jakiś czas może nawet dorośniesz.


@Tleilaxianin: Może ty dorośniesz i przestaniesz wierzyć w bzdury.
  • Odpowiedz
@adrenalina: Zauważ, że gdy skoczek narciarski skacze, to trener koryguje jego błędy, bo sam zawodnik nie dostrzeże wszystkiego ze swojej perspektywy.

Nie wypowiadaj się więc w tak zajadłym, nienawistnym tonie, bo okazujesz jedynie swoje ograniczenie umysłowe.
  • Odpowiedz