Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ S---------O NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI S---------O

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
Wirtuoz - Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe...

źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg

Pobierz
  • 531
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prezydent_wykopu: oby zycie nigdy nie musialo tego weryfikowac

w kazdym razie to troche żenadłem : typ nabawil sie choroby psychicznej przez p-----c emocjonalna za dzieciaka, efektem czego sie o-----l, posrednio przez #tfnogf, a 3/4 watku to jakas gownoburza i p-------------e sie do kamdza nie wiadomo o co, bo nawet nic takiego nie napisal, juz predzej tam do jakiegos podczlowieka w goralskich skarpetach ktory wyraza pogarde do takiego
  • Odpowiedz
A co, jeśli w ostatnich sekundach swojego świadomego życia sobie człowiek zda sprawę, że jednak nie chce, ale nie ma już ratunku?


@przemyslany_nick: Sęk w tym, że od narodzenia nie ma już ratunku. Nie będzie miało znaczenia czy przeżyłeś swoje życie dobrze czy źle, aktywnie czy biernie, czy zachowałeś zdrowie psychiczne czy nie, czy masz wspaniałe wspomnienia, bo po śmierci nie ma już więcej osoby, która mogłaby odczuć skutki swojego
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Nie ma po co. Ślepa bezcelowa wola życia, wgrana nam przez matkę naturę. U niektórych przestaje działać z powodu choroby lub traumy, a niektórzy intelektualnie do tego doszli i ja NIECHCĄCY stłumili. Ale wracając do sprawy - mnóstwo ludzi tutaj współczuje zmarłemu, a zmarłym nie można współczuć, bo oni niczego już nie czują. Zmarłym można jedynie zazdrościć a współczuć należy żywym.
  • Odpowiedz
@SScherzo: zgadzam sie z Toba, @kamdz pokazuje dalej jakim jest mega przegrywem i kretynem.

Koles cwiczy, pakuje bo mysli, ze przez to znajdzie dziewczyne. Czemu do tej pory ten prostak feelsuje i nie ma dziewczyny mimo, ze jest wysportowany? bo brakuje mu charakteru i mózgu. Kazdy inny ktory by pakowal i wygladal by dobrze miaby dziewczyne, a z @kamdz to zadna nie ma ochoty sie w------c tak jak
  • Odpowiedz