Wpis z mikrobloga

@Frondeus: Mangi i tak nie oglądam. Poza tym po zakończeniu wątku z Aizenem Bleach wydawał mi się zwyczajnie nudny. Słyszałem za to, że manga dalej była niezła. Tylko że jakoś nie przemawia do mnie oglądanie obrazków na komputerze. Btw znasz może mangę co by ładnie na kindle wyglądała? ew. czy jest jakaś manga co wychodzi w przyzwoitej jakości?
@Paczek_w_masle: Cóż oglądanie obrazków na komputerze. Gdy jest się na bierząco to oglądanie 12 obrazków tygodniowo brzmi wciąż lepiej niż np. przeglądanie kwejka.

Zasadniczo po akcji z Aizenem masz:

* Sage Fullbring - Ichigo odzyskujący moce. 7/10 (z początku klimacik jak w pierwszych odcinkach anime/tomikach mangi)

* Sage Wandenreich - Rozpierducha w Soul Society oraz w Pałacu Króla Dusz. 8/10 (bliżej mu do sagi z Aizenem , ma pare nielogicznych sytuacji
@Paczek_w_masle: Saga Fullbring jest zekranizowana. Po tej sadze kończy się anime. Jak skończy Tite pisać ostatnią sagę mają ją zekranizować.

Manga w przyzwoitej jakości na Kindle? Sam się z tym męczę. Niestety lepiej jest przeczytać na komputerze :<

@PanicInDetroit: Po to aby Ichigo mógł odzyskać moce. Wciąż ta saga jest lepsza niż to co Kisiel #!$%@? z Naruto ostatnio.
@PanicInDetroit: Kiedyś, kiedy jeszcze nie ogarniałem anime, a ogarniałem Pokemony, za każdym razem gdy w odcinku Bleacha ktoś mówił "Rukia", to ja myślałem, że ta facetka nazywa się "Lugia" tylko japońce mają problemy z wymową :P