Wpis z mikrobloga

PANIE I PANOWIE, OTO OFICJALNE WYNIKI WYKOPOWEGO TURNIEJU SZACHOWEGO!


Zanim jednak do nich przejdę, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział. Turniej miał swoje problemy i awarie, ale jakoś udało się dotrwać do końca bez większych ofiar.

Nagrody zdobyło 15 osób, zdobywcy podium muszą jeszcze poczekać, gdyż @Ragnarokk przeprowadzi weryfikację, resztę proszę natomiast o wysyłanie mi adresów.

Jeszcze nie wyłoniono zwycięzcy nagrody za najładniejszą partię, zgłoszenia można jeszcze do północy wysyłać @Ragnarokk, potem nie będą przyjmowane.

Jeśli chcielibyście więcej turniejów, możecie mi w tym pomóc, biorąc udział w beta-turnieju, więcej informacji tutaj

Jeśli chodzi o osiągnięcie, zaraz po zamieszczeniu tego wpisu wysyłam listę do administracji, za jakiś czas powinno zawitać na waszych profilach.

Zdobywca I miejsca może wybrać jeden z dwóch egzemplarzy fritza XII, albo "Battle vs Chess", kolejne miejsca podium dostają to, co zostanie.

I w końcu:

Zwycięzcą Wykopowego Turnieju Szachowego,nie przegrywając żadnej partii, zdobywając łącznie 8.5 punkta, prześcigając drugiego zawodnika o 1.5 MBuch, zostaje

@Bimi !!

Drugie miejsce, przegrywając o włos, zdobywa:

@mikroice90 !

Trzecie miejsce zdobywa:

@les !

Nagrodę dla najlepszego początkującego zdobywa:

@ukrainiec !!

zgłoś się do mnie po wybór książki.

Kolejne nagrodzone miejsca:

4. @deede

5. @Sniper10200

6. @eudialit

7. @shakin23

8. @ukrainiec

9. @Oswiadzczam_ze_skonczylem_13_lat (Należy ci się nagroda za najbardziej problematyczny nick)

10. @dodoptak

11. @Equinoxe

12. @kierczu

13. @Vit77

14. @Krzystofik

15. @raffal

Wysyłką nagród zajmę się w przyszłym tygodniu, jeśli nie dostanę adresu do niedzieli, nagroda przepada na rzecz kolejnego uczestnika.

(Jeśli ktoś chciałby zrezygnować z nagrody, proszę o jak najszybsze zgłoszenie tego do mnie. Jeśli dostałeś nagrodę, a mieszkasz za granicą, byłbym BARDZO wdzięczny za podanie adresu w Polsce, do rodziny lub znajomych ;) )

Pełne wyniki z punktacją w komentarzach.

##!$%@?
  • 28
@zly_wieczor:

Jestem bardzo zadowolony z turnieju, w moim przypadku walka do ostatniej rundy, niestety ostatni mecz przegrałem :-) Pozytywnie zaskoczyłem się uczestnikami, udało mi się rozegrać wszystkie mecze, bez problemu z umawianiem się. Do następnego!