Wpis z mikrobloga

Mam takiego małego #feels 'a Niedawno założyłem sobie konto na jakimś portalu społecznościowym bo mi wpadła w oko pewna dziewczyna. Nie miałem tam konta, więc specjalnie dla niej sobie je stworzyłem. Wgrałem swoje fotki, dostaje te wysokie oceny, ale powiedzmy sobie szczerze ze mnie jest takie 7/10 Wszedłem na jej profil, zagłosowałem i napisałem...zero odzewu. Widziałem, że przeczytała wiadomość. Trochę smutłem i z ciekawości napisałem z innego konta. Ustawiłem jakiegoś przystojniaka. Napisałem jej komentarz "niezła cipka z ciebie" Wysłała mi emotkę " :) " nie kontynuowałem już dalej tej rozmowy. No kurde możesz być burakiem, ale jeśli masz dobry wygląd to nie ma juz znaczenia co piszesz ;_;

#gorzkiezale #tfwnogf #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_KVFOHC7TfqhFUWpVNxh67t9F68HUuDj6.jpg
  • 46
@Pavulonik_90: kiedyś na sympatii probowałem zagadać pewną dziewczynę (takie 7/10 ale subiektywnie mi się podobała), kurcze, no nie dało rady, zero odpowiedzi, nawet na moje konto nie wchodziła popatrzeć. #!$%@?łem się założyłem drugie konto i wstawiłem zdjęcie Trenta Reznora (sic!) i kuźwa, od razu jaka miła, rozpisywała się itp. chciałem się z nią umówić i ją wystawić do wiatru albo samemu przyjść i jej coś powiedzieć ale mi się nie chciało.
@chilling: Tak o jedną mi chodzi, odpowiedziałem na twoje pytanie bo napisałeś mi żebym nad sobą popracował.

No właśnie, gdy widzę jak dziewczyna nie jest mną zainteresowana to nie próbuję na siłę się jej przypodobać, zaimponować. Bo czuję że tak naprawdę nie jestem w jej typie, nie spełnię jej oczekiwać i wyląduje tylko w #frendzone