Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@weirdman: trochę prawdy w tym jest, jak dla mnie istotą #!$%@? jest to, że każdy przegryw wzdycha tylko do lasek 9/10, a jeśli nie jest się bradem pittem, ew. nie ma się grubego portfela, to trudno będzie znaleźć taką laskę, zwłaszcza przegrywowi

tak trudno jest sobie uświadomić, że ludzie raczej łączą się w pary w jakichś określonych z góry warunkach? gdyby taki stulej 3/10 z wyglądu przestał wzdychać do wulgarnych laseczek
@sizzla: stulej na 5/10 też by się raczej rzucił. to co piszesz dotyczy prędzej pseudo-księżniczek 5/10 i niżej, które liczą na #!$%@? co i faceta 9/10, a potem narzekają na cały nasz gatunek i spamują kotami xD
@mentosh: ktoś ostatnio to ciekawie napisał, że kobieta nic sobą nie reprezentuje, a ma jakieś dziwne oczekiwania. To zrozumiałe, że każdy chce mieć dla siebie jak najlepiej, ale nic za darmo i tyle. Co nie zmienia faktu, że dla samego kurażu i zwyczajnego spotkania towarzyskiego olewają mirków.

Mocno mi szkoda stulejkowych mireczków, niektórzy są całkiem prawilni, tylko samotność ich spycha w desperacki samogwałt.
@AnnMari: czuje ból dupy i niezrozumienie tego, co napisałem ()

z posiadaniem kota a byciem kociarą to tak jak z posiadaniem konta na wykopie, a byciem wykopową #!$%@?ą.


masz, będzie prościej:

Sam fakt tego, że masz kota, nie znaczy, że jesteś hurr durr #!$%@? muje dzikie weze ksiezniczka itp. Po prostu sa "pewne" osoby, które z samotnosci biora kota i truja mu dupe na
@mentosh: nie porównuj każdej kobiety, która ma kota do swojej babci. Nie każda kobieta mająca kota się nad nim wyżywa. Widzę, że ktoś Cię kiedyś mocno skrzywdził i przy każdej okazji będziesz sobie to odbijał w komentarzach jak wyżej. Nie zaprzeczam, że są takie kobiety, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
@AnnMari:. jezus maria, mówię o kociarach a nie babci, to był przykład niezwiązany z tym.

Nie zaprzeczam, że są takie kobiety, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.


no właśnie, brawo, w końcu coś rozumiesz. to teraz sobie przeanalizuj gdzie napisałem, że wszystkie kobiety z kotem to kociary. dziękuje, dobranoc.