Wpis z mikrobloga

Poznałem ostatnio taką Karyne, taka całkiem 6/10. Recz działa się tak:

Pracowałem dorywczo jako kierowca w jednym barze, a ona obok w lodziarni, no i spytała o której kończę, ja że o 11, ona że o 9 i czy bym jej nie podwiózł jak będę jechał gdzieś w jej strone, ja że no spoko. No i miałem wyjazd w jej strone, podbiłem do niej mówię że jade tam że jak chcesz to dawaj możesz sie zabrać, ona że chętnie i taka szczęśliwa. Sie przebrała i dajemy. Ja na gentelmena drzwi przed nią wszystko ładnie, sie przedstawiła i zaczyna mnie wypytywać co robię, ja że hehe wszystko żeby nie pracować:) PS to prawda. No ale ona twardo ciągnie co porabiam, mi już trochę głupio, bo sie przecież nie przyznam że cały dzień na mirko, to jebnołem że prawko robię na ciężarówki i mam zamiar mature zdawać w następnym roku i iść na studia:) 5 lat po czasie ale lepiej późno niż wcale co nie?:D Ona że już studiuje zarządzanie drugi rok, pytam jej czemu taki nudny kierunek, ona coś tam blabla że lubi technologie ale nie umie matmy i fizyki. Pyta mnie ile mam już czasu prawko, ja że 4 lata, ona szczęśliwa że też tyle, ile mam lat, pytam ile mi da, ona mówi że 22, mówię tak tyle mam(a mam 24:) i ona że też mam 22, i ja hehe widzisz znamy się 3min a już tyle nas łączy. No i se myśle jak tak mała adorujesz to wale z grubej rury i pytam kiedy idziemy na kawe labo do kina, ona coś tam bla bla z początku nie chciała dać numeru ale powtórzyłem pytanie i dała ten nr. Ale sprawa się komplikuje bo ona ma chłopaka już dwa lata, bo jechała na urodziny do brata chłopaka. Dwa lata z nim jest, grają razem w world of tanks, więcej nic o nim nie wiem. Jak myślicie Mireczki, atakować do niej? Odezwać się? Niepotrzebnie z tym kinem i kawą #!$%@?łem, bo mam tylko 30zł w portfelu. A druga sprawa, no że ma chłopaka, a na biednego raczej nie trafiła, bo odwiozłem ją na osiedle domków jednorodzinnych.


#niebieskiepaski #rozowepaski #zdrada #twnogf #bedoseksyczyniebedo
  • 12
@radoslaw-radoslaw: W tym wieku to sie jej jeszcze moze popier.. w glowie pare razy.. Wiec jak liczysz na cos dluzszego to odpusc. Jak nie planujesz na powaznie to well - przy tym rzadko sa jakies przeciw :D

Po za tym jak taki numer robi swojemu, to duza szansa ze Tobie tez w przyszlosci zrobi.. Wiec czy warte?