Wpis z mikrobloga

@magik111 jakiś czas temu przekonałem się, że warto poznać to co druga strona myśli i jak ona to odbiera. Byłem nawet tego zdania, że po co jacyś testerzy i ludzie od UX, ale kilka zebranych opinii od użytkowników rozwijało moje wątpliwości, że ktoś taki jesst potrzebny, a przeprowadzenie tego typu testów jest jak najbardziej na miejscu, chociaż przy portfolio dużo zachodu nie ma.

@blogers zależy jaki slider, czy będą tam obrazki, typu
@cin3k: portfolio to jest wizytówka, którą ty projektujesz żeby pokazać co potrafisz. I Co? Będziesz robił projekty dla klientów i za każdym razem pytał innych o zdanie, pokazywał projekty wszystkim zanim wdrążysz stronę?
@magik111 a myślisz, że jak to wygląda przy projektach? Nie zbierasz żadnego feedbacku, tylko to co zrobisz jest mega świetne i nic nie można udoskonalić, usprawnić i poprawić? Poczytaj trochę o testach A i B. Zobaczysz jak ważne są.