Wpis z mikrobloga

najgorsze jest to że mam prawie 31,5lvl i mam ochotę wylogować się z życia

co z tego że mam:
- 1,88m wzrostu
- zawód który podobno jest dobry
- około 22-25k miesięcznie oszczędności
- zero kredytów, długów, zobowiązań

skoro mam krzywy ryj i nie umiem rozmawiać z kobietami - w moim przypadku już po prostu za późno na poprawę, czas minął, game over dla mnie.

Przygoda z założeniem konta na #tinder pokazała dla mnie że nawet dla kobiet najniższego poziomu (założenie teoretyczne, nie wiem jakie to są dlatego że nie miałem żadnych par i nie mam podstawy do porównań) jestem sklasyfikowany jako odpad genetyczny - ta jedna para raz na pół roku, dodatkowo przez przypadek (bo jak inaczej nazwać usunięcie pary po przywitaniu się przeze mnie), jest najlepszym tego dowodem.

Chciałbym żyć ale nie wiem czy w moim przypadku to jeszcze legalne. Przez samotność moja psychika ulega degeneracji, w końcu powyżej 30lvl człowiek jest oceniany nie przez dyplomy i papierki czy pieniądze a przez pryzmat posiadanej kobiety, domu i dzieci - u mnie tego nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 98
@smutny_login: nie wiem na ile pokrywa się twoje stwierdzenie "krzywy ryj" z rzeczywistością, ale zawsze można się poddać jakimś poprawkom chirurgicznym jak ma się kasę, a co do gadki to zależy w czym leży dokładnie problem, to stres? Podejrzewasz u siebie fobię społeczną może?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@darkhorse: oczywiście, że typ nie próbował, bo dostał w genach fajny wzrost, ogarnął dobrą robotę i myślał, że te mityczne dupeczki same przyjdą, bo liczy się dla nich tylko hajs i wzrost, a barber to tylko droga wersja fryzjera u Grażynki. Taki wpisy to tylko dowód na to, że jest naprawdę małe grono facetów, którzy są prawdziwymi przegrywami - bez wzrostu, bez wyglądu (i mam tu na myśli naprawdę niekorzystne cechy,
@smutny_login: mowisz ze nie jestes przystojny a chcesz znaleźć dziewczyne przez portal gdzie liczy sie tylko wygląd, to chyba nie wyjdzie co? może spróbuj w innych miejscach, jakies grupy hobbistyczne, wypady w góry, koncerty, bary, eventy, znajomi, masz hajsiwo wykorzystaj to, nawet nie na baby a cos co Ci daje radosc, podroze hobby, zacznij poznawac dziewczyny jako znajome, a nie pierwsza lepsza zacznie z Toba rozmawiac to juz podchodzisz do niej