Wpis z mikrobloga

@SimonTheSaint @jamtojest @pani_koralgol @mojwa i cała reszta:

Naprawdę to aż tak fascynujący temat?

Szkoda,że nie mogę odpisać we wpisie z gównoburzą, bo #czarnolisto

1. Tak, znajomi to widzieli. Nie, nie oburzyli się, raczej ich rozbawiła sama zabawka. A tych z mikro - gównoburza.

2. Moje dzieci to zobaczą? Jakie dzieci? Zresztą, nie wrzuciłam zdjęcia z ogonem w miejscu przeznaczenia, samo zdjęcie nie jest niczym gorszącym. Zabawka jak zabawka.

3. A może to
@suckuba: OMG przeczytałam cały wątek i jestem w szoku. Czy Ty zdajesz sobie sprawę co zrobiłaś?! A co będzie jeśli ktoś poinformuje Twoją mamę czym się chwalisz w Internecie? Myślałaś o tym? A może mama zna Twoje wybryki? Sądząc po Twoim zachowaniu może nawet je akceptuje. Mój Boże co się dzieje na tym świecie, całkowity moralny upadek. Za grosz wstydu nie masz.
@suckuba: W którymś wpisie napisałaś, że będziesz próbowała z plug-iem chodzić.

Znawcą nie jestem, jednak czy przy użyciu żelu podczas chodzenia ogon nie będzie wypadał???

Może do tego trzeba jeszcze jakiś pas do chodzenia??
4. Gratulacje, po niewyraźnych i kiepskich zdjęciach (po siłowni, naprawdę? która wtedy jest śliczna?) oceniliście mnie jako brzydką. Nie, nie jestem brzydka. Nawet krytycznie oceniając siebie, uważam,że jestem ładna.


5. Tak, mam chłopaka i to od dawna. Też się tu wypowiadał. I nie, nie tylko ładne mają chłopaków - ale rzeczywiście, lepiej nie być ślicznotką, możesz trafić na faceta, dla którego liczy się tylko wygląd.

@suckuba: skromność XD
Kiedy przeczytałem ostatni komentarz @suckuba, chcę z tego niesmaku dać trzy wnioski, ale z tego co opisujesz, to dobrze tuszujesz trolling o ile nim jest, ale teraz mam #!$%@? na to. Pozostają dwa.

Pierwszy to znana wszystkim historia, która daje taki sam niesmak.

Drugi wniosek będzie nieco dłuższy. Wyzywajcie sobie wszystkich od stulei, spójrzcie jednak na drugie dno (niech @teryuu też to przeczyta, choć początek tego zdania był do Waszych obrońców)
źródło: comment_WA5FLK0AVYtS5PJKfHBKZ4KNjvc6lELN.jpg